Turgay kara kaya ya himenepilasti olan olmak isteyen varmı lütfen yardım edinn

Ben Turgay hoca dışında kimseyi düşünüyordum fakat çok reklam vari çok mesaj olduğu için acaba diyorum yani

Harun özkanda bile olmuş olumsuz sonuç canım
Ben Turgay hoca dışında kimseyi düşünüyordum fakat çok reklam vari çok mesaj olduğu için acaba diyorum yani
Mesela ne reklamı gördün bende şahit oldum benimde kafam karıştı ama sonuç alan işlem yaptiranlari duyup görünce dediklerini pek düşünmek istemedim

Merhaba
Bu konuda çok güveniyorum daha önce giden arkadaşlarım hiç bir sorun yaşamadılar ben de ona gideceğim kesinlikle

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım o doktorun ismini duydum sonuç alan 1 kisi oldu galiba ben hala bekliyorum islem olmak icin nasip olmadi bi türlü

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bugün işlem oldum. Fakat herseyi dört haftadan sonra acıklıcam. Su an ağrım var oturma problemim var. Tek diyeceğim forum da olan kızlar size gelecek vaadetmeyen kimseyle ilişki yaşamayın.

Ben bugün işlem oldum. Fakat herseyi dört haftadan sonra acıklıcam. Su an ağrım var oturma problemim var. Tek diyeceğim forum da olan kızlar size gelecek vaadetmeyen kimseyle ilişki yaşamayın.
Gozun aydın canim darısıda bizlere daha sonra bilgi vermeyi unutma olurmu bekliyoruz

Maalesef. Bi de ben hareketli biriyim. Su an hareketlerim kısıtlı. Bu beni geriyor

Ben çok zor durumdayım ne olur yardım edin turgay beyi düşünüyorum sonuç alan varmı kizlik zari dikimi yaptırıp veya yaptırmak isteyen
Bende yeni yaptırdım işlemi ve soruların varsa yardımcı olmak isterim. Doktoru çok araştırdım bir yıldır kararsızdım şuan dikişlerin kaynaşmasını bekliyorum kaygılı olmak en kötüsü

3 sene önce diktirip şimdi sürtünme ile ilişki yaşadım kan geldi bozuldummu acaba ??

Küçük bir çentik var aceba düğünde kanar mı
Seni asla yargılamak için demiyorum sakın beni yanlış anlamada bu hataya ikinci kere niye yaptın ki evlilik düşünüyor musun o kişiyle
Kanama olup olmayacağını doktordan başka kimse bilemez canım

:KK43:( bizm burda bir jinekoloğa girdim bayan doktor vardı. Kızlık zarı muayenesi olacağım diye sekreterine ücret ödedim sıram geldi girdim , hocam nışanlımla sürtündük kan geldi bozulmuşmudur diye baktırmak istiyorum dedim. Kadın ters ters baktı kan geldi ise bozulmuştur bunu sana annen öğretmedimi dedi :KK43:( şok oldum. Utandım yerin dibine girdim. Çıktım gittim muayene ücretimide vermedi geri sekreteri. Dr hanım muayene etmese bile size zaman ayırdı dedi. Çıktım gittim bende. Başka bir doktora gidecem muayeneye. Kafam iyice bozuldu. Hiç muayene etmeden nasıl bilirsini sen yaa :KK43:( muayenehanesi çok lüks diye onu seçmiştim. Mermer tertemiz heryer.. ama doktor tam bir cadı sanki kaynanam.
Buraya yazdım

X