Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

aslında bütün sayfaları okudum sayılır diyebilirim ama herkes ya ben kullanmam ya günah demiş ama arada kullananlarını ve faydasını görüp görmeyenlerinin yorumlarını bulmak çok zor oldu.Şimdi açıksası günahını sürmem yapmamını bıraksanızda faydasını görenler yada görmeyenler youm yapsa bizde onların görüşlerini okusak olmazmı?herkesin azçok dini bilgisi var bence şimdi kullanan arkadaşlara soruyorum nasıl kullandınız ve nbe kadar süre beklettiniz.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Şimdiden teşşekkürler

Arkadaşlar ben daha öce yazmıştım ama tekrar yazayım.2 ay önce denemiştim ama o zaman vaktim olmadığı için 5 dk. kadar bekleyip yıkamıştım.Ondan bi sonuç alamadım. Sonra geçen ayın 12 sinin akşamında(dolunay değildi) ağda yaptım ve idrarı sürdüm 15-20 dk kadar bekledim,yıkadım ve çıktım. 1 ayı geçmesine rağmen bacaklarımdaki tüyler tam olarak çıkmadı.(ki benim 1 ayda tam ağdayla alınacak kadar siyah olarak hepsi çıkmış olurdu)Şimdi çkanlarda eskiye göre daha ince,yani rengi falan daha açık. Acaba bana mı öyle geliyo diyerekten bacaklarımın eski halini bilenlere gösteriyorum:) Herkes farkı görüyor.Yani kesinlikle fark var hemde çok.Bikini bölgesinde şimdilik fark yok sanırım.Bugün tekrar ağda yapacağım.Yapmışken bacaklarımıda yapacağım.Bir dahaki aya size tekrar durum bilgisi vereceğim:) Benim bacaklarımda ve bikini bölgemde batıklar ve bunlardan kaynaklı lekeler var.İnşallah bu idrar onlarada fayda eder..Neyse..
Ben bu konudan dertli birisi olarak, fayda gördüğüm birşeyden aynı konudan muzdarip olanlarada bahsetmeyi kedime borç bilirim. Sonuçta denemekte fayda var.Parayla değil bişey değil,keybedecek birşeyde yoksa neden denenmesin ki??!!

Allahım insanlar neye günay diyeceklerini şaşırdı artık yaaa.. Bunu nesi günah kime neye zararı var. Hem duymuşsunudur belki depremde göçük altında kalan biçok insan idrarını içerek ayakta kaldı. Eğer bir hastalığınız yoksa idrar steril bişeydir arkadaşlar yapmayın Allahaşkına günahmış. İğrenç deyin anlarım..:kızgın:

Arkadaşlar ben daha öce yazmıştım ama tekrar yazayım.2 ay önce denemiştim ama o zaman vaktim olmadığı için 5 dk. kadar bekleyip yıkamıştım.Ondan bi sonuç alamadım. Sonra geçen ayın 12 sinin akşamında(dolunay değildi) ağda yaptım ve idrarı sürdüm 15-20 dk kadar bekledim,yıkadım ve çıktım. 1 ayı geçmesine rağmen bacaklarımdaki tüyler tam olarak çıkmadı.(ki benim 1 ayda tam ağdayla alınacak kadar siyah olarak hepsi çıkmış olurdu)Şimdi çkanlarda eskiye göre daha ince,yani rengi falan daha açık. Acaba bana mı öyle geliyo diyerekten bacaklarımın eski halini bilenlere gösteriyorum:) Herkes farkı görüyor.Yani kesinlikle fark var hemde çok.Bikini bölgesinde şimdilik fark yok sanırım.Bugün tekrar ağda yapacağım.Yapmışken bacaklarımıda yapacağım.Bir dahaki aya size tekrar durum bilgisi vereceğim:) Benim bacaklarımda ve bikini bölgemde batıklar ve bunlardan kaynaklı lekeler var.İnşallah bu idrar onlarada fayda eder..Neyse..
Ben bu konudan dertli birisi olarak, fayda gördüğüm birşeyden aynı konudan muzdarip olanlarada bahsetmeyi kedime borç bilirim. Sonuçta denemekte fayda var.Parayla değil bişey değil,keybedecek birşeyde yoksa neden denenmesin ki??!!
arkadaşım haklısın ama daha önceki sayfalarda yazan birisi 1 saat tuttuğuyla sonuç alamadığını ancak5-6 saat tutunca bayağı yok olduğunu yazmıştı.
bende yapınca 7 saat falan durdum.bakalım. 11 ocak'a kadar ne olacak. ben sonuçları yazarım. umarım herkes benim gibi düşünüp,yazar....

