Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

tesadüfen gördüm
ekşisözlukte
bu konuyla alakalı fena yorumlar yapılmış yahu
yani siteyle ve özellikle bu içerikle ilgili...

Sözlükte zaten site hakkında iyi birşey yazan yok ki.Buna yaptıkları yorum da normal.
Güzel ama olayı çözmüş,para kazanmanın yolu filan.Yapanlardan mıdır nedir.

okudum kızlar.... amannnn... bu konuya laf atmıs biri ama attıgıyla kalmıs.. valla benm koltuk altımda kalmadı nerdeyse heheheh one ne oluyosaa :)))))

neyse tek derdimm bu dolunayda nasıl alıcam cok kısalar yawwwwwwwwwww

ya çok ilginç valla..lazer yaptıran kişilerden çogu benim tüylerim bitmedi diyorr.ama burada birsürü kişi var benim tüylerim bitttiii baya azaldıı diyeen...valla cidden ilginç yanii..lazerin bile etki etmedigi vucuduma nsl etki edio bu çiş ya:))))

Kızlar bende denemiştim dolunayda, veee şuan hala çıkmadılar :jeyyar: :teytey:
hiç bu kadar geç kalmazlardı kaydirigubbakcemile3
gerçekten işe yarıyorrr

ben de ekşi'deki yorumları okuyorum çok komik delikafadulden

bazı şeyler kesinlikle doğru ama fazla suçlamışlar yahu :roflol:

Evet benimde 10 gün oldu hala çıkmadı,yüzde deneyen var mı acaba,sonuçlar birde ne kadar bekletmemiz fln gerekir acaba.

sürmeyi brakınca tekrar çıkıyormu?birde bu çiş ne kadar kalıcak üzerimizde ne zaman yıkıycazz(

tesadüfen gördüm
ekşisözlukte
bu konuyla alakalı fena yorumlar yapılmış yahu
yani siteyle ve özellikle bu içerikle ilgili...

o yorumları yapanlar demek ki girip okumuşlar madem beğenmiyolar niye okuyolar ki çokta tın valla ben bu dertten kurtulayım da gerisi umurumda değil insan ilk okuduğunda normal olarak karşılamıyo tabiki de böyle bi şeyi ama faydasını görenler var bunlarıda inkar edemezler. kızlar dolunayı beklemek istemiyorum bacaklarımı almam lazım bu akşam yapsam olmaz mı

valla canım ben hiç dolunayda yapmadım normalde alıp alıp deniyorum ama 2 gün kalmışken acil bir işin yoksa bekle derim :)

ekşidekiler fena yazmış yahu x) ama cinsellikle ilgili yazdıkları çok doğru bu sitede biraz var o tutucu uslup. ama yine de yazarlığımı dondurmamış olsaydım iyi şeyler de yazardım başlığa:)

arkadaşlar gece ay da ayın 10unda dolunay demıstınız ama ben 8 ınde 9 unda ve 10 unda dolunayı goruyordum tepede?
bu ay da 11 ı bekleyemıycegımı soylemek ıstıyorum zaten bu defa yapıcam bır daahayapmıycam bana yararı olmuyordu cunku 6 marttayız 8 gıbı yaparım ben
tepede dolunayı görmeyegoreyım yaparım acımam

Arkadaşlar; dolunayda tüylerini alacaklar için söylüyorum:

Her dolunayın tam tutulma süresi farklı farklıdır. Yani asla tam gün değildir. sengözlerimebaksanab
Ya da üç gün dolunay sürmez.

Bazı aylar tam gün, bazı aylar üç beş saat, bazı aylar da bir buçuk, iki saat kadar olabiliyor tam tutulma süresi....

Eğer bu işi layıkıyla yapmak ve en verimli sonuç elde etmek istiyorsanız, arama motorundan dolunayın tam günü ve tam saatini bulunuz. Bazı sitelerde dakikaları bile açıklamışlar.
Ben geçen ay ilk defa dolunay'da tüylerini alan bir kıllı şahıs olarak, ilk ayın sonunda tüylerin inceldiğini ve az miktar azaldığını söyleyebilirim. Fakat bu, kendini inandırma psikolojisi de olabilir... Ayrıca şahsım adına çiş olayına giremedim malesef...

Çiş olayı size kalmış artık... İsteyen faydasına inanan yapar; istemeyen yapmasın kardeşim:) Tüysüz bir ömür diliyorum... hihoyyyt
Hep beraber "amin" deyin bakiiimmmm... :Saruboceq: a.s.

kizlar biriniz bana ozelden link atsin cok meak edim bu eksi sozlugu :) lutfen

Ferza haklı.Bu bir evre olduğu için saat ve dakika ile veriliyor.

Ben bu senenin bütün dolunaylarını yazmıştım bir mesajda.Geçmiş sayfalarda olacak.

Göze tam görünmesi bir kaç gün sürebilir ama evre öyle sürmüyor.

evet evet yazmıstın ben not almıstım kenara
bu ay 11 mart gece saat 02,35 de dolnay tam yuvarlak olacakmış. öyle yazmıssın.
sositososito

02:35 gece nasıl yapıcaz yaa kaydirigubbakcemile3 zaten saatler sürüyoo hem gecenin bi vakti koltukaltımı kime aldırcam cımbızla bennn kaydirigubbakcemile3

o ne be bide tam o saatte mi alıcaz?o gün alsak olmuyormu?ya sunu yapan kimler faydası oluyomu açık ve net şklde yazamazmısınız..

valla ben hiç uğraşmıyorum öyle şeylerle ..en güzeli makina ..hem zamandan tasarruf ediyosun hemde tertemiz..tavsiye ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…