Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Ya kızlar iğrenç bişey ama , kaç dk ciltte kalıcak :):) bu arada , ya bence aramızdan bi yardım sever denesin işe yararsa buna katlanıp yaparım belki de :):)

valla ben denicem dolunayı bekliyorum haftaya cuma 16.36 imiş
benim çişim değilmi nasıl olsa elalemin çişi değil yaa:dilcikar:
benim vücudumdan çıkıyo ne kaybederim ki yani eğer doğruysa kaybedicem şey kıllar olur
ki inanıyorum ki işe yarıcak benim zaten çok azcık çıkıyo çünkü dolayısıyla tamamen yok olur heralde
azcık bişey çıkıyo uğraştığıma değmiyo sinir oluyorum bari hiç çıkmasın

ayrıca o batık kıl için limonla tuzu yazandan Allah gani gani razı olsun yaww
ona inanmamıştım açıkçası yani çişe inandım ona inanmadımkaydirigubbakcemile3 ama gerçektende de deri altındaki batıkları çıkardı

malum filmlerin bazılarında adamlar kadınların yüzüne çişlerini yapıyomuş onlar elalemin adamının çişinden iğrenmiyo da:nazar:

haklisin canim ama ben önce tuzlu limon suyunu denicem yok eyer faydasini göremezsem idrar yöntemini denicem yeterki asil igrenc olan killardan kurtulayim..birdahaki dolunay gününü 4 gözle bekliyorum insallah faydasini görürüm:teselli:

valla ben denicem dolunayı bekliyorum haftaya cuma 16.36 imiş
benim çişim değilmi nasıl olsa elalemin çişi değil yaa:dilcikar:
benim vücudumdan çıkıyo ne kaybederim ki yani eğer doğruysa kaybedicem şey kıllar olur
ki inanıyorum ki işe yarıcak benim zaten çok azcık çıkıyo çünkü dolayısıyla tamamen yok olur heralde
azcık bişey çıkıyo uğraştığıma değmiyo sinir oluyorum bari hiç çıkmasın

ayrıca o batık kıl için limonla tuzu yazandan Allah gani gani razı olsun yaww
ona inanmamıştım açıkçası yani çişe inandım ona inanmadımkaydirigubbakcemile3 ama gerçektende de deri altındaki batıkları çıkardı

malum filmlerin bazılarında adamlar kadınların yüzüne çişlerini yapıyomuş onlar elalemin adamının çişinden iğrenmiyo da:nazar:

haklisin canim ama ben önce tuzlu limon suyunu denicem yok eyer faydasini göremezsem idrar yöntemini denicem yeterki asil igrenc olan killardan kurtulayim..birdahaki dolunay gününü 4 gözle bekliyorum insallah faydasini görürüm:teselli:

Ya kızlar iğrenç bişey ama , kaç dk ciltte kalıcak :):) bu arada , ya bence aramızdan bi yardım sever denesin işe yararsa buna katlanıp yaparım belki de :):)

o yardımsever benim canım hihoyyyt
denedim ve koltukaltımda %20 si geri çıktı.süper bişikaydirigubbakcemile3

güzelim mikrop dediğin şeyin senin içinden geldiğini unutma! Ayrıca ben dahil birçok kişinin kullanıp sonuç aldığını göz ardı edemezsin sanırım....

cnm idrarın değdiği her yer pistir...içimizden gelen herşeyi kullanalım o zaman olur mu öyle şey ya...

canım ben koltukaltlarıma dolunaysız yaptım ve çok fayda gördüm.ama dolunaylıda faydası artıyordur herhalde.ama dolunaysız da deneyebilirsin.

Bende demin googledan okudum bebek idrarı saçı harika yapıyomuş sizde aratabilirsiniz..
Bu arada kızlar benim kanıma girdiniz ve sanırım bunu bende deniycem.. :jeyyar: Ama boşanma sebebim olabilir :a015:

Gecen dolunay yaptim ama bi faydasini goremedim malesef. 11 ocakta gene yapicam valla. Belki bu defa olur. Yilmak yok:jeyyar: kurtulacaz bu tuylerden Allahin izniylen:Saruboceq::enbuyukkk:

Bende bugün ağdadan sonra sürdüm çişimi hemen yıkadım yaktı çünkü benneyaptımki
Denemek zorundayım :eek:

arkadaşlar bende denemıştım ama yarım saat felan durdurmuştum zaten cok az bır bölgede denedım ama bırsey olmadı hıç bır fark bırde cok durdurayım bakalım ama tuyler gıtsınde her yolu denemeye ben varımmm

bende 15-20 dk bekletip dusumu alip ciktim banyodan ama bi sonuc alamadim malesef:1no2:

çişteki mucize adında bir kitap okumuştum.
her derde dermanmış haberimiz yokmuş.böbreklerimize ecza depomuz diyordu.idrarda aminoasitler ve mineraller var.böbreklerden süzüldüğü için öyle korkunç birşey değilmiş aslında.
saça ,yaralara,cam silmeye,halı parlatmaya ,ayağa vuran ayakkabılara,kulak ağrısında kulağa..akla gelebilecek herşeye.. deneyenlerin yorumlarından oluşan bir kitaptı.
hindistanda özellikle sabah idrarını içenlerin sayısı ülkemizin nüfusuna eşit neredeyse.(indira gandhi'de buna dahil)
ben herhangi birini denermiyim ,denemem...:dilcikar:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ışık öldürdün beni qüLmekten demlenmiş çişmi kaydirigubbakcemile3
saka maka noLursa oLsun sürmem ben biyerime onu ya püfff

en berbabadı da içilmesiii galibaa !!! hepsine bir şekilde ok. ama içmekkkk mi??? aslaa !!!

Hayal ediyorum bi an..Wc'de kova..Artık biz devamlı oraya yapalım çişimizi...Evde temizlik mi yapılcakk az bekleyelimmm de çiş dolsun.Halılarr camlarr.... e anca yeter :)

Bu aradaaa benimde tecrübemi anlatayım.Sağ elimin başparmağında siil çıkmıştı.Kocaman takılıyordu devamlı da.Çişin iyi geldiğini duyunca her wc'de taharetlenirken elimin özellikle o kısmını sürerek yaptım temizliğimi ve bir gün baktım ki siil yokk!!! Faydasına inanırım o yüzden.

Birde sorum şu: Acaba ağda şartmı? Yani makine,tüy dökücü krem veya jiletten sonrada çiş uygulanabilirmi acaba bilen varmı? Deniycem ben.İğrenmem öyle ne olcakki süreceksin alt tarafı.Sonrada yıkan .Yeterki derde dermann olsun.

X