Turkiye'den Tasinmak

off ay gidemedim ya. yazmayında çıkayım. habire bildiri geliyor. neyse cepten takip ederim sizleri. yuppiee evreka:KK45:

Ben kanadaya gitmem ayol, soğuk orası. Avustralya istiyorum ama almanyaya gideceğim muhtemelen :KK66: çok yakın yerler oldu dimi :KK53:
Kanadada Vancover'i cok ovuyorlar.. Her tarafi ayni degil.. Sosyal devlet, yasam sartlari cok iyiymis. Almanya da guzel ama Dogu bloku ile birlestikten sonra biraz ekonomisi sarsildi. AB de pek yaramadi hic birine.. Avustralya cok uzak yav..

evet kakao, 350 lirayı saça verecek maddi durumun varsa sorunlar otomatik olarak kayboluyor.. eğitim sistemi yoluna giriyor, sağlık ve hukuk konusuna girmiyorum bile.. her şeyin başı saç sonuçta haklısın..
hee valla ondan sonrada okyy yok gitti ülke ,,yok erdoğan ne zaman gidecek bu akp ne zaman bitecekk..

Kınada güzel saçıda besliyor üstelik,bir ara dip boyamı kızçam yapıyordu oluyordu saç 3 renk :KK70::KK70:
Vayyy müdürüm ekonomik olmamız lazım dimiii :KK53::KK53: bak oky o kadar para veriyor,ben ezik kaldım orduevinde 50 tl röfle :KK70::KK70: 1 lirayada çayımı içiyom geliyorum :KK53:
Hiiiii hiç sana yakışıyor muuu saç paraları gel:KK70: saça 50 lira verirsem elim titrer, röfle niyetine saçlarımın beyazlarının ortalığa saçılmasına razıyım:KK70:
Zaten bana da röfle olmaz, buğday ten, kara kaş vallahi şebek gibi olurum:KK70: kullanabileceğim en açık ton altın karamel, onu da evde kendim yapıyorum.
Çayını da evde demle koy termosa, müsrif kadınlar siziiii:KK8:

Hiiiii hiç sana yakışıyor muuu saç paraları gel:KK70: saça 50 lira verirsem elim titrer, röfle niyetine saçlarımın beyazlarının ortalığa saçılmasına razıyım:KK70:
Zaten bana da röfle olmaz, buğday ten, kara kaş vallahi şebek gibi olurum:KK70: kullanabileceğim en açık ton altın karamel, onu da evde kendim yapıyorum.
Çayını da evde demle koy termosa, müsrif kadınlar siziiii:KK8:

O kadar olsun bak 350 vermiyom yani :KK70::KK70: haaaa birde dip boya olursa 70 filan oluyor :KK53::KK53:
Çayın yanındada tostumu yüyom bekliyom müdürüm yol parasıda var tabi doldurdummu akbilimi tamamdır :KK55::KK70::KK70:

Kuaföre verilen parayla laiklik ne alaka? Her cümlede laikliği kullanmasan da olur yerli yersiz.

Para için gitmek istediğimizi mi sanıyorsunuz hala? Muhtemelen gittiğimizde daha az kazanıyor olacağız. Buna rağmen gitmek istiyoruz. Bişeyler ifade ediyor mu?
ama aşkolsun şimdi anlamamışsın benii..küstüm:63::63:

Kanadada Vancover'i cok ovuyorlar.. Her tarafi ayni degil.. Sosyal devlet, yasam sartlari cok iyiymis. Almanya da guzel ama Dogu bloku ile birlestikten sonra biraz ekonomisi sarsildi. AB de pek yaramadi hic birine.. Avustralya cok uzak yav..

Saraylım bi de kore var ihtimaller dahilinde. Onu hiç saymadım bile. Seçme şansımız çok yok, ne çıkarsa oraya gideceğiz. Geçen sene mısır çıktı reddettik. Bu sene bunlar var elimizde :KK66:

Içi dolu cevabı anca içi dolu olan konuya yazar çizerim ben :)[/QUOTE]
adamımsınnn beeeee.. :KK60:banada öğret

X