Tütünmü esrarmı

merhaba evet bu uyuşturucu bir madde

Siz de sıkıntılısınız eşiniz de. Allah çocuğun yardımcısı olsun.

Kendisi ne hali varsa görsün diyeceğim ama çocuk da yapmışsınız maaşşalah yazık değil mi çocuğunu düşünmüyor mu?
Ayrıca o halde niye araba kullanıyor? Başkalarının başını yakacak yazık günah değil mi?
Lütfen o şekilde araba kullanırsa ihbar edin lütfen. Allah korusun başkalarının vebaline girersiniz hayat boyu vijdan azabı olur.

Çocuğu yaptım evet çünkü o zamanlar bana aşık sözümden çıkmayan karşımda çok iyi bir baba olacak adam vardı bunları yeni öğreniyorum

Çocuğu yaptım evet çünkü o zamanlar bana aşık sözümden çıkmayan karşımda çok iyi bir baba olacak adam vardı bunları yeni öğreniyorum
Lütfen çocuğu uzak tutun, nereden tedarik ettiğini öğrenmeye çalışın ve lütfen ihbar edin, polis sizin ihbar ettiğinizi söylemez. Kendisini düşünmüyor, evladını düşünmeyen milletin canını mı düşünecek? O şekilde araç kullanmasına izin vermeyin.

Cok tatlı yemek ister ,iştaahı açılır doymak bilmez enerjisi artar kullanan kişinin.Benim duyduklarım bunlar

Sigaranın içini boşaltıp koyuyorsa tütün değildir diye düşünüyoruml

Ne kullandığını öğrenmek için olabilir mi ne için olacak acaba saçmalıyorsunuz bana lyrica çok nadiren içiyorum dediği için bunuda araştırıyorum onu öğrendim sıra bunda
Adam kullandığı şeyi açıkça söylemiş. El altından uyuşturucu kullanıyor, siz hala esrar mı tütün mü diye dolanıp duruyorsunuz. Tütün olduğuna ikna olsanız Lyrica unutulup gidecek. Nadir içiyor çünkü nadir buluyor, herkes Lyrica satmıyor sokakta malum, bulduğunu da kaçırmıyor

Bir insan bunu neden yapar ya aklım almıyor o kadar güzel hayatımız var dı ki hepsini mahvetti annemde sabret daha yolun başında düzelir belki diyor oğlumun yanından geçse korkuyorum ama birden bişey yapar diye

Aslında günlük görüştüğü buluştuğu bir kaç kişi var çünkü tahminimce yanında çok bulunduramıyor küçük bir kağıtta azıcık oluyor günlükte o yüzden onlarla görüşüyor bence ama benim ihbar edildiğimi öğrenilirse ben biterim beni mahvederler

Esrarı hiç görmedim ama amcalarım falan tütün kullanırdı onlara benzettim
Dün yine yakaladım tütün bu dedi ama niye yanında çok az miktarda bulunuyor hep ve gizli gizli içiyor hatta dün gizli koyarkn sigaraya sessizce gittim çok korktu demekki yarası var gocundu o kadar

Dün yine yakaladım tütün bu dedi ama niye yanında çok az miktarda bulunuyor hep ve gizli gizli içiyor hatta dün gizli koyarkn sigaraya sessizce gittim çok korktu demekki yarası var gocundu o kadar
Hep böyle tek atmalik mi taşıyor çünkü genellikle kucuk bir kağıdı ve küçük torbalarda taşıyorlar büyük olanları ev araba gibi bir yerde mi sakliyor sizden Mi cekiniyor çünkü eşim tütün kullansa ben çok igrenirdim ve tepkimi koyardım

Neden iğrenirdinizki zaten sigarada bir tütün değilmi , 2-3 defa sigaraya sarmalık oluyor yanında kağıtta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…