Turkiye'den Tasinmak

Kuaföre verilen parayla laiklik ne alaka? Her cümlede laikliği kullanmasan da olur yerli yersiz.

Para için gitmek istediğimizi mi sanıyorsunuz hala? Muhtemelen gittiğimizde daha az kazanıyor olacağız. Buna rağmen gitmek istiyoruz. Bişeyler ifade ediyor mu?
Hala ifade etmedi, az daha açsar misin hergün makarna yediğimiz için algılama sorunu yaşıyoruz :)

ama insan hakları özgürlükler nolacak kontes.düşüncelerini rahatça söyleyemedikten,,adaletsizlik olduktan sonra,kadın hakları yok oldukttan sonra röfleyi napayım ben
Öyle deme rofle candır
Psikoloji bozuldukca saçlarla teselli bulur insan bir nebze
Herşeye iyi tarafından bakmalisin oky !

eveeet ben kaçar güne gidiyorum artık sizin yerinize de pasta börek çörek tıkınırım.

oky kuaföre 500 lira verecek kadar laik misin bakalım bunu bir düşün önce

ofis sen de git nereye gidiyosan bıktırma beni

tıkın tıkın boğazında kalmasın Hayriye :KK53: sen o kekleri yiyebilecek kadar laik misin kızım? :KK67:

Hala ifade etmedi, az daha açsar misin hergün makarna yediğimiz için algılama sorunu yaşıyoruz :)

Çok net ve dürüst bir şekilde soruyorum, bu kadar dalga geçmenin ve sinirlenmenin sebebi ne? Neden düzgünce konuşamıyoruz? Gerçekten anlamıyorum.

Gitmek istiyor oluşumuz neden bu kadar rahatsız ediyor seni? Gidip kurtulacağımız, sizinle burada aynı sıkıntıları çekmeye devam etmeyeceğimiz için mi rahatsızsın? Yoksa sen gidemediğin için mi?

Sare Lavinya Sare Lavinya
şunlara bak. muhteşem ombreler. bunu yapan biri lazım
1623249_926535927370117_4989925291121400588_n.jpg
27cab05ccbeb140830f914b80a8956ad.jpg
2c453e8e932afb0c86a46f667070ac33.jpg

X