Tütünmü esrarmı

Saçma sapan kahkaha atıyor deli gibi dondurma yiyor iki gündür içtiğinden şüpheliyim ve gözünü açamıyor belirtileri bunlarmı acaba
Lyrica'yı bilmiyorum ama esrar için deli gibi iştah açar deniliyor. Gözlerinden anlamışsınız zaten, bir şey kullanıyor belli ki.

Yazam oldu mu bilmiyorum esrarin kokusi cok farkli. Sarma sigara- paket sigara kokusu bir nebzede olsa birbieine benzer. Ama esrarin kokusu iğrenç

Bonzai gibi bir çeşit mi acaba?
Amcamın oğlu çok kaşınıyormuş annesi söylemişti.
Bonzai kullanıyordu.
En sonunda öldürdü kendini.
Ama çok zarar verdi çevresine.

Fotoğrafa ilişkin yorumum yok zira tütünü bile tanımam.

Ancak eşinizin bu yorumu o maddenin normal tütünden farklı olduğuna işaret bence.

Zaten bu maddenin ne olduğunun da bir önemi yok. Bu veya diğeri, eşiniz kendisini uyuşturan maddeler alıyor ve muhtemelen bağımlı. Değilse de olacak.

Kendinizi ve çocuğunuzu tehlikeden korumak için adım atmanız gerekiyor. Eşinize olan sevginiz çocuğunuzun sağlığı ve geleceğinden önde değildir herhalde.

Lyrica enerji vermez. Bunu uyuşturucu olarak içenlerin bir çoğu da toz haline getirip burundan kullanır bu daha hızlı kana karışmasına ve etkisinin artmasına sebep olur. İçenler genelde durdukları yerde bile uyku pozisyonuna geçerler.

Benim kardeşim de eskiden uyuşturucu tedavisi görmüştü ve taburcu olduktan sonra doktor uyku ilacıyla birlikte bunu vermişti ancak kardeşim kendisini sürekli mal gibi hissettiğini, bunun uyuşturucudan bir farkı olmadığını ve kullanmak istemediğini dile getiriyordu. Bu uyuşturucu bir madde, uyarıcı maddeler daha farklı oluyor.

Saçma sapan kahkaha atıyor deli gibi dondurma yiyor iki gündür içtiğinden şüpheliyim ve gözünü açamıyor belirtileri bunlarmı acaba
Tam olarak bunlar. A-m maddesi de olabilir esrar da. Ani şeker düşüşü. Dudak kuruluğu göz kızarması içince iştah açılması şekerli şeyler yemek istemesi gibi. Lirica da merdiven altı üretimi maalesef ki ülkemizde çok yaygın. Günde bi tane içse problem değil ama insanlar kagiga yapsın diye saat başı içiyolar. Reçeteye gerek yok hemen her sokakta satıcıları mevcut maalesefki.

Bunu bize nasıl yaptığını anlamaya çalışıyorum hala kabullenemiyorum
Tam kıvama gelmişken, gerçeği görüp anlamışken, verilen tavsiyeleri fikirleri dinlemeye başlamışken tekrar başa mı döndünüz? Siz kabullenme sürecini bitiremezken çocuğunuz büyür, aklı erer o size gösterir nasıl kabulleneceğinizi. Analarının kafasını kesip atıyorlar aşağı, ister kabullenin ister etmeyin. Dur esrara uyuşturucuya başlayıp anneme karıma çocuğuma zarar vereyim diye başlamıyorlar. Başlıyorlar çünkü istiyorlar. Kimseyi dağa kaldırıp zorla madde bağımlısı yapmıyorlar.

Dükkan dediniz, ayda 100 bin dediniz. Kendi işyeriniz de varmış. Hiç aklınızın ucundan geçti mi işin başında durmak? Çalışmak, geliri gideri kontrol etmek falan? Çocuk da yanınızda durabilir, bir köşe yaparsınız. Kocam bilir kocam izin vermez diyip oturdunuz mu evde? Bırak kendi işyerini, beş kuruş nafaka alamayan kadınlar bile evladını kurtarma derdine düşüyor. Ayda 100 bin kazanan dükkan 99 bin masraf yapmıyor değil mi, hiç mi para kalmıyor kazanç olarak. Kreşe veremem annem bakmaz... Hayırdır bu kadar çalışan anne mecbur kreşe veriyor siz niye veremiyorsunuz? Uyuşturucu bağımlısının yanı daha mı güvenli?

