Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

kız sakal deme favori deki tüyler de :)kaydirigubbakcemile3 bi garip oluyom bayanda sakal olmasın :) inş. yarar da kurtulursun. herkes öle.

ilk cis surdugumde yakmamisti... o zaman biraz beklemisti... ama bu kez yaptigimda tazeydi ve yakti... belki ondan kaynaklana bilir baklava :)

benimde bacaklarim cok feci yandi cisi surdukten sonra :bbo: ama bikini bolgesi ve koltuk alti hic yanmadi. normalde oralarin daha cok yanmasi gerekir daha hassas oldugu icin. niye yanmadi aceba:uhm: ne kadar yansa o kadar etkili olur diye dusunuyorumsengözlerimebaksanab

kız sakal deme favori deki tüyler de :)kaydirigubbakcemile3 bi garip oluyom bayanda sakal olmasın :) inş. yarar da kurtulursun. herkes öle.

ay canım pardon ya,ne dediğimi biilmiyorum artık kafamçokkarıştı favorilerde de var ama çenemde de var ya tüyler. çok fena hemde:çok üzgünüm:
bir an önce kurtulalım şu tüylerden

Ya şu meseleyi açıklığa kavuşturabilirmiyiz kızlar? Sirağdadan sonra yağını sürüp sonra yıkayıp sonramı çişi sürüyosunuz?(Sir ağdayla yapanlarr)
Bir de sabah çişini mi bekletiyosunuz,tazemi yapıyosunuz Epaq özellikle sana soriyim denemişsin..

ben sabah çişini bekletmiyorum.daha etkisiz olur gibi geliyor.bilmiyorum tabi olmayadabilir ama .sabah çişiyle yapmadım daha hiç.

sir ağda da yapmıyorum.çünkü yağ sür,yıka falan derken zaten gözenekler kapanmış oluyor.etkisi azalır diye onu da yapmıyorum.koltukaltımı bilhassa kırık olmasın diye tek tek cımbızla almıştım.

bikini bölgemi de eldivenle yaptım.sonrasında yıkama,bir şey sürme olmasın diye.

sonuç olarak sir ağda ve çıkarma yağı meselesine daha bir çözüm bulamadık bizde:1no2:

bende dolunayda sir ağda yaptım.. ee mecburen temizlemek için sürüyosun yağını.... sürmeden mümkün değil zaten... ben yağlandıktan sonra havluyla temizledim yağı.. sonrada sidik sürdüm işte.. belki yağlandığım için etki etmiycek ama.. bakıcaz görücez artık...

kızlar sirle alırken duzguncene sursenıze
o zaman kalan parcaları elle ceker alırsınız yaga gerek yok kı
ben daha bugune kadar yagla sir cıkardıgımı bılmem:1closedeyes:
kenarlarını duzgunce surun spatulayla, ondan sonra cekın kalan parcaları da mınık
mınık siri ustune yapıstırın bırlıkte cekın
yag nıye suruyorsunuz kı?
yag fılan surmedım direk çişi bastım :jeyyar:
sindi de yine karnıma sürücem banyo yapıcam da birazdan
göeğim erisin diye sürüyorum

banada sivilcelerim varken birisi demisti ama denemedim yapamam ben bide vücuda hic süremem sanirim midem bulanir birde namaz kiliyorum gerci yikanacaksn filan ama yinede icim almiyor ama etkisi oldugunda arkadaslar yazarsa sevinirim...
idrar asitli bir madde oldugu icin kurutabilir sivilceyi ama kil köküne ne yapacak orayi bilemiyorum...
birde söylemesi ayip maglum yerede oluyor mu acaba??

oluyor canım.yani biz deneyenler olarak her yerimize sürüyoruz.ayrım yapmadık orası olur mu burası olur mu diyea.s

etkisi kıla var.geçmiş sayfalarda bir arkadaş sivilcelerinden kurtulduğunu söylemişti idrarla.ama sivilcem olmadığı için ben bilemiyorum.

kılım maşallah bol.ona fayda etti.

