Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

2009 Mart 11 2:38
canım salıyı çarşambaya bağlayan gece çünkü 11 ine girmiş oluyoruz ve 02:38 de 10 un gecesi gibi görünsede 11 inin sabahı (etraf karanlık olsada) anlatabildim mi bilmiyorum yani 10 unu 11 ine bağlayan gece saat 2 :38 de ok

çünkü 10 u saat 00:00 dan sonra ayın 11 ine girmiş oluyoruz doğal olarak
yani yarın geceee hazır olun büyük günn geliyorrrrr :teytey:

Çok pardon ben takvime neremle baktıysam artık

Evet yarın büyük bir sinerji oluşacak yolunan kıllardan dolayı,kolay gelsin kızlar..

düsünsenize ayni saatlerde bütün kk yolma isinde olacak güzel bir sinerji yaptikşakkıdı

yaa kıslar bende yapmak istiyorum bu olayııııı
ama nasıl sürceksiniz pamukla falanmı yoksa direk ağda yapılan bölgeye dökücekmisiniz??kokmazmı acaba yaa
ayy gerci bitsinde insan 2-3sefer katlanır artık demi ama :lepi:

ayy arkadaşlar ben dayanamayacağım çok merak ediyorum birazdan başlayacağım..delikafadulden yarın akşamı bekleyemeyeceğim..hadi ben kaçtım banyoya kaydirigubbakcemile3

canlarım kimsenin ne dedigi önemli degil ben kurtldum artık bacaklarımdan topu topu 3geceöyle yattım ama bundan sonra enazından kılsız olucam bence deger hepinize kolay gelsin. yapmayan yapmasın kimse zorlamıyor sadece paylaşıyoruz burda. birde herbölge aynı zamanda sonuç vermiyor. bitinceye kadar devammmm....

ya emlayla deniyen oldu mu hiç
ben dayanamıyorum yarıda bıraktım
yarı bile olamadı hatta
bir dahaki dolunaya kaldı benim iş

Çok pardon ben takvime neremle baktıysam artık

Evet yarın büyük bir sinerji oluşacak yolunan kıllardan dolayı,kolay gelsin kızlar..

:lepi: komiksin çok şekerım,
gece bu gecedir arkadaşlar gün bugündür, sinerji yaratalım yolunan yerlerimizle delikafadulden

agda bezlerimi ıyıce hazırlayayım da gece iiçin acılı bir gece beni beklıyor hem de düşünsenızee uhuuu daha 4 saat var uyumadan nasıl duracagım.

gamyoncuiremsu kolay gelsın hepımıze nescafelerı de hazırlayalım gece uzun malum

ben bu defa bacaklarıma koltuk altlarıma da yapıcam yapamadıgım yerlerı cımbızla alıcam
ama tamamen temızlemeye kararlıyım şakkıdı öpücükler hepinize

ark geçen dolunayda abimin eşi kol altına ben ise bikini ve bacak bölgeme uylulamıştık kol altı neredeyse yok denecek kadar az çıktı yengemde benim bacaklarda seyrelme oldu ama bikini bölgeme tesir etmedi daha bu dolunaydada yapcaz inş ben gecede beklettim idrarı

walla yarın yapmaktan vazgectmm ayrın öğleden snra evde oldugm için aksama kdr öyle kalıp gece öyle uyuyamayabılırm.. şimdiden yapıpp çişlenipp yatıcam :jeyyar: sabahda bıcı bıcı.. kolay gelsn herkese şimdidenkaydirigubbakcemile3

canım gecemi yapıcaksın 4 buçukta yani?

ben 2 de agdamı ısıtmaya baslıycam
sımdı oyalanacak bır seyler bulmalıyım uykum gelecek gıbı gelıyor bu gece, gelmemelııı,
4degıl ama 4 cok gec oof, 4 e duramam ben anca uyurum, kaldı ki zaten agda yapıcagım yer bellı, kol altıma yapamam cok kısalar oraları cımbızla alıcam, tam da regl üstüyüm kımbılır nekadar canım yanacak.
bır de çişlemesı var bunun aah ah fılm açayım bı dandıgınden de ızlıyım uykum kaçar belkı va rm korku fılmı var mıı

kızlar dolunayı görüyorum yaa tabak gibi bulurtar ışıl ışıl etraf aydınlık oluo valla saati beklemeye devam ama ozamana gidermi bu dolunay süper yaaaa yusyuvarlakkkk

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…