Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

İdrar yolun enfeksiyonu gibi bir durum yoksa mikrop kapma da olmuyor sanırım canım.Geçmiş sayfalarda çişin yaraları iyileştirici etkisini yazmışlardı.Yaralı parmağa işemek sözü mecaz değil gerçekmiş yanikaydirigubbakcemile3.

Mikrop kapılsa ben kapardım şimdiye çünkü batıkları filan çıkarıyorum o yüzden minik yaralar oluşabiliyor bazen.Ama kapmadım.Enfeksiyon yoksa idrarda rahat olabilirsin bence.

epag bişey sorucam şimdi sen dolunayda yapmamana rağmen sonuç aldın dimi:uhm:
Bide senin ilk yapmanda ciddi bi azalma olmuşmuyduCADIARZU

epag bişey sorucam şimdi sen dolunayda yapmamana rağmen sonuç aldın dimi:uhm:
Bide senin ilk yapmanda ciddi bi azalma olmuşmuyduCADIARZU

evet canım,ben dolunayda yapmadığım halde sonuç aldım.

ve ilk yaptığımda gözle görülür bir azalma olmuştu.

koltukaltım iki seferde bitti.şu an hiç yok.acaba çıkacak mı diye bekliyorum hala inanamıyorum bittiğine ama kök filan da yok.sanki hiç tüy çıkmamış bir bölge gibi oldu.

ay süper ya ben akrep burcuyum.anladığım kadarıyla su gurubunda daha çok işe yarıyomuş deniycem galiba uzayınca.epila lazer ev cihazı almıştım bu sitedeki tavsiyeler üstüne ama çok zahmetli iş anneme verdim tekrar başlıym diyodum ama bu işe yararsa ona gerek kalmaz .:sm_cool:

merhabalar ben bu yazıları tam 1 ay önce okudum ve hemen okur okumaz koltuk altımı aldım ve sürüp yattım sabaha kalkar kalkmaz banyo tabi :) ve sırf size bende yararını gördüm demek için kk ya üye oldum iyikide olmuşum. hemen teyzemlere kardeşime anneme falan söyledim gösterdim gerçi gözleriyle görmeden inanmadılar :) hakketen ilk yapmam da yarı yarıya azaldı normalde bi kökten 2-3 kıl fışkırırdı ama bu sefer hem seyrek hemde yumuşak çıktı. 2 gün önce bidaha aldım bakalım kaçıncıda bitecek merak ediyorum. bu sefer kardeşimle bacaklarımızada yaptık bakalım sonuçlarını haber veririm kızlarr ... :jeyyar:

dolunay gecesini bekledin ve yaptın yani süper yaaaa

bende merak ettim dolunay gecesimi yaptınız

aa yapışkanlık mı? benimki normal sir ağda işte eritilenlerden çam sakızı değil
benim ağdam katiyen yapışmıyor acaba markadan markaya mı fark var..
o dönen roll on ağdalar iğrenç resmen derimi yoldu, bence yapışanlar onlar
bezli filan olanlar,bir de rollonlar ay nasi suruyorsunuz
bi yapıstırdım cıkaramadım bıle
ben sunlar gıbı olanlardan alıyorum
http://kuafprofessional.com/images/agda/bigimages/disk2.jpg
mod arkadaslar resmı eklersenız cok sevınırım tskler

cezveli oluyor ya,cevzesi olmasa bile
alimunyum folyoyu 5-6 kat katlayıp bır kasenın ustune kaplayıp kasenın seklını verdıkten sonra erıtmek ıcın folyoyu kullanıyorum (kase atase konmayacak sadece folyoya sekıl vermek ıcın kase gıbı olsun dıye)
öbür türlüleri zaten deriden cıkmak bilmiyor
bence hic bosuna almayın sahsen bı kez aldım bacagımı soydu
saglık ocagındakı doktordan bademcıklere bakarken kullandıgı
tahta spatuladan ıstemıstım 10 adet kaydirigubbakcemile3
o tahta spatulayla sürüyorum ,hic bir yapısıklık yok
ben de sandım kı,duzgun suremeyıp kalan parcalar ıcın yag mı kullanıyorlar

yok ben dolunayda yapmadım okur okumaz yaptım. bu dolunayda da yapmadım yani dolunayı beklemedim denk geldiğinde yapıyorum. haa bide dolunay tarihinden 1 gün sonra yani 10 şubatta yatarken dışarı bakmıştım ve hala dolunay vardı. herhalde bi kaç gün sürüyor dolunay. bence bi tavsiye size mart da ki dolunayı beklemeyin şimdiden alın mart daki dolunayda 2. seansı yapmış olursunuz hem de tüyleriniz yumuşamış yok olmaya hazır vaziyette olur :sm_cool: bide idrarı bekletmeden sürdüm sabah yapıp da bekletmedim o an gittim wc ye yaptım sürdüm hemen.

