Turkiye'den Tasinmak

yok olmayız, bence göçmenlik için başvurulara başla..

o yazıyı yazan adam şu topiği görse gittiği yerin toprağını öperdi herhalde :)

Yok yav göçmen falan değil, şirket içi atamayla gitmeye çalışıyoruz. Ondan bu kadar uzun sürüyor. Bir seneden fazla oldu bekliyoruz hala. Göçmen başvurusu yapsak şimdiye gitmiştik. Ama şartlar önemli.

evet o vize türleri uzun sürüyor, ama nasıl olsa alırsın vizeni Sep'im..

Allah Allah Kemal sunala yalancımı diyorsun sen şimdi adamcağızın tüm filimlerinde enflasyonun zorluğunda maaşın yetmediğinden çocuklara bakamamasından ev sahiplerinden boşunamı dem vurmuş.. kii bu filimler 13 senee evveldennn..

hayyaller
ne savaşması ayol .. çalıştık diyorum çabaladık diyorum ve doğru ellere geçti diyorum.. ve sen merak etme oky ERDOĞANIN sayesinde o laiklikte o demokraside emin ellerde ama GERÇEK Laiklik ve Gerçek demokrasi..
hayaller ....beverly hills
gerçekler türkiye:)

Sen hesap bilin mi? Sevgili basbakanin IMFye odeyip bitirdigi borc 24 milyar dolar. Bu arada 80 yilda birike birike gelen dis borcumuz 2002 de 129 milyar dolar iken 13 senede 390 milyara cikti. Ic borc da ayri terane, o da ucmus, hem de butun bu ozellestirmelere, satislara ragmen.. Sen hala IMF ye odenen 24 milyarla avun canimcim..

Şimdiki filmlerde, dizilerde de herkes köşklerde yalılarda yaşıyor. Ben neden apartman dairesindeyim acaba? Bak ben tv programlarının tamamen gerçeği yansıttığını unutmuşum, tühh vaahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…