TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konuya baska bır seyır getırmek ıstıyorum
bu hanım bacımız esını sucluyorya o cok agresıftı bende takıntılı oldum dıye,
e ben kız oglan kızım yazmıs marıfet gıbıde nasıl ya senın 1 kere bıle yapmadıgın o ısı ne sebeble yapmadın? agresıflıkmı bahane takıntımı ?
ben konunu gerceklegıne ınanmıyorum

e ben kız oglan kızım yazmıs marıfet gıbıde nasıl ya senın 1 kere bıle yapmadıgın o ısı ne sebeble yapmadın? agresıflıkmı bahane takıntımı ?
4 yıllık evli. ve bakire. eşiyle cinsellik yok. adamla olmak istemiyor. ve adam hala evliliğe devam ediyor ha.
tabii. öyledir:KK14:

ve bütün bu olanlara rağmen bu adam karısına eve gel geri diyor. mazoist bir şiddet yanlısı o zaman adamda

hala konu sahibinin çok büyük sıkıntıları var diyen yüreği güzel saf hanım üye arkadaşlarıma vallahi gülüyorum,bakalım ne ara geleceksiniz sözüme...şu konuyu 113 sayfaya kadar getiren bizlere helal olsun,kuzum diye nick almış samimi samimi seslenelim diye birde bak demedi demeyin bu konu kk tarihine geçer,hatta bi anket mi yapsam kk tarihine geçen konular ve üyeler diye:KK70::KK70:

hala konu sahibinin çok büyük sıkıntıları var diyen yüreği güzel saf hanım üye arkadaşlarıma vallahi gülüyorum,bakalım ne ara geleceksiniz sözüme...şu konuyu 113 sayfaya kadar getiren bizlere helal olsun,kuzum diye nick almış samimi samimi seslenelim diye birde bak demedi demeyin bu konu kk tarihine geçer,hatta bi anket mi yapsam kk tarihine geçen konular ve üyeler diye:KK70::KK70:
inş. öyledir ve gerçekten böyle şeyler yaşamamıştır gerçi bu durumda bu kadar şeyleri yazıp bizimle alay edebilecek birisinin sağlığındanda şüpheliyim.. gerçekten çok üzüldüm ama dediğiniz gibi olmasını istiyorum

Ama eşim yüzünden böyle oldum demiyor ki.. Ailesinin ve eşinin ona davranışlarından örnekler vermiş.. Hep ezik bir karakter olmuş yani. Bilmiyorum ben hala olabilir,doğrudur diye bakıyorum konuya...

cute,ilk gecelerinde adam bi yerini mi eleştirmiş bişey demiş,adama ceza olsun diye sevişmemiş..sonrasında da devam etmiş.vajinusmus falan değil yanii.kadının dünyasında öyle işlr yok ki.akılndan bile geçmiyordur..lafa arasında söyledi zaten bakire olduğunu da..

ya da hastalığını sadece eşi üzerinde kullanıyor,eşine yaptıklarını ailesine yapmıyor çünkü:KK66:
annesi evine geldiğinde kadın ayakkabı çıkardıkları kapı önüne mi ne yanlışlıkla ayak parmağı değdi diye kadının ayaklarını çamaşır suyuna yatırmış..tuvalete girmiştir dışarda,parmağına değdi ayakkabı altının değdiği yer,o yüzden pis demiş..anne de bir daha evine uğramamaış.bence anlatmadığı daha bir sürü vukuatı var bence..

Ama eşim yüzünden böyle oldum demiyor ki.. Ailesinin ve eşinin ona davranışlarından örnekler vermiş.. Hep ezik bir karakter olmuş yani. Bilmiyorum ben hala olabilir,doğrudur diye bakıyorum konuya...
hakkatten çok zorluyorsunuz konunun doğru olmasını,4 yıl vajinismusluk tabiki olur ama rütbeli bir asker vajinismusu yenmeyen bir kadınla 4 yıl evli kalmaz ...

4 sene yalnız..

Bir arkadaşım var. Uzun süre vajnismus sıkıntısı yaşadı. Bir çok defa tedavi aldı. Acı çeke çeke eşiyle birlikte oluyordu ama çok uzun aralıklarla. Seksten tiksiniyorum nefret ediyorum derdi. Daha sonra eşinde de sertleşme sorunu başladı, hepten kötü oldu cinsellik onlar için.. Bu arkadaşın eşide bir noktadan sonra artık vazgeçmiş olabilir sevişmekten.. Ya da başka türlü hallediyor bu dürtülerini.. Of bilemiyorum yani bu hayatta her şey mümkün! Gerçekten bu konudan dolayı psikolojim alt üst oldu..

annesi evine geldiğinde kadın ayakkabı çıkardıkları kapı önüne mi ne yanlışlıkla ayak parmağı değdi diye kadının ayaklarını çamaşır suyuna yatırmış..tuvalete girmiştir dışarda,parmağına değdi ayakkabı altının değdiği yer,o yüzden pis demiş..anne de bir daha evine uğramamaış.bence anlatmadığı daha bir sürü vukuatı var bence..
işte ben buna da inanmıyorum.birileri sordu o da öyle cevap verdi. bunları ailesinin evinde neden yapmıyor,nasıl yaşıyor:KK66:

cute,ilk gecelerinde adam bi yerini mi eleştirmiş bişey demiş,adama ceza olsun diye sevişmemiş..sonrasında da devam etmiş.vajinusmus falan değil yanii.kadının dünyasında öyle işlr yok ki.akılndan bile geçmiyordur..lafa arasında söyledi zaten bakire olduğunu da..

quartanın dediği gibi olay vajınusmus değil. eşe ceza vermek için 4 yıldır beraber olmuyor ve bakire. adamda bunu kabul ediyor. huu. ey uzaylı biz dostuz. sizin oralarda öyle demek. burada o koca 4 yıl bu cezayı çekmez.

hakkatten çok zorluyorsunuz konunun doğru olmasını,4 yıl vajinismusluk tabiki olur ama rütbeli bir asker vajinismusu yenmeyen bir kadınla 4 yıl evli kalmaz ...
hayatta "kesin" doğrular olmadığına inanırım,kaldı ki,her biri farklı huyda olan insanlardan bahsediyoruz..asker olmasıyla ne ilgisi var adamın?asker olmasa ne bileyim avukat olsa sabır mı ederdi yani??
ben de konu sahibine inananlardanım..öyle düşünüyor ve hissediyorum..bu yüzden elimden gelen birşey varsa yardımcı olmak istiyorum..gerçek olmasını istemek ne demek ayrıca..ben başkalarının acılarından zevk almıyorum sonuçta..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X