Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

faydasını gören var daha önce ki sayfalara bi göz atın. ya ben bu idrarı uyguladım bacaklarıma dün akşam yaparken de kendimi teselli ediyorum bi yandan pis bişey olsaydı yaraya işenmezdi diye açık yaraya işedin mi hemen kabuk bağlıyo mikrobunuda öldürüyormmuş bunu duymuştum ama yine de tuhaf ya nişanlılarmız ya da sevgililerimiz duysa ne derler acaba... anneme bile söyleyemiyorum ama faydasını görürsem söylicem :))

Size bu tarifi veren bayan cadı idi sanırım, çünkü cadı gelenekleri arasında daha önce bu ve bunun gibi bir çok tarif okumuştum...

ya zaten çişle ilgili arastırma yaptım bazı şeylere iyi geldiğini biliyorum her duyduğuma hemen inanmam:) bide su var babannmde yapmıs dolunayda koltukaltına ama çişten bahsetmedi normal almıs sadece 2 kerede bitmişler kadının koltukaltında senelerdir kıl yok..o yüzden bu konuyla çok ilgileniyorm...tüylerin birdaha çıkmaması süper bir olay hemde partık ve ucuz iğrençliğe gelince bir iki defadan birsey çıkmaz kimse bilmeyiversin çiş olayını yeter:)

ben yanlız yaşayan biri olduğum için valla o saatte gönül rahatlığı ile yolacam ikinci bi kişiye ihtiyac yok zaten bende kıl değğil tüy varr sarı bide :))))

walla bnm açımdan zor olucak :jeyyar: gecenın bi saatı evdekıler uyanırbenneyaptımki epilasyon aleti sesinden filan... ayrıca koltukaltım azaldı bnm sarı sarı çıktı böle yer yer çıkmayan bölgeler var kökönden almak için cımöbızla aldırcaktım senağlama gecenin bi körü buu işlemler olmas :roflol:

sabah uyanınca yapıcam sanırmmmm..fisfisfis

Ayyy ne güldüm arkadaşlar alemsiniz... belkide doğrudur birşey diyemeyeceğimde ilk aklıma geleni yazmak istedim... Aman çarpılmayın daaa.... :roflol:
Deneyen varmı acaba... Bir akrabamız söylemişti yaşlı teyze, elini kesmiş hemde
derinden yani ve hemen üzerine işemiş ve yara çok acımış ama kısa zamanda iyileşmiş... annem ve yengemler ne gülmüşlerdi... Tabii doğruluk payıda var demekki bu zamana kadar geldiğine göre bu inanç... şutarafagitti

nasil yani gece 2-30da felanmi yapmaliyiz illa peki bu is kac saat sürücek malum
ya bazi yerlere etki yapip diger yerlere yapmazsa:teytey: yada benmi anlamadim konuyu yoksa

burada yazıştığım tüm arkadaşlarımın hem 8MART DÜNYA KADINLAR GUNUNU hemde KANDıLNı KTLUYORUM..Tüm güzelikler bizimle olsun

kızlar belki isinize yara diye düsünerekten size bu ayın ve diger ayların dolunay zamanlarını buldum ve paylaşmak istedim...olurya bu ay olmazsa öbür ay olur dimi yakaydirigubbakcemile3

11 mart-04:38 && 9 nisan-17:56 && 9 mayıs-07:11 && 7 haziran-21:12 && 7 temmuz-12:21 && 6 agustos-03:55 && 4 eylül-19:03 && 4 ekim-09:10 && 2 kasım-21:14 && 2 aralık-09:30 && 31 aralık-21:13

sağol doğrusu bu.çünkü Türkiye iki saat sonra oluyormuş.kızlar anlayamadığım salıyı çarşambaya bağlayan gecemi yoksa çarşambayı perşembeye bağlayan gecemi....ayrıca ne kadar vaktimiz var bilgisi olanlar lütfen bildirin

yanii yapıp yapmama tercih meselesi...bence ilk başta mikrop oldugundan ve ayrıca günah oldugundan kesinliklee yapmam bu çiş olayını:)bende aşırı tüylü biriyim..bi çok şeyi denedim ama bu asla!!

Arkadaşlar birisinin gereksiz lafları yüzünden benim sorum havada kalmış.Lütfen benim soruma cevap verin salıyı çarşambaya bağlayan gecemi yoksa çarşambayı perşembeye bağlayan gecemi....ayrıca ne kadar vaktimiz var bilgisi olanlar lütfen bildirin saçma buldukları sitelerde neden gezerler onuda anlayamadım.Beğenmiyorsa yorum yapmasına gerek yok.

Çarşambayı perşembeye bağlayan gece canım.

Zamanı tam olarak bilmiyorum ama tahiminen bir gün civarıdır diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…