Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya bu çiş harika bişey ya. gerçekten mucize..benim çenemdeki tüyler anca çıkmaya başladı :1shok: normalde her gün alıyordum çenemdeki tüyleri..ara ara sürüyorum çişi. inşallah işe yarıycak.ama koltuk altında çıkmaya başladı yavaştan,
ben ilk kez yaptım ondan daha pek etki etmedi sanırım.
ama her yerde çıkmıyor. kollarım daha hiç çıkmadı. çok ilginç ya! dolun ay'ı beklemicem,alınıcak duruma gelsin hemen alıp sürücem çişi :dance:
tüylerim kalın ve sert olmasına rağmen büyük etki..

dolunay geçeli nerdeyse 1 hafta olmak üzere koltukaltımda tek tük tüyler benimde çıkmaya başladı sanırım tüy aldığımda yüseye çıkmayan kıllardı die düşünüyorum bacaklarımda ve kollarmda şuan bişi yok bakalım bir kaç defa uyguladıktan sonra umarım biter tek dileğim:Saruboceq:

slm arkadaslar bende uye oldum ve merak ettigim seyler var lutfen biriniz bana cevap yazin ben isvicredeyim dolunay 11 marta 02.38 de burdadadami yapabilirim buranin saatiylemi ve de busatten baslayip bacaklarimi almaya kac gibi bitirmem lazim birde idralimi sabahtan alip o satte kadar beklemelimiyim allah rizasi icin cevap versin biri bana okudum ama tam yanit alammadim deniyenler yazsin lutfen

arkadaşlar bende dolunay günü saat 20.00 gibi bacaklarımı ve çenemi,bıyıklarımı aldım. çenemi makinemle bacaklarımı evde yaptığım ağdayla aldım.ve sabahki idrarımı sürdüm.bıyık ve çenemdekiler çok cılız çıktılar hatta bazı yerlerde çıkmadılar.:lepi:dolunayı beklemeden diğer yerlerimide alıcam artık .hihoyyyt.çok işe yarıyor.mucize gibi.:lepi:bende işe yaradıysa herkeste yarar.benim tüylerim sert ve siyah çünkü .tüylere ölüm diyorum artıkdelikafadulden

tamam kesin karar verdim yapıp sonucunu bildiricem.Valla dışarda biyerde duysam ıyyy diyip hayatta denemezdim.İşte Kadınlar kulubü farkı:içelim:

Son düzenleme:
arkadaşlar bende dolunay günü saat 20.00 gibi bacaklarımı ve çenemi,bıyıklarımı aldım. çenemi makinemle bacaklarımı evde yaptığım ağdayla aldım.ve sabahki idrarımı sürdüm.bıyık ve çenemdekiler çok cılız çıktılar hatta bazı yerlerde çıkmadılar.:lepi:dolunayı beklemeden diğer yerlerimide alıcam artık .hihoyyyt.çok işe yarıyor.mucize gibi.:lepi:bende işe yaradıysa herkeste yarar.benim tüylerim sert ve siyah çünkü .tüylere ölüm diyorum artıkdelikafadulden

valla benım bıyıklar aynnen cıktı sankı
ılmıyorum acaba agda mı kırdı da bunlar o kokten kopamayan bıyıklar mı acaba
valla cıklarlarsa pürmüzle yakarım artık tüylere ölümmmmm :lepi::ecrin_bebek::jeyyar:

kıslar ben bu çiş işinı uzun zamandr arastıyorum bugun kuzenım bıze geldı kendısı dr bıde arkadası war medıkal estetık uzmanı ıkısnıde sordum ewet cok etkılı dedı ben ya enfeksıyon kaparsak dedım
yok dedı bısey olmaz çişin ıcınde asit warmıs yaa cok sasırdımmm bende denıcemm kara verdımm hatta kuzen dedıkı aldıgın ılk 3 gun kıl köklerı acık olur ılk üç gün sür dedıı bıde dolunay la ılgısı yok dedıı:eek:

kıslar ben bu çiş işinı uzun zamandr arastıyorum bugun kuzenım bıze geldı kendısı dr bıde arkadası war medıkal estetık uzmanı ıkısnıde sordum ewet cok etkılı dedı ben ya enfeksıyon kaparsak dedım
yok dedı bısey olmaz çişin ıcınde asit warmıs yaa cok sasırdımmm bende denıcemm kara verdımm hatta kuzen dedıkı aldıgın ılk 3 gun kıl köklerı acık olur ılk üç gün sür dedıı bıde dolunay la ılgısı yok dedıı:eek:

ayy bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu:eek:

ben ilk gün belirli aralıklarla sürdüm 3 kez.. öyle uyudum sabah kalktıgımda yıkadım :jeyyar:

bugune kadarda sabah karıncayağı gece yatarkende bioder sürdüm normalde simdiye kdr çıkma belirtileri gosterirdi benimkiler :dilcikar: tık yok yani :roflol: sadece bacakalrımda var onlarda çıkmayanlardı zaten alırken baızları hiç çıkmamıştı( karıncayağından kaynaklananlar ince bıdık çıkanlar):roflol: onlarda sorun değil..

bundan snra napıyooruz demekki ilk 3 gün çişleniyoruz :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
saol bilgilendirdiğin içinnn ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

Bioder'in serumunu da o yüzden ilk 3 gün yapın diyorlar demek ki.Bende yapıyım.

