TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyyy senden önemlimi atsın telefonu bitsin bu işgence yavvvv allah akıl fikir versin sana canım sana tavsiyem bol bol ayetel kürsü oku felak ve nas surelerini bol bol oku allahı zikret rabbime sığın şifa bulursun inşallah

gözlerim sonuna kadar açıldı bu yazıyı okurken.

ya eşiniz rahat bi adam diyelim klozeti temizliyor falan, ki ben de yapabilirim bunu. bu hijyenik olmayan bir şey değil. normal bir şey. ama sizi dövmesi???

neler diyorsunuz allahaşkına ya.

beni bir kere dövdü falan diye cümle arasında geçiriyorsunuz. bu o kadar ciddi bir şey ki.

sizin takıntınız psikologluk değil psikiyatristlik. ilaçlarla vs belki atlatabilirsiniz bunu. sizi anlayabiliyorum ama adamın dayaklarını asla.

bence birbirinizden bir an önce kurtulun. ikinize de yazık böyle. adams ailesi gibi olmuşsunuz ya.

allahım allahım seni okurken ben sinir oldum kafana birtane vurasım:KK57: geldi adam iyi dayanıyor sana ve seni bu halde yine eve çağırıyor...demekki seni seviyor...inan bana sağlıkla çooook kitap okuyan biri olarak insan ağzında milyonlarca mikrop var ve insan yaşaması için bunlara muhtaç...o dokunduğun paralarda kanalizasyondan daha fazla mikrop var...yani sayamayacağpım şey bencede sen şimdilik çocuk yapma çünkü çocuk mikropsuzluktan ölür..ayrıca ciddi ciddi bir merkeze gidip yatarak tedavi olmalısın yani herşeyin bir çaresi var genç güzerl bir kızsın tedavini olursun negüzel eşide seni seviyor mutlu mesut yaşarsınız kafanda büyütme...bu şeyden kurtul seni anlamaya çalışıyorum bir çeşit beyin hastalığı

Yok artık ya ne kadar da kırıcı yorumlar okudum sizinki de dahil Allah aşkına konu sahibi böyle biri olmak ister mi böyle şeyler yaşamak ister mi? nasıl bu kadar saygısız ve kırıcı olabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum pes..... ayrıca tüm kötü yorumlara söylüyorum sadece size değil.

Oooo durumunuz çok ciddi ilaç kullandım diyorsunuz da belli ki yetersiz kalmış. İyi bir uzman bulun gerekirse terapi alın. Eşinizden bağımsız olarak siz zaten bu şekilde asla mutlu olamazsınız. Eşinizin de şiddet problemi var. Sizden ayrılmak istemesini anlarım ki ben de sizin gibi biriyle evliliği devam ettirenezdim muhtemelen ama şiddet uygulamasını anlayamam. O kadar sağlıksız çalışıyor ki zihniniz yediğiniz dayaklara değil hala telefona üzülüyorsunuz. Şok oldum açıkçası bu kadar ileri bi vaka hiç duymamıştım. Geçmiş olsun, eşiniz de siz de tedavi olana kadar biraraya gelmeyin.

Yok artık ya ne kadar da kırıcı yorumlar okudum sizinki de dahil Allah aşkına konu sahibi böyle biri olmak ister mi böyle şeyler yaşamak ister mi? nasıl bu kadar saygısız ve kırıcı olabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum pes..... ayrıca tüm kötü yorumlara söylüyorum sadece size değil.

Katiliyorum..bu bir hastalik..benzerlerini cok duydum kendimde minimum.dzeyde yasadim..iyi bir psikiyatr bulup.tedavi olmali arkadas..

Durumunuz acik, mutlaka hemen cok acil yardim alin, ilac kullanin hatta.
Esinizle bu sekilde barismanizin hicbir anlami yok, once kendinizi duzeltin.

Ayyyy senden önemlimi atsın telefonu bitsin bu işgence yavvvv allah akıl fikir versin sana canım sana tavsiyem bol bol ayetel kürsü oku felak ve nas surelerini bol bol oku allahı zikret rabbime sığın şifa bulursun inşallah

Bir telefon düşer atılır peki, arabasına bir çocuk büyük tuvaletini kaçırsa mesela araba da mı atılır,
ya da satılır. Nereye kadar?
Yani çok zengin biri değilse kişi, at yeni al çözüm olamaz.

Bakış açısını değiştirmesi şart, bu nedenle tedavi şart.
Dualar konusunda katılıyorum, vesveselerden uzak olması için faydalı olacaktır.

Allah şifa versin.
Gerçekten üzüldüm kendisine de eşine de..

Canım senin ailen falan yokmu? Bırak parasını pulunu, baban varını yoğunu satsın seni tedavi ettirsin.

