Turkiye'den Tasinmak

şu ezik , şu geleceği olmayn bir ülkede 350 saçına verebiliyon demek.. nerden geliyor bu özgürlük. o kaybolan laikliği nerde buldun bakayım.
herkesin bir lüksü var . benimde saçım ve makyaj malzemelerim. o röfle 5 ayda bir oluyor. senede nerdeyse 2 kere. olsun o kadarda artık

şu siyasette kız ayol şekerim den öteye kaç yıldır gidemeyen bi kişi kaldı o da sensin.içim bayıldı artık,bir de sorulara normal cevap ver ya.sanki altın günündeyiz.
kaç yılmı daha 1 buçuk seneliğim yaww nasılmış sıkılmak tee iste bende aynı sözlerinizden öyle sıkıldım aynı laflarınızdan, ağlamalarınızdan nasılmış o duygu..

ee saç biraz gidiyor. o olacak. röfle çünkü. bol bol bakım yapacaksın artık
işte gidiyo dedinmi irkiliyorum ben, kıyamıyorum hiç depresyona giriyorum bakalım belki farklı bişeyler yaptırırım belli olmaz
yalnız ekşiciler görse benle az dalga geçmez konuyu röfleyle sabote ettim :)

kaç yılmı daha 1 buçuk seneliğim yaww nasılmış sıkılmak tee iste bende aynı sözlerinizden öyle sıkıldım aynı laflarınızdan, ağlamalarınızdan nasılmış o duygu..

pıçak var mı pıçak

canım burası siyaset meydanı siyasi konularda ağlarız da güleriz de değil mi?

işte bizde olan asıl bu herkes hakkında istediğini söyleyebileceğini zanneden bunu kendinde bir hak olarak gören türk insanları biz birleşicez öylemi kaçmak yerine bırak Allahaşkına ya

şu ezik , şu geleceği olmayn bir ülkede 350 saçına verebiliyon demek.. nerden geliyor bu özgürlük. o kaybolan laikliği nerde buldun bakayım.

evet kakao, 350 lirayı saça verecek maddi durumun varsa sorunlar otomatik olarak kayboluyor.. eğitim sistemi yoluna giriyor, sağlık ve hukuk konusuna girmiyorum bile.. her şeyin başı saç sonuçta haklısın..

Kuaföre verilen parayla laiklik ne alaka? Her cümlede laikliği kullanmasan da olur yerli yersiz.

350 tl'ye rofle yaptirabiliyorsa oky biz kalkınmış bir ülkeyiz demektir haha
Gitmenize gerek kalmadi kizlar

Para için gitmek istediğimizi mi sanıyorsunuz hala? Muhtemelen gittiğimizde daha az kazanıyor olacağız. Buna rağmen gitmek istiyoruz. Bişeyler ifade ediyor mu?

işte gidiyo dedinmi irkiliyorum ben, kıyamıyorum hiç depresyona giriyorum bakalım belki farklı bişeyler yaptırırım belli olmaz
yalnız ekşiciler görse benle az dalga geçmez konuyu röfleyle sabote ettim :)
bence vazgeç senin saçlar o kadar güzelki. gidiyor ne olursa olsun. içine açıcı konuyor çünkü

işte bizde olan asıl bu herkes hakkında istediğini söyleyebileceğini zanneden bunu kendinde bir hak olarak gören türk insanları biz birleşicez öylemi kaçmak yerine bırak Allahaşkına ya

saygısızlığın iliklere kadar işlediği bir dünyada trilyonlarım olsa durmam, sevdiklerimi de durdurmam.. sonra bana dua ederler :)

Şeriat gelmeden hayatta göndermeyiz sizleri !
Durun daha şeriat gelecek, İran olacağız nereye şimdiden ?

Bir sıkıntı aldı beni gidip çikolata yiyip mutlu olayım bari, endorfinim düştü

350 tl'ye rofle yaptirabiliyorsa oky biz kalkınmış bir ülkeyiz demektir haha
Gitmenize gerek kalmadi kizlar
ama insan hakları özgürlükler nolacak kontes.düşüncelerini rahatça söyleyemedikten,,adaletsizlik olduktan sonra,kadın hakları yok oldukttan sonra röfleyi napayım ben

X