Sağol Elif,öğrendiğimiz iyi oldu bunu
:nazar:

dün gece yaptım bugün de yaptım ama bu yazdığını okumamıştım sadece 3 gün sonra kıl köklerinin dolduğunu biliyordum böyle deneyeyim dedim.çeneme denedim bakalım nasıl olacak etki olunca yazarım 3 haftada bi çıkardı 4. 5. haftayı bekleyeceğim haber veririm kızlar size.

Vallahi supersiniz hehehehhe daha neler duyacagim:))
yapmasina yapmam ama dogruda olabilir kizlar :)) insallah basarili olursunuz takip edecegim:KK66:

ayy bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu:eek:

ben ilk gün belirli aralıklarla sürdüm 3 kez.. öyle uyudum sabah kalktıgımda yıkadım :jeyyar:

bugune kadarda sabah karıncayağı gece yatarkende bioder sürdüm normalde simdiye kdr çıkma belirtileri gosterirdi benimkiler :dilcikar: tık yok yani :roflol: sadece bacakalrımda var onlarda çıkmayanlardı zaten alırken baızları hiç çıkmamıştı( karıncayağından kaynaklananlar ince bıdık çıkanlar):roflol: onlarda sorun değil..

bundan snra napıyooruz demekki ilk 3 gün çişleniyoruz :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
saol bilgilendirdiğin içinnn ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

işte bu çok mantıklı geldi bana
bence,tüylerin alındığı ilk gün tam anlamıyla çık oluyor tüyler
çiştede yoğun bir asit olduğu için kıl kökünü telef diyor olabilirhihoyyyt
ama kesinlkle dolunay kısmı saçmalık :1no2:
bunu vucudunuza sürmek sorun yaratmayabilir ama zamanını güzel ayarlamalısınız. yanı on vucutta en fazla
bir kaç saat tutun
bunu bir ilaç asitli bir su olarak düşünün
nasılki hava ile temasından belirli bir zaman sonra etkisini yitiriyor ise fazl bekletmekte yararınıza olmayacaktırhihoyyyt
kıllara savaşşşşşkaydirigubbakcemile5-tatlicadiarzu-

Kizlar netde buldugum bir yaziyi paylasmak istedim sizle ...

CİŞ ya da eşanlamlısı olan başka bir sözcük... Hangisi söylenirse söylensin; bunu duymak nasıl bir çağrışım yaratır sizde? İlk tepkiniz ne olur? Hiç kuşku yok ki, çoğumuzu hemen tiksindiren sözcüklerdir bunlar!

Peki bu özel sıvının, dünya ilaç sanayiini altüst edecek derecede her derde deva, mucizevi bir madde olduğunu söylersek nasıl bir tepki gösterirsiniz acaba? İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...
*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...
*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...
*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor... vs. vs.

Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var...

(CARMEN THOMAS'ın "ÇİŞTEKİ MUCİZE" kitabından alıntıdır)

yazına çok sevindim bende denemeye karar verdim karınca yağı sürdüm, bioder sürdüm fayda etmedi. şimdide çişi deniycem . çişi sürdükten sonra ne kadar bekleyip duş alıcaz yazarsan sevinirim merakla bekliyorum çünki hemen deniycem:dance:

İdrardaki kılları tahrip eden etken madde asitten ziyade üre diye biliyorum.Elbette idrarda asit var ama bu ciltte fazla bekletilince zararı olacak ölçüde değil.

Diğer ürünleri de (Bioder ve türevi olanlar) sürdükten sonra en fazla bir kaç saat tutmuyoruz,gece yatarken sürmeyi onlar da tavsiye ediyorlar zaten.

Dolunayla da hiç alakası yok,saçmalık demek çok iddialı olur.Çünkü ayın evrelerine göre ayarlanıp yapılan bir çok şey var.Saç kesilmesi veya epilasyon gibi şeyler de ayın evrelerine göre düzenlendiğinde farklı etkiler elde ediliyor olabilir bence.

ben çeneme denemek istiyorum ama korkuyorum :eek:

diğr her bölggemde denedim çünkü onlar sert vekalındı süprizzzzz

çene kısmım ise sarı sarı bazıları kumrall kaydirigubbakcemile3

lazer yaptırmaya karar verdim ondada sarı tuylere jilet yapıyolarmış ilk kararsın diye sanırm. o zmn çok çoğalma olur korkusundayım senağlama

sarı sarı ama uzuyolar o şekilde çok uzananları bi aptallık yapıp cımbızla koparmıştım o yuzden 4-5 tanesi simsiyah çıkyıoo :jeyyar:

çişş mucizesiyle acaba onlaradamı yapsam bidahaki dolunayda çünkü hiç almadım ben çene kısmımı mirmirmirmir

korkuyorum diğer bölgelerimde şuana kdr ii bi sonuc var gibi gozukuyoo daha çıkmadılar bile ama çene kısmı görünen bi kısım oldugu için pek ona cesaret edemıyorum benneyaptımki

X