Tutumum ne olmalı?

Benzer şeyleri bende yaşamıştım. Eşim şehir dışına gidince annesindede kalmamı isterdi. Daha doğrusu annesinin laflarından bıktığı için bir kerecik kalsan ne olur diyordu :) annesi 5 dk kendi annem 1 saat mesafede. Kendi ailemden çok onun ailesi görüyordum zaten. Kadına yetmiyordu ama. Size evde sıkılma diye çağırdım demeside yalan. Hiç inandırıcı gelmedi bana. Tamamen ego tatmini
Yönetme isteği.

Boş boğaz kocadan Allah'a sığınırım.
Bu ne böyle ya.Millet anamla karım iyi anlaşsın diye uğraşır,sizinki resmen fitneci teyzeler gibi ortalık karıştırmış.Hasta etmiş sizi oruç oruç.
Allah akıl fikir versin.
Bana sanki kv tarafı da çok masum değil gibi geldi,sanki onlar daha önce sizi şikayet etmişler de eşiniz bir dolduruşla patlamış gibi.
Yok görümceye git,yok kv de iftar yap.
Öyle madem niye ayrı evde oturacaksın.
Bence sizin en başta çizdiğiniz sınır gayet yerinde.Samimi oldukça bu ailede beklenti ve aşiret tarzı yaşama potansiyeli var.
Eşim yoksa ne yapayım ki ailesinin yanında.Sonuçta sürekli nöbetli bir işte çalışıyor,her iki gecede bir kv, görümcene mi gideceksin?
Olanda hayır vardır.Belki böylece sizin sınırlarınızı anlarlar.
Kesinlikle tepkinizi koyun,bu sınırlarla devam edin.
Eşiniz de bir gün büyür inşallah.

Eşine pes diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…