Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

bn 3 aydr karınca yumurtası yağı kullanıorm hiç bir faydasını görmedm. eğer kullanıpta işe yarayn arklar warsa sölesnler ltfn nası yaptklarını

ya biri o işe yarıo dio biri bu işe yarıo dio
neticede ortada kesin bişe yok
herkese ayrı şeyler faydalı oluo heralde

arkadaşlar yazmayacaktım birazdaha bekleyecektim sonucu iyi görmek için dayanamıyorum napim ben koltuk altı ve bacaklara denedim bacaklarımda ilk yaptığımda bi saat bekledim koltuk altımda söyle 5 6 saat durdu sonrasında bacaklarımdakiler normal çıktı bi fark görmedim ama koltuk altımdakileri daha dün farkettim incecik cılızmı cılız çıktılar hala şoktayım beynim hala kabul edemiyor bu işte bi bit yeniği var diyor ama benim öz be öz kıllarım yıllardır tanırım bilirim kalın siyah kıllar hem soluk hemde ince çıktılar bacaklarımı aldım onlarıda aynı öyle saatlerce bekleticem geç öıkması gibi bi durum olmadı ama çok cılız çıktılar ikinci seansta bakalım ne olacak tabiarada çıkmış olan ağdaya gelmeyenleri saymıyorum onlar hala siyah doğal olarak yaz olduğu için hepsinin çıkmasını bekleyemiyorum tam netleşince yazarım

acaba 2.seansı yazın yaptın mı?lütfen herkes yazsın.paylaşalım.birkaç kişi sonuç almıştı. lütfen....

ya şimdi sorulmazsa olurmu bu çiş sabah çişiylemi yoksa aksamdan kalma dinlenmiş mi olacak diye.. yada ne ölçüde sürülecek..şakkıdı:roflol: valla çiş hikayeleri cok ama uygulamak biraz zor.. benim midem almaz.. ama kendi çişini içen birini tanıyorum hastalıktan kurtulmak için tatlicadiarzu

ayy koptumm yaa allah ıyılıgını versın sabah çişimi akşam çişimi dinlenmıs çiş mi yorgun olan mıı çiş içilmeli mi içilmemeli mi ayyyyyyyyyyyyy imdat dıe baırasım gelldııhihoyyythihoyyythihoyyyt

ay inanamiyorum...:))))basta geyik mi degil mi diye konunun basina döndüm ama geyik olmadigini anladigimdada sok oldum...alemsiniz kizlar:))))

benim teyzem rahmetli oldu o yapardı bikini bölgesinin tüylerini aldıktan sonra çişi gelirdi ve wc ye oturduğunda avucunun içine aldığı idrarını pampişinin üzerine sürdüğünü söylerdi ve bikini bölgesinde tüy yoktu..
ayrıcada dolunayda falan değil gündelik yaşantısında gündüz gözüyle yapardı işe yaradığını biliyorum ama burada yazarsam bana deli demenizden korktum
bide bişey daha söyleyim miii?bende teyzemin yaptığını birgün yaptım bikini bölgemi aldım ve idrarımı sürdüm.benim bikini bölgemde tüy tektük sayılır ama üstünde yok denecek kadar azdır...kenarlarınada sürdüm kenarlarındada çıkmadı ama 1 kere yapmıştım sonradanda yapmadım bir kerede etkili oldu yani ..ama bacaklarıma fakal süremedim arkadaşlar
hazır konu açılmışken bu yöntem en etkilisi olduğunu biliyorum...ama bir etkili yöntemde dişi eşşek idrarıdır.ciddiyim köyde yaşayanlar yapıyorlar tek seferde bişeyleri kalmıyor.bu da etkili.bunuda biliyorum yani sidik etkili arkadaşlar,fakat bildiği kadarıyla tanıdığım bir arkadaşım köyü vardı kadaşıma sipariş vermiştim:)oda piyano manyakmısın dişi eşşekler 15 günde bir işer g....demi bekleyecem demişti.gülmüştük ama etkili çünkü vücudunuzdan çıkıyor

Ya arkadaşım varya ne diyeceğimi bilemiyorum akşam akşam 10 dak. gülme krizindeyim yorum o kadar tatlı olmuş ki gözlerimden yaş geldi uzun zamandır inan ki bu kadar gülmemiştim eşim bile dedi ne oluyor iyimisin diye... Allahda sizi güldürsün ne diyeyim...

