TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
allahım allahım seni okurken ben sinir oldum kafana birtane vurasım:KK57: geldi adam iyi dayanıyor sana ve seni bu halde yine eve çağırıyor...demekki seni seviyor...inan bana sağlıkla çooook kitap okuyan biri olarak insan ağzında milyonlarca mikrop var ve insan yaşaması için bunlara muhtaç...o dokunduğun paralarda kanalizasyondan daha fazla mikrop var...yani sayamayacağpım şey bencede sen şimdilik çocuk yapma çünkü çocuk mikropsuzluktan ölür..ayrıca ciddi ciddi bir merkeze gidip yatarak tedavi olmalısın yani herşeyin bir çaresi var genç güzerl bir kızsın tedavini olursun negüzel eşide seni seviyor mutlu mesut yaşarsınız kafanda büyütme...bu şeyden kurtul seni anlamaya çalışıyorum bir çeşit beyin hastalığı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence evlilikten önce kendini kurtarmalısın bu takıntıdan bende çok titizim ama takıntılı değilim bence tedavini sonuç verene kadar devam ettir

dehşet içinde okudum :KK57: okb olmuşsunuz siz, okb çoğunlukla tam olarak tedavi edilemez ama zamanla hafifletilebilir mutlaka yarın doktora koşun vakit kaybetmeden gidin :KK57:

öncelikle cevaplar için hepinize çok teşekür ederim sanırım haklısınız bu büyük bi rahatsızlık ve sadece yaşayan anlar ben 25 yaşında üniverste mezunu işini ve çocukları çok seven bi öğretmendim 4 yıl öncesinde ben bile telefonla tuvalete girerdim takıntılarım yoktu ama inanın Allah herkesi farklı bi şekilde sınav ediyo bu hayatta HİÇBİRİMİZ NEZAMAN NEYİN NERDE BAŞIMIZA GELECEĞİNİ BİLEMEYİZ ALLAH BİGÜN HİÇ BEKLEMEDİĞİNİZ BİANDA SİZEDE BÖYLE SÜRPRİZLER HAZIRLAYABİLİR bana öfkesini kontrol edemeyen bi eş takıntılarla dolu acı bi hayat sundu ve ben bu sınavda yenildim ölmeyi düşündüm yapamadım hastalığımın ileri boyuttaki rahatsızlığı beni işimdende etti işi bıraktım eşim bana yardımcı olmak için haftasonuda ekiş bulup çalıştı hersabah allaha dua etti sadece benim iyileşmem için gittiğimiz doktorlara özel yada devlet birsürü para harcadık inanın yaşamayan için çok acı dolu şeyler bunlar bence doktorlara hiç güvenmeyin beren saat gibi fiziksel özelliklerim var galiba biraz dikkat çekiciyim yeşil gözlü beyaz tenli kumral saçlı uzun boylubi bayanım ve 22 yaşlarındaydım ozaman doktor diye güvendiğim bi uzman psikiyatris başbaşa terapi önerdi sonra saçma sapan verdiği ödevler beni rahatsız etti yere kalem atıyor sonra onu eline sürüyor sonra elini sıkı sıkı tutmamı istiyor filan konuşmalarıda garipti düşünün siz sağlığınızı canınızı emanet ediyorsunuz o garip garip şeyler yapıyo bilmiyorum banamı hep böyleleri denk geldi başka bi uzman sürekli azarlıyor sen başarmazsan ben hiçbişey yapamam ömürboyu bu hastalıkla yaşamak zorunda kalırsın diyordu benim artık tıp dünyasına güvenim kalmadı içimdeki acıyı sizinle paylaşmak istedim çaresizliğim ve içler acısı durumum geçen hersaat ölümü düşündürüyor keşke sizin beyninizde bi 5 dk benim beynim gibi düşünseydi ozaman nekadar acı çektiğimi anlardınız dışardan nekadar farklı yaşarken nekadar farklı olduğunu anlardınız
şu anda kaç yaşındasınız?

