Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

baklavacım,tuzluçerez'e katılıyorum bence de tuzu bırak sadece idrar yap.su bazlı bir nemlendirici beslemez herhalde kökleri.ondan kullanabilirsin iyi gelir inşallah tatlıma.s

bende 2 gündür sabah bioder,,benneyaptımki gece yatarken karıncyayağı sürüyorum :1rolleyes: daha çok etki eder belki diye düşündümm CADIARZU iyice kimyasallaştım ama napıymm:1no2:

bende 2 gündür sabah bioder,,benneyaptımki gece yatarken karıncyayağı sürüyorum :1rolleyes: daha çok etki eder belki diye düşündümm CADIARZU iyice kimyasallaştım ama napıymm:1no2:

çıkan kılları bu zulme rağmen hayatta kaldıkları için tebrik etmek lazım:roflol:

hepsi işe yarar inşallah canım benim:1hug:

çıkan kılları bu zulme rağmen hayatta kaldıkları için tebrik etmek lazım:roflol:

hepsi işe yarar inşallah canım benim:1hug:

bencedee...yerimseniben bir hafta snra çıkmaya başlıyolarmış bide kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Allah korusun ya deme öyle şeyler:roflol:

olumlu düşünelim,düşünce gücüyle yenicez kılları:hooray:

sen yap etkili olursa söz bende sidikli sidikli gezicemhihoyyyt-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile2

Sidikli Raziye ankaradan bildiriyor haha delikafadulden sürüyorum valla:lepi:
simdi de bisi ögrendim
banyoda soyunuk halde çiş sürüp 10 dk beklemeden yıkanmıyorum
bana ne belki güzel olucaz halla halla kaydirigubbakcemile2
ay valla billa göbeğinize sürün bak bi kez sürün bakın düzleşmesin namerdim
ben sürüyorum sürmeyen tepsi göbekli-yağlı saçlı-pirelidir:enbuyukkk:

yani şimdi arkadaşlar merak ettiğim birşeyler var,dolunay gecesi mi ağda yapacağız yoksa sabah yapıp gece idrarı sürsek olur mu?? bi de her dolunay gecesinde mi yapacağız bu işlemi?ben yay burcuyum bana da olur mu?lütfen cevap verin

yani şimdi arkadaşlar merak ettiğim birşeyler var,dolunay gecesi mi ağda yapacağız yoksa sabah yapıp gece idrarı sürsek olur mu?? bi de her dolunay gecesinde mi yapacağız bu işlemi?ben yay burcuyum bana da olur mu?lütfen cevap verin

canım aslında dolunay gecesi diye bir şey yok.dolunay evresi gündüz de olabiliyor gece de.bu dolunay takvimine göre değişebiliyor.dolunay takvimi de(bu senenin tüm dolunayları var)geçmiş sayfalarda var.oradan bakabilirsin.

burç meselesini ayın hareketlerinden daha çok etkilenen burçlar acaba daha çok mu etki alıyorlar?diye öyle bir konuşmuştuk ama kesin birşey değil her burca olur,biz uydurduk yani bunu.

her dolunay gecesinde yapmak istiyorsan da yapabilirsin yani.ya da dolunay olmadan da yapılıyor öyle de denersin istersen.bu sana bağlı bunun belli bir şeyi yok.

kolay gelsin canım:nazar:

bende yay burcuyummm hihoyyyt

yay burcuna 07.06.2009 saat 20:11 de dolunay etki edicekmisss o ay bizim ayımız olucakk kaydirigubbakcemile3 haziran ayına çok güveniyorum kaydirigubbakcemile3

diğer Dolunay aylarında saat fln daha farklı nasıl olcaksa.. o arkadasss bana 07.06.2009 saat 20:11 demisti yay burcu için..

11 Mart 02:38

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

haziran için 18:12 diyoo diğerinde 20:11 hangisinde yapcas bizzz :uhm:

şimdiden işimi garantiye alıym hazirana var gerçi ama olsun :bbo:

bende bir yerden 20:11 diye buldum.garanti olsun geç başla tatlım sen.hazır yay burcundaymış,her şey kusursuz olsun barikaydirigubbakcemile3

gerçi senin bu 2krem ve idrar yönteminden sonra hazirana kıl kalacağını da sanmıyorum ama:roflol:

bende bir yerden 20:11 diye buldum.garanti olsun geç başla tatlım sen.hazır yay burcundaymış,her şey kusursuz olsun barikaydirigubbakcemile3

gerçi senin bu 2krem ve idrar yönteminden sonra hazirana kıl kalacağını da sanmıyorum ama:roflol:

yok kız ben fazla ümitli değilimm :1shok: afedersn ama kıllarım kalın ve sertÇok üzgünüm çoook hormonlarım yüksek.. prolaktin yüksek..fisfisfis hiç çıkmıcak yerlerde bil kıl cıkabılıyoo Allahtan bi yüzümdee yokk :jeyyar: çene kısmım hariç tabi :1no2: şimdi ilaçta kullanıyorumm..