Bize değil kendinize çok net ve dürüst olun. Belli ki geleceğiniz yok bu adamla. Uyuşturucu madde kullanıp yavaş yavaş azaltanı gören duyan varsa yazsın. Tam tersi doz artıyor madde farklılaşıyor daha beterini kullanıyorlar. Benim ağzımı sıkıyor bana şiddet gösteriyor ama çocuğa bir şey yapmıyor yazdınız. Bebek çünkü daha. Siz kavga ederken kocanız ağzınız sıkarken yapma dokunma anneme diyip sizi savununca görürsünüz çocuğa ne yapacağını. O zamana bağımlılığı da artar gözü görmez çoluk çocuk.

Bu kadar kişi yazmış yol göstermiş, ben de son kez şansımı deneyip pes edeceğim. Adamla kavga etmeyin, içme kullanma vs demeyin. Evde sıkılıyorum işyerinde çalışmak istiyorum deyin, çocuk da benimle gelir sağda solda kalmaz diyin. Her şey yolundaymış gibi yapın arıza çıkarmayın. Geleni gideni satışı müşteriyi kontrol edin, en azından gelir kapınız kapanmasın. Masraflar çıktktan sonra kalanı çocuğa yatırım olsun, okul vs masrafı için ayırdım diyip koyun ayrı bir hesaba. Sizin artık bir kocanız yok, çocuğunuzun babası yok. Var ama yok. Çocuğun rızkını ne yiyeceğini ne giyeceğini umursasa işyerini boşlamazdı. Size para lazım koca değil. Araba kullanırken gözü kapanan adam bağımlılıktan ölmez de kaza yapar ölür. Gözü kapanır kaza yaparız çocuğum ölür ya da sakat kalır diye hiç düşündünüz mü? Sadece kendi canınızdan değil doğurduğunuz çocuğun canından da sorumlusunuz. Umarım işyeriniz eviniz arabanız falan sigortalıdır.

Tüm bu yazdıklarım kocasından ümidini kesmiş, madde bağımlısı olduğunu kabul etmiş, çocuğuyla kendine çıkış yolu arayan bir kadın için. Yok ben almayayım kocam bir gün düzelecek inanıyorum diyorsanız da çocuğunuzu sosyal hizmetlere verin ne yaparsanız yapın kocanızla. Sokak sokak metruk binalarda ararsınız her gün.

kesinlikle e.rar.
zaten tütün ayrı kağıtta olmaz, neden bir s.gra bile eymeyen tütünü ayrı kağıda koysun ki? e..rın renkleri var yeşil kahve vs o nedenle tipine bakıp tam anlaşılmaz ama yazdığınız şeyler ona işaret ediyor.
ayrıca rahatsız edici bir kokusu olur

Hayır fikrim değişmedi yine bir kaç adımlar atacağım sadece şuan onu gözlemliyorum ilerde davada kullanmak için dükkanımız benim çalışabileceğim bir yer değil lahmacun fırınıydı o yüzden çalışamam ama oğlumu alıp tek başıma gerekirse fabrikada çalışacağım elbette onu böyle bir ortamda büyütmeyeceğim sevgi ilgi dilenmek yerine kendime oğluma ben kendim ilgi göstereceğim dükkana gelincede onu benim yüzünden battığını söylüyor kafamı bıraktın benimle sürekli tartışarak ben işime bakamıyorum diyor ama benhiç bir zaman boş tartışmadım kendine çeki düzen versin istedim sizinle konuştuktan sonrada annemle konuştum sen çalışamazsın eringecin birisisin millet nelerle uğraşıyor boşanmıyor sen zaten kafaya koymuşsun onu öyle kabul etmiyorsun diyor anne önümü göremiyorum oğluma zarar verirse bende onu öldürürüm dedim öyle kolaydı diyip gülüyor inanın bende hiç bilmiyorum

Bu belirtiler esrarin etkileri ama resimdeki tutun gibi

Bugün akşam yine elinde kağıt sigarayı boşaltıp koyarken yakaladım çok panikledi artık bende tütün olmadığına inanıyorum saklmaya çalıştı çünkü

Esrar sonrasi goz kizarikligi yuksek ihtimalle icicelerin cogunda görülür

Esrarin etkisi gectiginde ekstra sinirli olabiliyorlar. Esrar ictikten sonra harikalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…