Siz bize soru sormayın çünkü siz de biliyorsunuz ki normal değilsiniz. Tedavi olmalısınız artık. Evliliğinizin devamı için bu şart..

EŞİM OGÜN LAVABODAN GEÇ DÖNDÜ BUNUN NEDENİNİ SORDUĞUMDA LAVABODAN SONRA DIŞARI ÇIKTIM HAVA ALDIM Bİ SİGARA İÇTİM DEDİ TEL CEBİNDEYDİ ARABAYA GİTTİĞİMİZDE TELİ ÇIKARDI KURUYDU SONRA TARTIŞTIK ZATEN HAA TARTIŞMA ESNASINDA BEN OKADAR İĞRENÇMİYİM TELEFON DÜŞECEK ELİMİ SOKUP ALACAĞIM ASLA YAPMAM SİFONU ÇEKERİM GİDER DEDİ SONRA BEN HAYIR DÜŞÜRMÜŞSÜNDÜR DİYE ISRAR EDİNCE EVET DÜŞÜRDÜM ŞİMDİDE YÜZÜME SÜRÜYORUM ÖPÜYORUM FİLAN DİYE TELEFONU BÜTÜN YÜZÜNE SÜRDÜ SONRA ZATEN EVE GEÇİNCE KAVGA FİLAN DERKEN TELEFONUN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI GÖREMEDİM ERTESİ GÜNDE O EVDEN AYRILDIM 3HAFTA SONRA EŞİM ARADI HANGİ TELLE KONUŞUYOSUN DEDİM SEN ÜZÜLME DİYE YENİ Bİ TELEFON ALDIM DEDİ ESKİYİ NEYAPTIN DEDİM DURUYO DEDİ ŞİMDİ BEN TEKRAR EVE DÖNERSEM O ESKİ DÜŞTÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜM TELEFONU NASIL KONTROL ETMELİYİM BEKLENEN SÜRE İÇERİSİNDE KURUYUP ÇALIŞMA İMKANI VARMI O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ TELEFONCULAR ANLARMI BEYNİM SADECE EMİN OLMAK İSTİYO SADECE BU ŞEKİLDE RAHATLIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ KİM ANLAR NASIL ISPAT ETTİREBİLİRİM ERKEKLER TUVALETİ OLMASA EŞİMİN GİTTİĞİ LAVABOYUDA KONTROL ETMEK İSTİYORUM ASLINDA

Eve dönmeyin mümkünse. Eşinize yazık, çok üzüldüm onun adına.
Eski konularınızı da okudum, siz bir evlilikyaşamıyorsunuz zaten. Bırakın adam kendi hayatına baksın.
Burda hepimiz size tedavi olun, normal değilsiniz, bu bir hastalık diyoruz.
Siz hala nasıl anlarım düşüp düşmediğini derdindesiniz.
Doktorlarda da böyle davranıyorsanız size yardımcı olamamışlardır doğal olarak.
Değişmeye, düzelmeye, tedavi olmaya niyetiniz yok.
Açıkçası acı çektiğinizi falan da düşünmüyorum. Sadistçe bir zevk alıyorsunuz bu durumdan.
O yüzden bırakın eşiniz normal bir hayat yaşasın.

ALLAH SIFA VERSIN INSALLAH hic normal degilsiniz,bende takintiliyim ama ben bile sizinkine oha dedim yani...

TEDAVİ olmadığımımı düşünüyorsunuz siz benim 2 yıl boyunca istanbulda ankarada çalmadığım uzman psikolog psikiyatri kapısı kalmadı hep çok yüksek fiyat veriyorlar işin ticaret boyutunu düşünüyorlar davranış tedavisi uygulandı ödevler verildi ama olmadı işte bişeyler herşeyi alt üst ediyor telefonla eşim benim yanıma çok geç döndü telefonu gördüğümde kuruydu ama ben şöyle düşündüm eşim geç döndüğü için belki parçalarını açıp telefonu kurulamıştır sonrada zaten kavga ettiğimiz için çalışıp çalışmadığını görmedim şuanda sorduğumdada ben çok üzüldüğüm için yeni bi telefon almış kendine onu artık kullanmıyormuş sizce o telefonun düşüp düşmediği nasıl anlaşılır nereye götürüp o telefonun düşüp düşmediğinden emin olabilirim

Vallahi diyecek bi şey bulamıyorum. Düştüyse boşanacak düşmediyse geri mi döneceksiniz? Ben size bir hocaya gitmenizi öneririm. Hoca derken üfürükçü değil prof. İstanbulda bezmialem ve medipoldeki hocaların fiyatları çok pahalı değil ya da randevu bulabilirseniz çapaya cerrahpaşaya gidin ama normal uzman doktor değil mümkünse prof olsun. Çok faydasını görürsünüz

887"]Bir telefon düşer atılır peki, arabasına bir çocuk büyük tuvaletini kaçırsa mesela araba da mı atılır,
ya da satılır. Nereye kadar?
Yani çok zengin biri değilse kişi, at yeni al çözüm olamaz.