bende geçen cuma yaptım
inanarak yaptım ama
sonuç olarak bugün tekrar
ağda yaptım yani çıktılar
1 haftada
hemde her zamankinden daha çok
denemeye devam edicem ama 1 denemede sonuç alanlar var diye umutlanmıştım neyse:KK43:((

arkadaşlar sabah aç karnına geceden kalan idrarınızı gece dolunayda(dolunay saatlerinde) pamuğa batırarak sürün.sanırım ne kadar uzun süre durursanız o kadar iyi. 7 saat durdum. evet. kesinlikle koku olmuyor.
ilk kez yaptığımda çok huylanmıştım beklerken saatler geçmek bilmedi.ama ikincide gayet rahattım. alışıyorsunuz:))))
etrafınızdakilere de kokmuyorsunuz emin olun.bence birkaç kerede hallocaka. ama bölgelere göre değişir. lazere gitmiştim. mesela bıyığın en geç bittiğini,kaş ortasının daha çabuk bittiğini söylemi,şti doktor.dolayısıyla uyguladığınız bölgeye göre değişir süre.
birde arkadaşlar ben limon -tuz kullanmıştım uzun süre.tüylerim çok inceldiği için makina alırken hep kırmış.yani kökünden tüyleri almaya dikkat edin. alınmış ngibi görünüp birkaç gün sonra çıkabilir. benim sorunum tüm tüylerimi kökünden alamamak.
o yüzden bu işlemleri birkaçkez daha yapacak gibi görünüyorum.:))) herkese kolay gelsin... sorularınız olursa cevaplarım
....

bende geçen cuma yaptım
inanarak yaptım ama
1 haftada
denemeye devam edicem ama 1 denemede sonuç alanlar var diye umutlanmıştım neyse:KK43:((

Bence umudunu yitirme benimkiler 1. seferde acayip azaldılar inanamadım kızlar devam birdahaki dolunayda inşallah kökten gidicek gibi hatta ben dolunayı karıstırdım 1 gun once yapmıstım bu sefer kurtulcaz galiba

bende geçen cuma yaptım
inanarak yaptım ama
1 haftada

Aynen benimde normalden daha fazla cikti acaba diyom 15-20 dk az bi suremi?
6-7 saatta cok ama yaaa

Arkadaşlar bu güne kadar kim lazerden başka yöntemle tüylerinden tamamen kurtulmuş? Karınca yumurtası yağını denedim fiyasko çıktı. Artık tüylerimle yaşamaya alıştım ben.

Arkadaşlar bu güne kadar kim lazerden başka yöntemle tüylerinden tamamen kurtulmuş? Karınca yumurtası yağını denedim fiyasko çıktı. Artık tüylerimle yaşamaya alıştım ben.

aynen katılıyorum sana arkadaşım , bence bu tarz şeyleri yapmaya bile gerek yok , eskiden yokluktan vs yapıyorlarmış tamam anladım ama zaten artık yediğimiz içtiğimiz herşey hormonlu ve sunii , eski insanların yaptıkları çişle bizimkiler arasında çok fark vardır yaww :roflol:

kızlar öyle demeyin bende şüpheyle yaklaştım ama koltukaltımdaki normal bir insanın kılının iki katı kalınlığındaki ve simsiyah kıllarımın sadece %20 si çıktı.hala inanamıyorum nasıl oldu bu iş diye:uhm:
keşke daha önce biliyor olsaydım bu yöntemi benneyaptımki

bi dakka ya yani deneyenler oldu ve ise yaradi mi ???
bnde tüglerimden kurtulmak isterim ama idrar sürmek aman allahim :KK43:
bide bisey soracagim, yaptiktan sonra disari cikmak gerekiyo mu hani isigi vursun falan diye yoksa saçmaliyomuyum :KK70:

yok canım.dolunayın zamanı uygun olduğu için dolunay zamanı almak gerekiyor sadece.ben herşeye inanmam kolay kolay ama deneyip görenlerdenim faydasınıhihoyyyt

bi dakka ya yani deneyenler oldu ve ise yaradi mi ???
bnde tüglerimden kurtulmak isterim ama idrar sürmek aman allahim :KK43:
bide bisey soracagim, yaptiktan sonra disari cikmak gerekiyo mu hani isigi vursun falan diye yoksa saçmaliyomuyum :KK70:

:roflol: walla benim aklıma da gelmedi değil. kendimi balkonda mehtabın altında, ağda yaparken hayal ediyorum. -tatlicadiarzu-

ayrıca ayın etkisine inanıyorum, çişi bilemem de. benim ellerimde siğiller vardı küçükken. annem ay hilal olduğu ilk gün elimi aya doğru tutarak 3 İhlas,1 Fatiha okuyarak ev süpürgesiyle elimin üstünde süpürür gibi süpürgeyi sürmüştü. sigillerim geçti. şu an izi bile yok. ayın ruhu var derler.:eek:

aman tanrımm..!!!:1shok: hangi akıllı mantıklı insan böyle bir şey yapar..ya o mikrop değil mi bir kere..düşüncesi bile iğrenç...:bbo:

aman tanrımm..!!!:1shok: hangi akıllı mantıklı insan böyle bir şey yapar..ya o mikrop değil mi bir kere..düşüncesi bile iğrenç...:bbo:

güzelim mikrop dediğin şeyin senin içinden geldiğini unutma! Ayrıca ben dahil birçok kişinin kullanıp sonuç aldığını göz ardı edemezsin sanırım....

X