walla en iyisini yapmissin

gördüğüm kadarıyla memnunsun bunu denicem bende:)))

dolunayy günü bnde cam ziftiyle alcam demiştim ama beceremedimmmkaydirigubbakcemile3 Vi-Vet krem ağda aldım:1closedeyes: ısıtmayada gerek kalmadı güzelde aldıı walla şakkıdı

canım valla be nım agda da sanırım vi-vet marka ama 3 adet refıll
ve bır cezve cıkıyor ıcınden
ama tek refıl aldıgım da oluyor ,
malum alimunyüm folyodan seri cezve üretimine geçtim artık:lepi:

kızlar bu harika ya yapan herkes sonuç alıyor walla neredeyse hihoyyyt ben de kendime soğuk ağda bantlarından aldım keşke cezwelisinden alsaymısım benneyaptımki jayjay arkadaşımızın dediğine bakılırsa daha iyi oluyormuş ağdam hazır bende dolunayı beklemicem müsait olduğum en kısa zaman da yapıcam walla :teytey: birdaha ki aya da dolunayı beklerim artık hem belki biraz azalmış olursa daha etkili olur çok heyecanlıyım :sm_cool: umarım tamamen kurtuluruz sakın sonuçları yazmamazlık yapmayın güzel haberler bekliyorum ben de yazıcam gelişmeleri yapınca

Merhaba arkadaslar, ben de dolunay durumundan cok etkılendım sıteyı zaten uzun suredır takıpteydım ve uye oldum:) 9 subatta ben de bacaklarıma uyguladım, bu asırı sert kıllar bı sekılde azalırsa bıle mucıze olur benım ıcın tabı sımdılık bı uzama yok ama bir iki hafta ıcınde gorecegız hihoyyyt
bu konuyu acan bu fıkrı yayan arkadasa cok cok tsk edıyorumma.s.

bende tesadüfen bu konuyu gördüm okuduğumda tamam birisi dalgasını geçip alay ediyo diye düşünmüştüm ama sürekli memnun olanlar yazdıkça bende denedim ama önce yüzüm için denedim ve dolunayı beklemedim sonuç mu % 100 başarı 2. kez tekrar yaptım sanırım 3. defa yapmama gerek kalmadı. dolunay dada bacaklarıma ve bikini için yaptım bakalım bir ay bekleme maksatlı diğer dolunay gününü bekliyicem bakalım ne kadar fark olacak ha şunuda diyeyim ağdadan sonra benim bir haftada çıkarlardı ufak ufak ve şuan yok buda umut verici. yani şunu söyliyim aklınıza gelen bildiğiniz bilmediğiniz bütün yöntemleri denedim(lazerde dahil) genelde işe yarıyo gibiler ama bu kadar net sonuç hiç görmedim galiba dolunay değil idrar burda etkin eleman:teytey:

ayy gercekten super olmus senınkı canım yaa hihoyyyt
pekı yuzunu neyle aldın, sırle yaptıysan yag surdun mu?
detaylı anlatabılırsen sevınırım canımyerimseniben

ben haftada bir gün nerdeyse tüm yüz sir ağda ile alırım ve bazen haftada 2 kez alırdım o kadar kötü bir durum idi bak bugün yine yaptım bıyık bölgesini inan hiç yoktu diyebilirim tekrar idrar sürdüm ç şuan öyle güzel bi cildim var ki çok mutluyum ve ben idrar olayını abartıp alnım dahil tüm yüzüme iyice pamukla ovarak sürüyorum çünkü farkettim ki cildim tüysüzlük bir yana acayip bebek cildi gibi oldu yani sanırım tüylerim bitse bile bir iki haftada bir ben yine idrar sürüp bütün gün bekleticem inan belki bana öyle geliyodur gözlerimin yanındaki ufak kırışılıklar bile sanki yok oldu . yani kısaca bu tüy konusunu burda kesinleştirelim muhakkak yapın ben ki memnun kaldım herkes memnun kalıcaktır garanti

bu arada sir yaptıktan sonra ağda bezi ile iyice ağda kalıntılarını alın sonra pamukla iyice ova ova idrarı yüzünüze yedirin bütün gün yüzünüzde dursun arada bir tekrarda idrar sürün gün içinde ağda falan kalmıyo zaten

senin adina cok sevindim canim :sm_cool: ben yuzume yapmamistim ama gelecek dolunayda yuzumede yapicam

ayy biliyorum kesin bisey soylemek icin daha cok erken ama ben genede soyliyim kizlar benim bacaklarimda ve koltuk altimda hic bi sey cikmadi daha ayyy insallah cikmazlarr :dance:hihoyyyt:sm_cool:

Ben diğer dolunaylarda güzellik salonuna gidip tüm vücut sir ağda yaptırsam mı diyorum ama eve gelinceye kadar gözenekler kapanmasın idrarı almaz sonrasırnaşık şey
altuncu sen ıyı yapmışsın yaa biraz üstune düşmek gerek bu işin sanırım o zaman tamamen başarılı oluruz süprizzzzz
bi de ben yüzüme önce ağda yaptırıyodum sonra hep iple aldırdım en az 6-7 sefer ve çok çok kalın cıkmaya basladı sakaldan farkı yoktu nerdeyse psikoloji fln kalmadı tabı tek umudum bu artık lazere gıttım, bioder kullandım, capilex kullandım ağda ip her şey:1no2:.. ama yine de inat ediyolar.. inşallah bu çözüme kavuşturur artık-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…