TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maalesef tedavi olmanız Şart hanımefendi.Anlatmış olduğunuz takıntılarınız, kendiliğinden Geçmez.Umarım kurtulursunuz bu takıntılarınızdan, hayatınızı mahvetmiş.

Taharet diye bir şey var hanımefendi. Ha elini klozete sokmuş ha bi tarafına sürmüş. Bence hastalığınız için tedavi olun. obsesif kompulsif sanırım. arkadaşımda da vardı. Tedavi olmadığı için hayatı hem kendine hem çevresindekilere zehiretmişti: Bide o kocadan boşanın

İyide o telefon klozete düşse kurutmadan falan çalışıe mı arkadaşım. Bunuda mı düşünemedin? Ciddi bir tedaviye ihtiyacın var. Hemde hemen.

Merhaba, lütfen kimse yazmasın konu sahibiyle bu konu üzerinde konuşmak istiyorum mümkün mü acaba?

Psikolojik tedaviniz Neden yanit vermedi. Psikiyatristle gorusmus, ilac kullanmissinz.psikologla gorustunuz mu peki ? Obsesyon ciddi bir rahatsizliktir ve tedavi olmadikca bas etmek cok zordur , Allah yardimciniz olsun.

Bir süre irtibatı koparmadan ayrı yaşayın ve tedavinizi olun..ilişkiniz hakkında sonra karar verirsiniz..şu anda bir arada olmak her 2 tarafa da zarar verir..

TEDAVİ olmadığımımı düşünüyorsunuz siz benim 2 yıl boyunca istanbulda ankarada çalmadığım uzman psikolog psikiyatri kapısı kalmadı hep çok yüksek fiyat veriyorlar işin ticaret boyutunu düşünüyorlar davranış tedavisi uygulandı ödevler verildi ama olmadı işte bişeyler herşeyi alt üst ediyor telefonla eşim benim yanıma çok geç döndü telefonu gördüğümde kuruydu ama ben şöyle düşündüm eşim geç döndüğü için belki parçalarını açıp telefonu kurulamıştır sonrada zaten kavga ettiğimiz için çalışıp çalışmadığını görmedim şuanda sorduğumdada ben çok üzüldüğüm için yeni bi telefon almış kendine onu artık kullanmıyormuş sizce o telefonun düşüp düşmediği nasıl anlaşılır nereye götürüp o telefonun düşüp düşmediğinden emin olabilirim

Hayretler içindeyim ! Ha böyle kalakaldım Bir de bize sormuyo mu siz bunları düşünmüyo musunuz diye.... Yok vallaha kendi adıma hiç düşünmüyorum öyle şeyler
Lütfen ama lütfen tedavi olun,yazık size de eşinize de...

Ruh sağlığı hastaneleri ücretsiz. Uzman psikiyatristler genelde hastanelerdedir.
Ankaraya gidebilirseniz birini önerebilirim. Oldukça başarılı bir psikiyatristtir.

Haklısınız, eşinizin Telefonu tuvalete düşmüş olabilir, hatta düşmüştür diye düşünüyorum bence o sizi üzmemek için suya düştüğünü inkar ediyor ve fakat bir şey daha düşünüyorum, eğer o telefon tuvalete düşmüşse suyla da temas etmesi gerekiyordu ve bildiğim kadarıyla suyla temas kuran telefonların devreleri yanarak çalışmıyorlar, belki hatırlarsınız o günü diye bir şey sormak istiyorum, eşiniz tuvaletten çıktıktan sonra telefonu çalışıyor muydu?

Faat hanım niye böyle sey yazdınız karşınızdaki insan zaten çok takıntıli emin olun bundan sonra yemekte yemeyecek

Konunun gerçekliğine inanmıyorum!!!
Okadar dayak yiyip kapı önüne konan bi kadın hala 'Eşim telefonu değiştirmiş acaba o telefonun klozete düşüp düşmediğini nasıl anlarım ''diye sorabiliyorsa şayet ..
Ya konu fake yada bu hastalık şizofreniye doğru yol alıyor acıdım adam olmayan adama !!!

Ben inanamıyorum okuduğum konunuza, lütfen şaka yaptım falan diyin. Değilse de Allah acil şifalar versin, lütfen tedavi için girişimde bulunun.

bırakın telefonu şimdi, önce kendinizi götürün doktora. Nerede yaşıyorsunuz? Ben de birkaç ilde doktor önerebilirim.

çok basit, düşseydi çalışmazdı..

şaka yapıyorsun değil mi konu sahibi? biz ne diyoruz sen hala ne diyorsun..

Kendi iyiliğiniz için tedavi olun, hala telefonun düşüp düşmediğinin derdindesiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…