Bizde şifalı bitkiler kitabı var ordada yazıyor eşek sidiği ile kılların çıkmayacağı...

ya arkadaşlar lütfen bu topik bitmesin. yazalım. piyano!nun dediği gibi bende 1 kere yaptım bikini bölgemdehala çıkmadı. ama Normal kısımlarda çıktı ama sanki biraz seyrelme var gibi. birkaç kez yapınca tamamen yok olacağına inanıyorum ben.sonuçları yazmaya devam edecem. ama lütfen sizlerde yazın..
bu arada 12 aralık 2008 cuma dolunay. herkese kolay gelsin..

bunu deneyecektım unuttumusum yaa ben bu konuyu
neyse artık bı dahakı sefere bende deneyecem. ınsaalh ıse yarar..

Bende geçe ayın 12 side denedim.15-20dk kadar beklettim ama dolunay fala değildi.Hala daha tam olarak çıkmadı.Şimdilik sadece geç çıktığını söyleyebilirim.Ama yapmaya devam edicem ve sizlerede bildiricem.Sizlerde paylaşmaya devam edin..

kızlar ciddi misiniz yaa daha neler artık:1ninca:
valla ilk insan olarak dolaşırım ortaklıklarda yine de sürmem-tatlicadiarzu-

valla ben denicem dolunayı bekliyorum haftaya cuma 16.36 imiş
benim çişim değilmi nasıl olsa elalemin çişi değil yaa:dilcikar:
benim vücudumdan çıkıyo ne kaybederim ki yani eğer doğruysa kaybedicem şey kıllar olur
ki inanıyorum ki işe yarıcak benim zaten çok azcık çıkıyo çünkü dolayısıyla tamamen yok olur heralde
azcık bişey çıkıyo uğraştığıma değmiyo sinir oluyorum bari hiç çıkmasın

ayrıca o batık kıl için limonla tuzu yazandan Allah gani gani razı olsun yaww
ona inanmamıştım açıkçası yani çişe inandım ona inanmadımkaydirigubbakcemile3 ama gerçektende de deri altındaki batıkları çıkardı

malum filmlerin bazılarında adamlar kadınların yüzüne çişlerini yapıyomuş onlar elalemin adamının çişinden iğrenmiyo da:nazar:

Arkadaşlar insan derdi olan bir konuda çare olabilecek çoğu şeyi deinyor.Sonuçta çiş bu yani:) Çokta iğrenç gelmiyor bana.Girdim küvete,sürdüm,bekledim sonrada güzelce yıkadım çıktım.Çokta kötü bir durum değil yani vede faydası var.Bugün kıllarımı yakından tanıyan bikaç arkadaşa gösterdim bacaklarımı ve farkı onlarda gördüler. 1 ay oldu ve kıllar çıkmadı denecek kadar az.Şimdi bunun gecikme mi azalma mı olduğunu söyleyemem ama bu durumdan dertli olalara denemelerini tavsiye ederim.Sonuçta masrafsız ve zor olmayan bir uygulama..

merhabalar idrarın faydasından söz açılmışken sizlerle paylaşmak istedim benim yegenim dogdugunda sarılıktan dolayı hastanede yattı ve biz kendi istegimizle çıkardık eve getırır getırmez yıkarken suyuna ıdrarda karıstırdık (annesının ıdrarını) o sabah tekrar yıkayıp hastaneye kontrole goturduk doktor 2.kere ölçdürdü sarılık testını bır gecede bukadar düşmesi imkansız diyerek kuvezde kalsa bukadar düşmezdi doktor bıle sasırdı ama bız sırrını söyleyemedık tanıdıklarınız varsa dogum yapan bence uygulasınlar...

valla ben denicem dolunayı bekliyorum haftaya cuma 16.36 imiş
benim çişim değilmi nasıl olsa elalemin çişi değil yaa:dilcikar:
Benim vücudumdan çıkıyo ne kaybederim ki yani eğer doğruysa kaybedicem şey kıllar olur
ki inanıyorum ki işe yarıcak benim zaten çok azcık çıkıyo çünkü dolayısıyla tamamen yok olur heralde
azcık bişey çıkıyo uğraştığıma değmiyo sinir oluyorum bari hiç çıkmasın

ayrıca o batık kıl için limonla tuzu yazandan allah gani gani razı olsun yaww
ona inanmamıştım açıkçası yani çişe inandım ona inanmadımkaydirigubbakcemile3 ama gerçektende de deri altındaki batıkları çıkardı

malum filmlerin bazılarında adamlar kadınların yüzüne çişlerini yapıyomuş onlar elalemin adamının çişinden iğrenmiyo da:nazar:
merhaba tam tarihi verirsen sevinirim dolunay zamanı

kızlar neredesiniz bugün dolunay günüymüş ve ben uyguladım igrencti ama napalım giydim eldivenleri ve sürdüm insallah faydası olur....

X