Turkiye'den Tasinmak

off oky daha kuaföre gidemedin yurt dışına nasıl gidicez
ya 3 de randevu aldum. taa bağdat caddesine gideceğim. pehh. saçlarda yağmurda kıvrılacak yine. fönüm mahvolacak:)) aman neyse boyaya gidiyorum zaten..
bakın ne çok derdişm var işte.

işin garip tarafı kuaföre gitmek daha zor arabaya binip Avrupa yakasından Anadolu yakasına 4 saatte gidip 4 saatte döndüğümü bilirim.. o saate 2 saat daha koy New Yorka gidersin
ben kartaldan kadıköye gideceğim. oradanda bağdat caddesine. taksiye binerim artık kadıköyden

ya 3 de randevu aldum. taa bağdat caddesine gideceğim. pehh. saçlarda yağmurda kıvrılacak yine. fönüm mahvolacak:)) aman neyse boyaya gidiyorum zaten..

ooo zenginsin hem de bağdat caddesi falan bir de erdoğanı beğenmiyorsun peh

ben de Yasin gününe gidicem de mesaim bitmedi pasta börek artık türk kültürüne uygun ne varsa mideme indiricem

Kuaförlerden çıkmıyonuz, herkeşin altında araba, elinde aypon...
Bide daha bu ülkeden kaçmaya çalışıyonuz!!!
Nankörsünüz!

ya 3 de randevu aldum. taa bağdat caddesine gideceğim. pehh. saçlarsa yağmurda kıvrılacak yine. aman neyse boyaya gidiyorum zaten..
şu fakir,, ezik,bir ülkede sen kartaldan tee bağdatamı gidecen saç boyuyacan bide bu ne özgürlükk..kötüye giden bir ülkede saç boyamakta neymiş sinema ,operaya gitmekte neymiş,, manyakça alışverişlerde varmıymışş..

ooo zenginsin hem de bağdat caddesi falan bir de erdoğanı beğenmiyorsun peh

ben de Yasin gününe gidicem de mesaim bitmedi pasta börek artık türk kültürüne uygun ne varsa mideme indiricem

mesela eskiden konken partisine gidiyordun Hayriye, değişimi farkediyoruz hadi hadii

Bile bile kızımı eğitimsizliğe göndermek benim suçumdur. Düşünsenize siz okul derdi ben şehir derdindeyiz. Benim kızım 17 aylık daha çok var ama şimdiden derdi düşüyor anneye babaya.

kuaförüm orada napayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…