Öncelikle ikiniz de acilen tedavi olun hayat böyle geçmez çok zor bir durum, daha sonra iyileşince mantıklı bir şekilde konuşun anlaşabiliyorsanız yine de bir evlilik terapistinden yardım alın yada yollarınızı ayırın bu şekilde ikinizde birbirinize bariz zarar veriyorsunuz.Son sorunuza gelince ben dikkatli biriyim ama evimin tuvaletinde elimden kaçtı telefon ve düştü elime bir poşet geçirdim ve aldım mikrop olayı aklıma gelmedi daha çok telefonum acaba bozuldu mu diye düşündüm sonra elimi güzelce yıkadım telefonu da sildim.Aklıma gelmez pis biri değilim ama titizlik saplantım yok kesinlikle bir an önce yardım alın eşinizle birlikte..Aşılabilecek şeyler sevgiler iyi geceler..

tuvalate düşen telefondaki mikrop , şu halinizden daha az zarar verirdi sanırımm .. bende takıntılıyımdırda bu kadar değill , hem tuvalete düşen telefonu hemen alıp normale dönmek imkansızz , suyla temas ettiğinde çalışmıor telefon , kendini rahatlatacak şeyler düşünn , bu düşüceler seni uçuruma getiriyorr dikkat ...

TEDAVİ olmadığımımı düşünüyorsunuz siz benim 2 yıl boyunca istanbulda ankarada çalmadığım uzman psikolog psikiyatri kapısı kalmadı hep çok yüksek fiyat veriyorlar işin ticaret boyutunu düşünüyorlar davranış tedavisi uygulandı ödevler verildi ama olmadı işte bişeyler herşeyi alt üst ediyor telefonla eşim benim yanıma çok geç döndü telefonu gördüğümde kuruydu ama ben şöyle düşündüm eşim geç döndüğü için belki parçalarını açıp telefonu kurulamıştır sonrada zaten kavga ettiğimiz için çalışıp çalışmadığını görmedim şuanda sorduğumdada ben çok üzüldüğüm için yeni bi telefon almış kendine onu artık kullanmıyormuş sizce o telefonun düşüp düşmediği nasıl anlaşılır nereye götürüp o telefonun düşüp düşmediğinden emin olabilirim
Telefonun düşüp düşmediğinden çok sizin bunu takıntı haline getirmeniz önemli canım.
Arkadaşların da söylediği gibi nasıl yapıldığını bilmeden dışarıdan alıp yediğimiz ürünler olduğuna göre
ellerini sabunladığını bildiğimiz hiç kimseden rahatsızlık hissetme lüksümüz kalmıyor.

Yazık vallahi adama yazık,hiçbir kadın dayağı haketmez ama siz sınırları zorlamış resmen gel beni döv demişsiniz,sizinle yaşanmaz allah şifa versin,hastasınız siz.

öncelikle cevaplar için hepinize çok teşekür ederim sanırım haklısınız bu büyük bi rahatsızlık ve sadece yaşayan anlar ben 25 yaşında üniverste mezunu işini ve çocukları çok seven bi öğretmendim 4 yıl öncesinde ben bile telefonla tuvalete girerdim takıntılarım yoktu ama inanın Allah herkesi farklı bi şekilde sınav ediyo bu hayatta HİÇBİRİMİZ NEZAMAN NEYİN NERDE BAŞIMIZA GELECEĞİNİ BİLEMEYİZ ALLAH BİGÜN HİÇ BEKLEMEDİĞİNİZ BİANDA SİZEDE BÖYLE SÜRPRİZLER HAZIRLAYABİLİR bana öfkesini kontrol edemeyen bi eş takıntılarla dolu acı bi hayat sundu ve ben bu sınavda yenildim ölmeyi düşündüm yapamadım hastalığımın ileri boyuttaki rahatsızlığı beni işimdende etti işi bıraktım eşim bana yardımcı olmak için haftasonuda ekiş bulup çalıştı hersabah allaha dua etti sadece benim iyileşmem için gittiğimiz doktorlara özel yada devlet birsürü para harcadık inanın yaşamayan için çok acı dolu şeyler bunlar bence doktorlara hiç güvenmeyin beren saat gibi fiziksel özelliklerim var galiba biraz dikkat çekiciyim yeşil gözlü beyaz tenli kumral saçlı uzun boylubi bayanım ve 22 yaşlarındaydım ozaman doktor diye güvendiğim bi uzman psikiyatris başbaşa terapi önerdi sonra saçma sapan verdiği ödevler beni rahatsız etti yere kalem atıyor sonra onu eline sürüyor sonra elini sıkı sıkı tutmamı istiyor filan konuşmalarıda garipti düşünün siz sağlığınızı canınızı emanet ediyorsunuz o garip garip şeyler yapıyo bilmiyorum banamı hep böyleleri denk geldi başka bi uzman sürekli azarlıyor sen başarmazsan ben hiçbişey yapamam ömürboyu bu hastalıkla yaşamak zorunda kalırsın diyordu benim artık tıp dünyasına güvenim kalmadı içimdeki acıyı sizinle paylaşmak istedim çaresizliğim ve içler acısı durumum geçen hersaat ölümü düşündürüyor keşke sizin beyninizde bi 5 dk benim beynim gibi düşünseydi ozaman nekadar acı çektiğimi anlardınız dışardan nekadar farklı yaşarken nekadar farklı olduğunu anlardınız

