Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

arkadaşlarım dolunay ne zaman demişsiniz

dolunay cuma 16:36 da o saaten sonra alın kıllarınızı hadi bakalım

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar
bugun dolunaydi ve yaptim. cok korkuyordum yanar diye ama hic yanma olmadi. insallah bu yontem ise yarar

üf ya ben günleri şaşırmışım perşembe yaptım nolucak şimdi boşamı gitti yani 2 çocuk olunca böyle oluyor işte bir ay dahamı bekliycez şimdi.......

yeni gelen arkadaşlar üşenmeyin önceki sayfaların hepsini okuyun .kimi dolunaydan başka zaman yapıp idrar sürmüş sonuç almış.kimisi dolunayda yapmış ama idrar sürmeden sonuç almış. aslında tam nasıl yapıldığını doğru düzgün yazan yok.mesela
-sabah ilk idrar mı?yoksa herhangi zamanda yapılan olur mu?
-dolunay gününün birde saati mi önemli?mesela bu ay 12 aralık 16:36 deniyor. bu saatten sonra ne kadar sü re içinde yapılmalı?
-ne kadar süre bekletilmeli?
-BUNLARA CEVABI OLAN LÜTFEN YAZSIN.BERABER PAYLAŞALIM ARKADAŞLAR.SANIRIM YAVAŞ YAVAŞ BİR MUCİZEYE DOĞRU GİDİYORUZ....
bende yazmıştım.okuduysanız.bikini bölgesi tek sürüşte bitti. ama diğer yerler seyreldi tam bitmedi. ama dün 16.36'da yeniden yaptım. bakalım sonuçları yazarım.

HERKESE.. SEVGİLER....

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa ben daha bu başlığı yeni görüyorum yaaaaa
bi daha dolunay ne zaman????
nasıl öğrenebilirm. bilen var mı???

bende yapcam bakalım canım ne olcak inşallah uğraştığımızla kalmayız herkes iyi şeyler yazmış ama

kızlar ben başlığı dolunaydan bir gün sonra gördüm ve çok üzüldüm. ama internetten araştırdım bir sonraki dolunay tarihi 11 ocak saat 03.28 miş. şimdi gece saatleri kurup o satte mi ağda yapmalıyız. bir de çişli mi gezeceğiz. yani çişi sürüp ne kadar bekleyeceğiz. yoksa yıkamayacak mıyız???
bilgi istiyorum deneyimlilerden lütfen.

bu arada benim bir arkadaşımın zamanında bacağı boydan boya yanmış. izinin geçmesi mümkün değil demişler ona doktorlar. o da her gün çişle pansuman yapmış. şu anda bacağımda en küçük bile iz yok. bilgilerinize.

evet yaa insallah faydasini goruruzde ugrastigimizla kalmayiz:Saruboceq: yapip faydasini gorenler lutfen yazin ve bilgilendirin bizi. Ben mesela agdadan sonra idrari surup 15-20 dakika birakip yikandim. daha uzun suremi bekleseydim acaba bilmiyorumki:sm_confused:

valla benim bildiğim sadece idrar ile temas halindeyken namaz kılınmaz. kuran-i kerim okunmaz. ben böyle biliyorum. zaten biz de çişli çişli günlerce gezmeyeceğiz.
gezmeyeceğiz değil mi???

valla benim bildiğim sadece idrar ile temas halindeyken namaz kılınmaz. kuran-i kerim okunmaz. ben böyle biliyorum. zaten biz de çişli çişli günlerce gezmeyeceğiz.
gezmeyeceğiz değil mi?
??

ayy ilahi gece gece güldüm
valla bi sürüyosun bi hafta öyle geziyosunkaydirigubbakcemile3
sür 15-20 dk tut yıkan sonra iyice annaştık??

ya kızlar babannem bigün yüzüme nar sürerken yakaladı beni :)))

yüzüm kıpkırmızı napıyorsun sen dedi,bende arkadaşımdan duydum yüzüme iyi gelecekmiş dedim,

babannemde;yüzün çok güzel olacak b.k sür deseler onuda yapacaksınız dedi

valla o yola doğru gidiyoruz yani :)))

ya kızlar babannem bigün yüzüme nar sürerken yakaladı beni :)))

yüzüm kıpkırmızı napıyorsun sen dedi,bende arkadaşımdan duydum yüzüme iyi gelecekmiş dedim,

babannemde;yüzün çok güzel olacak b.k sür deseler onuda yapacaksınız dedi

valla o yola doğru gidiyoruz yani :)))

evet canım bir aşama kaldı babaannenin lafına valla:roflol:

dua edelim de öyle birşey çıkmasın:roflol::teytey:

Kızlar bu ayki dolunayı kılpayı kaçırdım.Ama az önce koltukaltlarımı alıp sürdüm.Yanma oldu azıcık.Bakalım zaman ne gösterecek,eğer benim siyah ve kalın tüylerimde azalma olursa bilin ki zafer bizimdir:lepi:

2009'un dolunay tarihlerini de buldum.Yeniyılda artık her ay çişlenicem:roflol:

11 Ocak 03:27

9 Şubat 14:49

11 Mart 02:38

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

bence günah değildir, çünkü çişli çişli gezmicez. alt tarafı yarım saat bilemedin bir saat beklicez. daha önce karınca yumurtası yağıda günah demişlerdi sonra birkaç kişi müftüye danışmış müftüde vücüt temizliği için olduğundan günah değil demiş. bu çişi de bir bakıma vücüt temizliği için kullanacağız. en fazla 1-2 kere sürüp biraz beklicez o kadar.

yaa bebekler de altına çiş yapıyo da tenine değiyo yatalak olan hastalar yapıyo günah mı oluyo sanki
daha ne günahlar var buna gelene kadar
bende netten baktım büyük günahlar içinde yer alıyo((muşşşş!!))
fakat ben şöyle düşünüyorum
çok pis insanlar vardır mesela eski araplar fln çok pis olurmuş bence ondan günahtan korkarak pis gezmesin gusülünü alsın diyedir
hani lavabodan çıkarsın yıkamadan pis pis o günahtır mesela
dinimizde pis olmak günah
ama bizim yaptığımızda kasti olarak süürüp biraz bekletip iyice bi yıkanmak
bence bunun günahlık bi yanı yok

ya sızde gunh denen herseye ınanıyorsunuz akıl var mantık var tabıkı gunah degıl
orumcek dusuncelıler oldukca deney sonuclarını degıl gunahmı degılmyı tartısırız
gunahsada herkesın kendı gunahı kımene hayret bıse ya
sankı bı grup var her konuya gırıp gunah demeke gorevlı sankı

cok hakIısın arkadasım hem neden gunah oIsun kı sonucta arkasından banyo yapıIıyor degıI mı ?Ayrıca kuranda mı yazıyor boyIe bırsey ben kurandan baska yazıIan bırseye inanmam eger yapmayacak oIanIar varsa neden yazıyorsunuz kı burası sonucunun payIasıIdıgı bır aIan

X