Bakış açısını değiştirmesi şart, bu nedenle tedavi şart.
Dualar konusunda katılıyorum, vesveselerden uzak olması için faydalı olacaktır.

Allah şifa versin.
Gerçekten üzüldüm kendisine de eşine de..[/QUOTE]
Ben devamlı atsın demiyorum en azından şuanki durumundan kurtulsun diye diyorum inşallah düzelirde bidaha gerek kalmaz böyle şeylere tedavi olana kadar yeyip bitirsinmi kendini

Ve hala telefon dustumu dusmedimi derdindesiniz beyninizi biraz rahat birakin

Çok acı çekiyorsunuz.. Bu durumdan kurtulmak için lütfen tedavi olun..
Hayat sizin algıladığınız gibi değil..Rahat olmalı huzur bulmalısnız..Yazık değil mi size..

Bu kadar cok buytmeyin bence kardeşim
Olabilir yani ne var klozet tikansa bozulsa kim yapcak ??
Elbet insanlar yani oyle kalsa pis pis daha mi iyi daha mi hijjenik
Lutfen dusunmeyin bunlari size uzuldum yani farkli seylerle ugrasin
Kendinizi bir okutun evhamdan kurtulmak icin
Esinizide uzmeyin kendinize.. Yuvalar yikilmasin..

Yanında kendini rahat hissedeceğin, güven duyacağın doktorlar var elbette. Hem de çok sayıda.
Kendinden bu iyiliği esirgeme lütfen. Bu sorunu aşmak için yardım almalısın.

Biz seni anladık, senin için de eşin için de üzüldük diye yazıyoruz bunları.
Karşına iyi drlar çıkmamış olabilir.Ama sen gönlüne göre bir dr bulana kadar bu işin peşini bırakmamalısın.

4 yıl önce olmayan bu takıntı hayatına nasıl girdi peki?
Ne yaşadın?
Ben evlilik nedeniyle istanbula geldim bütün arkadaşlarım eşim dostum memlekette bıraktım yeni bi ortam yeni bi düya eşimin sürekli arkasını toplamaya ve ilgisizliğine dayanamadım herşeye hiçbilmediğim biyerde koşturmaya çalıştım iş için özel okullara başvurdum orda öğretmenlik yapmak istiyordum benim bulunduğum yer bakırköydü halkalı taraflarında iş ayarladım 2 servis değiştirmek zorunda kaldım gece geç saatlerde eve dönmek zorunda kalıyordum otobüs saatleri tutmuyordu eşimin umursamazlığına sinir oluyordum bi kaçkez işe giderken rahatsız edenler oldu istanbuldaki ilk haftalarımda iş dönüşü otobüse bi sapık bindi eve kadar takip etti eşime bunları anlattığımda kendine güvenmyosan çalışma dedi yaa işte sürekli üzüldüm çok mutsuzdum evimi eski arkadaşlarımı özlüyordum eşimle evi otel gibi kullanıyorduk sabah işe akşam eve sosyal hiçbi faailiyetimiz yoktu özel iş çok yorucuydu ama eşim tek senmisin çalışan kadın diye anlamıyor dört dörtlük evi temizlememi yemekleri yapmamı ve hiçbişeyden taviz vermemi istemiyordu yasaklar koyuyordu cola içmemi yasaklıyordu kilo alırsın diye çekirdek olayına sinir oluyodu cildin bozulur diye bilmiyorum çok bunaldım işyerindede çocukların derdi velilerin derdi işverenin derdi hepsi ayrı ayrı bi sorundu galiba bunları kaldıramadım

hem mesela benim yüzüğüm düşmüştü klozete ve ben de aynı yöntemle almıştım yüzüğü. ben mikroptan öldüm mü! hiç bişeycik olmaz olmuyor inanın buna..
sonra mesela bizim kedimiz ve köpeğimiz var evde.. köpekim bazen balkondaki pede yapıyor kakasını. kakayı da aynı yöntemle alıyorum ordan.. ÖLmüyorum! siz de ölmeyeceksiniz..mikrop falan yok...
rahat olun nolur..
Sakınan göze çöp batar. Üstüne üstüne gidin sizi boğan titizliklerinizin. bişey olmadığını olmayacağınızı göreceksiniz..

sizi asıl sıkan şeye/probleme odaklanın ve onu çözüme ulaştırın.. Sonrasında takıntılarınız da azalarak bitecek...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X