Biz seni anladık, senin için de eşin için de üzüldük diye yazıyoruz bunları.
Karşına iyi drlar çıkmamış olabilir.Ama sen gönlüne göre bir dr bulana kadar bu işin peşini bırakmamalısın.

4 yıl önce olmayan bu takıntı hayatına nasıl girdi peki?
Ne yaşadın?

Haklısınız, eşinizin Telefonu tuvalete düşmüş olabilir, hatta düşmüştür diye düşünüyorum bence o sizi üzmemek için suya düştüğünü inkar ediyor ve fakat bir şey daha düşünüyorum, eğer o telefon tuvalete düşmüşse suyla da temas etmesi gerekiyordu ve bildiğim kadarıyla suyla temas kuran telefonların devreleri yanarak çalışmıyorlar, belki hatırlarsınız o günü diye bir şey sormak istiyorum, eşiniz tuvaletten çıktıktan sonra telefonu çalışıyor muydu?
EŞİM OGÜN LAVABODAN GEÇ DÖNDÜ BUNUN NEDENİNİ SORDUĞUMDA LAVABODAN SONRA DIŞARI ÇIKTIM HAVA ALDIM Bİ SİGARA İÇTİM DEDİ TEL CEBİNDEYDİ ARABAYA GİTTİĞİMİZDE TELİ ÇIKARDI KURUYDU SONRA TARTIŞTIK ZATEN HAA TARTIŞMA ESNASINDA BEN OKADAR İĞRENÇMİYİM TELEFON DÜŞECEK ELİMİ SOKUP ALACAĞIM ASLA YAPMAM SİFONU ÇEKERİM GİDER DEDİ SONRA BEN HAYIR DÜŞÜRMÜŞSÜNDÜR DİYE ISRAR EDİNCE EVET DÜŞÜRDÜM ŞİMDİDE YÜZÜME SÜRÜYORUM ÖPÜYORUM FİLAN DİYE TELEFONU BÜTÜN YÜZÜNE SÜRDÜ SONRA ZATEN EVE GEÇİNCE KAVGA FİLAN DERKEN TELEFONUN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI GÖREMEDİM ERTESİ GÜNDE O EVDEN AYRILDIM 3HAFTA SONRA EŞİM ARADI HANGİ TELLE KONUŞUYOSUN DEDİM SEN ÜZÜLME DİYE YENİ Bİ TELEFON ALDIM DEDİ ESKİYİ NEYAPTIN DEDİM DURUYO DEDİ ŞİMDİ BEN TEKRAR EVE DÖNERSEM O ESKİ DÜŞTÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜM TELEFONU NASIL KONTROL ETMELİYİM BEKLENEN SÜRE İÇERİSİNDE KURUYUP ÇALIŞMA İMKANI VARMI O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ TELEFONCULAR ANLARMI BEYNİM SADECE EMİN OLMAK İSTİYO SADECE BU ŞEKİLDE RAHATLIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ KİM ANLAR NASIL ISPAT ETTİREBİLİRİM ERKEKLER TUVALETİ OLMASA EŞİMİN GİTTİĞİ LAVABOYUDA KONTROL ETMEK İSTİYORUM ASLINDA

bu cok kotu bi hastalik benim eski kaynanam boyleydi titizlik hastasiydi banyoya bi girdim mi tam 2 bucuk saate cikiyordu hicbirseye elini surmuyordu butun isi kocasi yapiyordu yani sonra ben gidince ben yaptim ama pek uzun surmedi 2 ay yasadim onlarla sadece cunku ama o cok kotu durumdaydi ya elip batmasin diye hicbirseye elini surmuyordu biseye elleyince hemen ellerini biyere siliyordu evde temizlikte yapmazdi yemek bulasik hicbirini yapmazdi doktor hastanede yatmalisin demisti ama yatmiyorduda camasir asicakmis bi gun evde kimse yokmus ve elinde bi bez varmis camasir askisini silicekmis o bezi tam 1 bucuk saat yikamis ve halada kirli bu diye sonunda birakmis dusun sen artik ellerinide ayni sekilde isten gelince 1 bucuk 2 saat yikiyordu sende oyle olmamak icin acele olarak tedavi ol

canim sen burada bi cozum arama .... senin acil olarak tedavi olman lazim ....

