Turkiye'den Tasinmak

350 lira..yaptırdım var röflemde.. şu an sadece uçları biraz açtırcam . dip boya birde. kesimde yapılacak
350 mi? saçın hala dünki resimdeki gibi kısamı?
bende bidahaki ay yaptırıcam da 2binden aşağı çıkamam öyleyse

Demin bana diyordun zor yerden soruyorsun diye.. Sen de az degilsin..
ama,,ama burada ne ciddi anlatanlar varr.. onları dinledinizmide aynı teranelerle devam.. saraylım erdoğanı dün akşam dinledinmii kız yoksa hiç yüzüne bakmıyormusun.. o kadarmı yanii kız o bir fani ölecek birgün üzülme bu kadar kız napcaz biz senle taktın kafayı akpye ve erdoğana..12 sene evvel kime takıktın de bir bakem merak ettim

ooo zenginsin hem de bağdat caddesi falan bir de erdoğanı beğenmiyorsun peh

ben de Yasin gününe gidicem de mesaim bitmedi pasta börek artık türk kültürüne uygun ne varsa mideme indiricem
çok zenginim sorma gitsin. yok ya. orta şekerim ben.. kuaförüm oranın eskilerinden. pahalıı değil. lükste değil oradakiler gibi

şu siyasette kız ayol şekerim den öteye kaç yıldır gidemeyen bi kişi kaldı o da sensin.içim bayıldı artık,bir de sorulara normal cevap ver ya.sanki altın günündeyiz.

350 lira..yaptırdım var röflemde.. şu an sadece uçları biraz açtırcam . dip boya birde. kesimde yapılacak
şu ezik , şu geleceği olmayn bir ülkede 350 saçına verebiliyon demek.. nerden geliyor bu özgürlük. o kaybolan laikliği nerde buldun bakayım.

Direk kanal değiştiriyorum mesela görünce..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…