Kıllar epilasyondan sonra hemen çıkmaya başlardı daha tık yok. Birazdan banyo yapıcam tekrar sürüp öyle yıkanıcam. Bacaklarıma etki ederse tutamaz kimse beni çiş sürmedik bir yerimi bırakmam

plnlp arkadaşım o diane-35i bende kullanmıştım hormon için aynen bendede kilo yapmıştı we ben bırakmıştım sadece adetimi düzenledi başkada bi işe yaramıo zaten.bitkisel olanla degiştir bence doktoruna onu.

simdi agdayla alip sonra idrar mi sürülüyor ?
ve ne zaman yikanacaz geri birde sir agda olmasi sart mi ben normal agdayla aliyorumda

Zaten yağı kalan parçalar için değil yapışkanlığı gitsin diye sürüyoruz.Ne kadar temiz yaparsan yap yapışkanlık kalıyor.:1no2: Bahsettğm bildiğn kuaförlerde kullanılan pudralı sir ağda.Acaba sen çamsakızı ağdadan mı bahsediyosun?CADIARZU

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende sir ağdayla alıyorum,yağlayıp 5dk. kadar bekleyip banyoya girip sabunla yıkıyorum.Daha önce idrar denemesi yapmıştım ama dolunaysız bi zamadı ve 20 dk.bekleyip yıkamıştım.Bacaklarımda etkisini gördüm.Ben ayda bir alırım normalde-almam gerekir çükü-.Ama idrardan sonra özellikle üst bacaklarımı 2 ay geçmesine rağmen almasamda olurdu yani:) Kıllar çıktı belki azalma var ama ben daha çok incelme etkisi gördüm.Yani kıllar vardı ama görüntü rahatsız edici değildi.Bu sefer bende geceden yapıp sabah 6da yıkandım.Kat kat giyinmekten gece hiç uyuyamadım zaten.Ben 20dk.ile faydasını gördüm.Bu sefer böyle yaptım bakalım.İnşallah şimdi daha iyi etki görürüm,görürüz..

Aslında yağını sürdükten sonra yıkayıp gözenekleri açmak için keselersek yine çiş etkili olur sanırım.Epilasyondan iyidir enazındankaydirigubbakcemile5

simdi agdayla alip sonra idrar mi sürülüyor ?
ve ne zaman yikanacaz geri birde sir agda olmasi sart mi ben normal agdayla aliyorumda

evet reyyan_06 ağdanın her türlüsü,epilatör ,cımbız,ameliyat eldiveni vs vs kıllardan arınıp üzerine dolunayın olduğu gece çişini sürüyorsun süreceğin gün içinde bolcaa su içiyorsun koku ve renk koyuluğu olmasınyerimseniben çişlendikten sonra ister 3 yada 5 saat bekliyorsun sonra yıkanıyorsun. istersen sabaha kadar (sidikli sidikli uyuyorum ben) sivilcen varsa kulak pamuğuna bir damla çiş damlatıp sivilceni tam 12 den vuruyorsunkaydirigubbakcemile3 ertesi gün sivilcen yok oluyor ben denedim sonuç süperdikaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
ya kızlar ban açok ilginç geldi bu çişş olayı ama dayanamam yaparım . ee şimdi dolunay ne zaman olucak ..birde idrardan mikrop kapma falan olurmu aklıma takıldı.. ben bugün ağda yapmak zorundayım bir dahaki dolunay ne zaman cevap verirseniz ..

zaten boyuma göre zayıfm ilk başka bi ilaç yazmıştı snra o sana ağır gelir dedi :1closedeyes: bunları yazdı :Saruboceq: 2 ay kullanıym sonra bi tahlilim daha var onda da yüksek çıkarsa değiştirtcem önüne geçemessen 60 ı boylarım..

bu arada bnm kıllarımda alındıktan 2-3 gn snra hemen cıkmaya başlardı hala yolunmuş tavuk gibiyim pürüssüz :roflol:

sanırm kimyasallaşmanın faydası oldulülülülülülü

diana35 bende kullandım arkadaşlar
çok iyi gelmişti bana
tüylerimde ince ve geç çıkıyordu ama tedavi bitince yine eskisi gibi erken çıkmaya başladılar

[/FONT]
canim aynen bende ilk denememde 30 dk biraktim ve koltuk alti tuylerim hem inceldi hemde seyreldikaydirigubbakcemile2 malum yerede yapmistim orda fazla bi etkisini goremedim belki faydasi olmustur ama ben fark etmedim:1no2: ama bu defa yaklasik 8-9 saat bekledim yikanmadim. bu sefer cok umitliyim:teytey: kaymak gibi olucaz insallahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…