Tütünmü esrarmı

Daha kötüsü esrar met bulamayınca bunu kullanıyorlar o sebeple bin kat daha tehlikeli
Sizce arabanın plakasını versem bişey yakalanınca olayı duysam karakoldayım diye o zamanda bahane edip ayrılsam plakayı benim verdiğim polisi aradığım anlaşılırmı

Teşekkür ediyorum zamanınızı ayırdığınız için

Daha kötüsü esrar met bulamayınca bunu kullanıyorlar o sebeple bin kat daha tehlikeli
Iyricayıda kolay temin edemezlerki yahu kırmızı reçete ilaç esrar bulmak daha kolay olur muhtemelen. Bu işlere bulaşanın sonu hayır olmaz evde ne varsa satar yavaş yavaş artık

Iyricayıda kolay temin edemezlerki yahu kırmızı reçete ilaç esrar bulmak daha kolay olur muhtemelen. Bu işlere bulaşanın sonu hayır olmaz evde ne varsa satar yavaş yavaş artık
Kolay artık bir sürü eczacı bu durumdan mağdur.
Kalfalar aracılığıyla depo ilaçlarından dolandırıcılık yapıyorlar. Eczacılar da mağdur oluyor

Patronumun eşi misiniz diye bir düşündüm. Kendisi de utanmadan ulu orta bırakıyor bu mereti, kağıda dökülü çekmecesinin üstünde duruyor. tüm ofis içtiğini biliyoruz. sigara kağıdına sarıyor ve içiyor. hatta sigara kutusunda sarılı taşıyor görüyorum. ayrıca lyrica da kullanıyor. Dediğiniz gibi gözler kızarıyor bazen anlamsız mutluluklar yaşıyor. Kokusu da farklı ama hatta onu da koklasanız aromalı değişik bir kokusu var anlarsınız. Tütün sigara kokusuna benzer bu aromatik bir koku kımıldatınca bile kağıttan kokusu yayılır.

Ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim böyle giderse kanser olacağım zaten annemde genetikti

Esrarın değişik, ağır bir kokusu var. Evi saracak kadar. Sigaradan farklı. Anlardınız.

Tütüne benziyor. Kokusuna baktığında kına kokusu mu geliyor yoksa çikolata kokusu mu ? Kına kokusu varsa esrarla karışıktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…