Türkiye'den yurtdışına gelin gelenler acil bakabilirmisiniz

şimdi gördüm. yine de herkes kendi bildiği ülkenin kurallarına göre değerlendirdiğini görüyorum. korkunç bir yanılgı yaratabilir soruyu soran hanımda.
Yani zaten konu sahibinin eski konularına bakarsanız da hayatının büyük bir kısmı yanılgılar ve hatalarıyla geçmiş. (22 yaşında) 1-2 ay önce dil kursuna gidecekti, Youtube'tan Almanca öğrenecekti ve kaçak çalışan kocasının abisini fonlamasına engel olacaktı.

Yani zaten konu sahibinin eski konularına bakarsanız da hayatının büyük bir kısmı yanılgılar ve hatalarıyla geçmiş. (22 yaşında) 1-2 ay önce dil kursuna gidecekti, Youtube'tan Almanca öğrenecekti ve kaçak çalışan kocasının abisini fonlamasına engel olacaktı.

dürüst konuşayım: ben böyle insanlara üzülmüyorum. insan, tercihleriyle var oluyor, büyüyüp gelişiyor ya da yok oluyor.

Kuzenim küçük çocuğuyla boşandı Almanyadaydı. Senelerdir orda yasıyorlar anne evlat. Ama koşullarınız arasında fark var mı bilemiyorum.

22 yaşında, 4 senelik evlilik ve iki çocuk mu var ortada?

AA evet çalışıyorum evde . Ekimin 8 inde kursa gidiyorum

X