Inan cok uzuldum ya ikinizede evliliginizede yazik olmus belliki kocan seni seviyo sana siddet uygulamasi hos degil ama sen okadar bunaltmissinki adam tutamamis kendini tedsvi ol sakin olmaya calis hayati kendine zindan etme nolur eline poset gecirip klozete sokabilir insan acikcasi bnde yaptim temzlik bezi kacirmistim ve tikandi gitmiyo elime poset gecirdim ve aldim sende kocani seviyosun belli ayrilsanda ayrilmasanda kendin icin tedavi ol belki iki sene boyunca gittigin dk.uyusamadinz tedavi olumlu yanit vermedi ben buna inaniyorum bu arada benim esimde acayip daginikdir ve sakarligida vardir surekli su doker cay doker bunlar sorun olmamali

EŞİM OGÜN LAVABODAN GEÇ DÖNDÜ BUNUN NEDENİNİ SORDUĞUMDA LAVABODAN SONRA DIŞARI ÇIKTIM HAVA ALDIM Bİ SİGARA İÇTİM DEDİ TEL CEBİNDEYDİ ARABAYA GİTTİĞİMİZDE TELİ ÇIKARDI KURUYDU SONRA TARTIŞTIK ZATEN HAA TARTIŞMA ESNASINDA BEN OKADAR İĞRENÇMİYİM TELEFON DÜŞECEK ELİMİ SOKUP ALACAĞIM ASLA YAPMAM SİFONU ÇEKERİM GİDER DEDİ SONRA BEN HAYIR DÜŞÜRMÜŞSÜNDÜR DİYE ISRAR EDİNCE EVET DÜŞÜRDÜM ŞİMDİDE YÜZÜME SÜRÜYORUM ÖPÜYORUM FİLAN DİYE TELEFONU BÜTÜN YÜZÜNE SÜRDÜ SONRA ZATEN EVE GEÇİNCE KAVGA FİLAN DERKEN TELEFONUN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI GÖREMEDİM ERTESİ GÜNDE O EVDEN AYRILDIM 3HAFTA SONRA EŞİM ARADI HANGİ TELLE KONUŞUYOSUN DEDİM SEN ÜZÜLME DİYE YENİ Bİ TELEFON ALDIM DEDİ ESKİYİ NEYAPTIN DEDİM DURUYO DEDİ ŞİMDİ BEN TEKRAR EVE DÖNERSEM O ESKİ DÜŞTÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜM TELEFONU NASIL KONTROL ETMELİYİM BEKLENEN SÜRE İÇERİSİNDE KURUYUP ÇALIŞMA İMKANI VARMI O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ TELEFONCULAR ANLARMI BEYNİM SADECE EMİN OLMAK İSTİYO SADECE BU ŞEKİLDE RAHATLIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN O TELEFONUN DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNİ KİM ANLAR NASIL ISPAT ETTİREBİLİRİM ERKEKLER TUVALETİ OLMASA EŞİMİN GİTTİĞİ LAVABOYUDA KONTROL ETMEK İSTİYORUM ASLINDA

Tamam diyelim ispat ettiniz.
Eğer telefon gerçekten düşmüşse, eşinize dokunamayacaksınız artık ve ayrılmayı seçeceksiniz.
Doğru mu anlıyorum?

Bende eşim işten gelir gelmez telefonunu silerim ama sizinki takıntı değil çok ağır bi hastalık olmamış şeyler için kocanıza işkence ediyorsunuz yazık adama üzüldüm :KK57: tedavi olmadan sakın dönmeyin eve :KK35:

Bir yasima daha girdim...

Acil tedavi sart,sart,sart baskada soylenecek bir söz yok

kesinlikle yeniden doktora gidin. hatta en iyi doktoru bulun gidin. bu opsesif kompulsif bozukluk ama ileri derecede. tedavi edilmezse bu şekilde cehennem azabı yaşamaya devam edeceksiniz. hiç zaman kaybetmeden gidin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X