Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

evet köşe yazarı da anlaşılan inanmamış bu idrar işine ama deniycem ben de. zararı olmaz

arkadaşlar kuçuk çişmi buyyuk çiş mı anlamadımmmm lutfen soyleyın tuyler için buyuk çiş sıvılceler için küçük çişşşşşşş mı bana net bırsey soyleyın anlayanlar ben deneycegım su tuylerden kurtulmak için yapacagım gönullu deneyım ama net anlatın beklıyorum heycanlaaaaaaaa

orta çişi:) idrar tahlili verirken olduğu gibi.. sabah çişi de içerik bakımından en zengini diye biliyorum ama geceye kadar da bekletmek olmaz sanırım.. ama nasıl yani küçük büyük anlamadım ki ben :sm_confused:

herşeyin hikmetii varmış :roflol:
arıtkk aslaa israf etmemm
bu aradaa sircimii doluyaydaa çağırayımm barii evee bakalımm hayırlısııı

idrarı sivilcelerine deneyip sonuç alan var mı arkadaşlarhihoyyyt

ben denedim canım çok tiksinsemde artık herşeyi kullanıp sonuç alamıyosan tek çare deniyorsun tarifinide veriyim bari:roflol:
arkadaşlar sabah ilk tuvalete çıktığınız çişi sivilce için kullanıcaksınız bi pamuk yardımıyla sürüp 5 dakika bekledikten sonra bol sabunlu suyla yıkıyosunuz 1 hafta kadar yapın
tarafımdan test edilmiştir :hooray:

hayır canım sonucunu aldım sivilcelerim kurudu 1 hafta hersabah yaptım bu işlemi sivilce sorunu olan arkadaşlar bilir kimi sivilceler olur deri altında kistleşmiş gibi sıkamasınızda hiçbi ilaçta işe yaramaz öyle sivilcelere arkadaşımın yüzünde vardı bi ryılı aşkın hiç geçmedi denemediği ilaçta kalmadı sonunda oda çiş sürdü kısa sürede kurudular sivilcelerinden bıkmış ve tiksinmiycek herkese tavsiye ederimm

Suyla karistirin bari yaparken :) valla bende her duydugumu yapiyorum unda duraklarim gibi geliyor, bi ara elma sirkesinin yararlarini duymustum, ona basladim esim baya bi laf etti kokudan rahatsiz oldugu icin ,, bunuda denersem cisli cisli kokarim artik valla bunda kesin bosar :) :) :)

arkadaşlar kuçuk çişmi buyyuk çiş mı anlamadımmmm lutfen soyleyın tuyler için buyuk çiş sıvılceler için küçük çişşşşşşş mı bana net bırsey soyleyın anlayanlar ben deneycegım su tuylerden kurtulmak için yapacagım gönullu deneyım ama net anlatın beklıyorum heycanlaaaaaaaa

küçük çiş büyük çiş mi var ben bi tane çiş olduğunu biliodumkafamçokkarıştı sanırım küçük abdest büyük abdestle karıştırdın canım benim bizim bahsettiğimiz sıvı olan tüyler için de sivilceler için de sıvı olan kullanılıyo yani idrar ayyy muhabbete bakın yaaa:roflol:

ya hiç mi fen dersi almadınız siz idraryediğiniz besinlerin sindirilmiş hali sıvısı ise kandaki fazla protein,yağ,vitamin,mineral gibilerinin fazla gelip süzülmesidir

Kizlar bencede mantikli ya etkili olabilir denemek lazim zaten benim tüy sorunum çok fazla var yapmayi düşünüyorum ama bişi sorcam illede ağdami yapmak lazim ben ağda yapmiyorum genelde epilasyon aleti kullaniyorum acil bi durum olursa jilet yani amaç ne dolunayda temizlenmek mi ağda yapmakmi bilgilendirirseniz sevinirim tşk ederim

küçük çiş büyük çiş mi var ben bi tane çiş olduğunu biliodumkafamçokkarıştı sanırım küçük abdest büyük abdestle karıştırdın canım benim bizim bahsettiğimiz sıvı olan tüyler için de sivilceler için de sıvı olan kullanılıyo yani idrar ayyy muhabbete bakın yaaa:roflol:

canım evet onu demek ıstedım tamam kuçuk olan :roflol:eek:ff bu ay denemeye calışacagım eger yapabılırsen sonucu bıldırırım yanlız eşim duyarsa kesın benı boşar ne haller duştum -tatlicadiarzu-

sanırım olurmu hiç böle şey dienler sivilcesi we sorunlu cildi olmayanlar.bnm gbi sorunlu cildi olanlar artk o kadar bıkmşki bnm gbi bu sorunlardan walla çiş deil başka şeyler bile sürerler laelaelaelaelae yeterki düzelsn cildmz:teytey: düşünmüo deilm walla bnde sonuçta wücudumuzdan çıkıo we idrar temiz olduğu için dışkıyla ayrı yerlerdn çıkıolar. eğer hatrlarsanız deprem zamanı doktorlr göçük altında kalanlar için idrarınızı bi parça kumaşın üzerine yapıp emebilirsnz hiç sağlıksız deil we tatlı olduğu için kan şekerinide dengeler demişlerdi. göçük altnda daha uzun süre yaşamak için gerekliymş. eğer zararlı olsa o kadar doktor iç demez heralde onun yanında yüze sürmek dewede kulak kalrkaydirigubbakcemile2

peki sivilce için yüzümüze sürdük diyelim ne kadar bekleticez yüzümüzde idrarımızı kaç günde bir yapacaz kıslar cevap yazarsanız çok mutlu olcam

en başta günah ya...çiş miş o ne öle öğğğ..zırnık karınca yumurtası yagını kullandım zerre işe yaramıyor,sadece işe yaramadıgını görüyorsunuz ve üzülüyorsunuz..

X