*Aldaction - Diane35 ( 2 kilo almışım bide ) 53 ten 55 e terfi ettim :kızgın:

*karınca yağı - Bioder

*Dolunay- idrar

*Nane Çay ı- yaş nane ( annem diktii uzun saksıya taze bulamıyorum..koparıp yiyorumm. diğerleri sert oluyo yiyemıyorum:1closedeyes: )

4'ü bi yerde kaydirigubbakcemile3

he bide bunların haricinde batıkları çıkarmakla uğraşıyorum bi elimde iğne :jeyyar:

Neyapcağımı şaşırıdm ya sositososito

off offf benneyaptımki

üzülme canım benim:1hug:

çaresiz birşey değil ki bak bir sürü şey yapıyoruz,geçer gider boşver takma kafana hiçyerimseniben

diane 35'in kilo aldırması da kalıcı değil şimdi su topladı vücudun ondan,vücuttaki ödemi atan çaylar falan oluyor onlardan iç.ya da maydonoz suyu iç o da yapardı galibaCADIARZU.

dolunay aralarında da çişlen,çıktıkça sür.kıllarım kalın ve sert deme senden önce ben varım burda birinci olarak:enbuyukkk:

üzülme canım benim:1hug:

çaresiz birşey değil ki bak bir sürü şey yapıyoruz,geçer gider boşver takma kafana hiçyerimseniben

diane 35'in kilo aldırması da kalıcı değil şimdi su topladı vücudun ondan,vücuttaki ödemi atan çaylar falan oluyor onlardan iç.ya da maydonoz suyu iç o da yapardı galibaCADIARZU.

dolunay aralarında da çişlen,çıktıkça sür.kıllarım kalın ve sert deme senden önce ben varım burda birinci olarak:enbuyukkk:

üzülmekten yana piskolojimi bozuyoo :1no2:

maydonoz suyu falanda hayattaaa maydonozu yemektede yiyemem cokacimcoook annem içiyodu onu. soğan suyu fln da içtii miyomları gitti hihoyyyt ( doktor ameliyatlamı aldırdın dedi hatta) o konuda da ii qeliyoo ufak bi bilgii olrk kalsın burda kaydirigubbakcemile3

diane35 hakkında sevindirdin beni ya umarım atarım ödemlerii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

elimde su içiyorumm dahaçok ödem yapmasa bariiii :eek: doktor bol su iç dedidee:sm_confused:

her nys konu kiloya gitti mart dolunayını beklıyoruz mart dolunayında hiç kıl ollmuyomuş bizde alamıyomuşz ne güzel olurduuuuu :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

öncelikle herkese merhabalar. ben yeni üye oldum. ama bu bölümü 1 haftadır takip ediyorum. keşke daha önce rastlasaydım.. konuyu baştan sona bütün sayfalarını okudum ve dolunayda bende ağda yaptım ve çiş sürdüm yerimseniben yıllardır nasıl kurtulurum bu tüylerden diye düşünüyordum. benim tüyler biraz çok ve kısa sürede çıkıyor. kalın ve çok sertler. kollarımı da alıyorum. 3 günde bir epilasyon aletiyle almak işkence gibi oluyor. son zamanlarda sir ağda yapmaya başladım kollarıma. ama daha bi etkisini görmedim. çiş'den çok ümitliyim. çişi sürdüğümde çok yandı kollarım ve koltuk altım. bakalım nasıl çıkıcak.. bide yüzümde tüyler var,onlarıda aldım ve sürdüm. özellikle sakallarım ve bıyıklarım çok fazla çıkıyor,her gün cımbızla alıyorum ve her gün çıkıyorlar.sarışın olduğum halde siyah çıkıyor tüylerim, deliricem artık.. bu çiş yüzüme etki etsin başka bişey istemiyorum. bu bilgiyi veren arkadaşımızada çok çok teşekkür ediyorum. harikasınız :lepi:

sagolun kizlar tuzu birkmam daha iyi olur galiba cildim icin...sadece cissse devammm....ama benim cis hic yakmiyo sanki su sürüyormus gibi geliyo...neden bazi arkadaslarda yakiyo aceba..:uhm:

Son düzenleme:
sagolun kizlar tuzu birkmam daha iyi olur galiba cildim icin...sadece cissse devammm....ama benim cis hic yakmiyo sanki su sürüyormus gibi geliyo...neden bazi arkadaslarda yakiyo aceba..:uhm:

sanırım aldıgın anda sürmüyoosun bikini bölgemi biraz beklettim koltuk altımı aldıktan sonra sürdüm cok yanmadı bazı yerler sızladı biraz ama bacaklarımı aldığımla beraber sürdüm feciiiiiiii yandı sızladı.. yerimsenibensanırm bekletince gözenekler kapanıyoo çişde yakmıyo o süre zarfındasüprizzzzz aldıktan snra hemen sürmeyi dene o zmn yakcak mı bakalım ?:eek:

bu ayın dolunayını kaçırdım gelecek ay denesem mi acaba,sizler olumlu sonuç gördüyseniz bir denemek lazım derim,kaybedecek birşeyimiz yok nasılsa....:dance:

X