Tütünmü esrarmı

Esrarın o kadar ağır bir kokusu var ki esrar olsa kokusundan anlardınız hiç ateşlenmemiş esrar bile zehir gibi kokar. O yüzden rahat olun. Eminim ki normal tütündür. Hatta esrar içseydi eşiniz ağır kokudan yanına bile yaklaşamazdınız. Yurt dşnda yaşıyorum ve her gün bu kokuyu alıyorum

Anneniz beni sinir etti. Hangi anne çocuğunun madde kullanan biriyle kalmasını dert etmez, üstüne de güler? Siz kendi evladınıza bunu yapmayın, annenize de bakmayın sinir oldum

Anneniz beni sinir etti. Hangi anne çocuğunun madde kullanan biriyle kalmasını dert etmez, üstüne de güler? Siz kendi evladınıza bunu yapmayın, annenize de bakmayın sinir oldum
Keşke okusaydım da bir yeri kazansaydım bu kadar zorlanmazdım ayrılırken

Merhaba, görüntü tütün. Ama tütünün amacı ucuza sigara kullanabilmektir. Sigarayı boşaltıp içine bunu koyuyorsa bu mariana olmasa da üzerine kimyasal sıkılmış, kristal eklenmiş tütün olduğunu düşünüyorum. Gözleri kızarık demeniz de zaten baya parçaları birleştiriyor. Çikolatalı tütün falan hiç geçmedi bana. Lyrica kullanımı zaten direkt uyuşturucu kullanımı olarak değerlendiriliyor. Eşiniz maalesef bağımlı.

Evet akşam hususü haber okuyormuşum gibi yapıyorum uyuşturucu kullanıyor diye eşinden ayrılmış eşide öldürmüş yazık diyorum tabikide öldürecek diyor geri ne alaka diyorum psikopatdır ondandır diyor ben ayrılıncada bana vermesede ailemde kalıyorum diye onlara zarar verirse ne yaparım bilmiyorum evimizdede pompalı tüfek var mermileri var ne yapacağımı bilmiyorum

Niye böyle saçma sapan bi yem attınız ki? Madde kullanan birinin aklına karpuz kabuğu düşürülür mü? Siz de normal değilsiniz ya

Evinizde neden pompalı tüfek var. Aynı evde yaşarken pompalı tüfekten kurtulun bence, emniyetten yardım alın. Kadın sığınma evine yerleşin ailenizin evi riskli olabilir. Bir süre nerede kaldığınızı bilmesin.

Niye böyle saçma sapan bi yem attınız ki? Madde kullanan birinin aklına karpuz kabuğu düşürülür mü? Siz de normal değilsiniz ya
Merak ettiğimden sormuştum ama böyle bi cevap beklemiyordum ben tabi ayrılacak kadın onumu bekleyecek diyecek diye düşünüyordum yaptığı eşşekliğin farkında olup ama o hiç farkında değil her zmaan ki gibi kendi haklılık payından baktı sadece

Bebeğimle beraber kalabilirmiyim orda peki ayırmazlar dimi

Eşinizin beyni yavaşlamadı mı bu süreçte? Biraz salaklaşıyorlar, algı problemleri başlıyor.

Peki esrar değilde bonzai olabilirmi narkotikte çalışan bir arkadaş bonzai bu dedi dün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…