Tüp bebekte kese ve kalp atışı ne zaman görülür

Pureloovee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
244
220
30
Kızlar tüp bebek yaptıranlara soruyorum özellikle
1-) kese ve kalp atışı hcg değeri kaçken görülür
2-) tüp bebekte gebelik haftası nasıl hesaplanır
Bilenler yardımcı olabilir miii

Kızlar tüp bebek yaptıranlara soruyorum özellikle
1-) kese ve kalp atışı hcg değeri kaçken görülür
2-) tüp bebekte gebelik haftası nasıl hesaplanır
Bilenler yardımcı olabilir miii
Canim oncelikle hayirli olsun yeni mi transfer oldu.bu arada hcg degerine gore hesaplanmiyo hic bisey. En erken 6.haftada gorebilirsin bebislerini. Benim minnoslar 6+4 de kese ve kalp atislarini gormustum. Gunu de normal adetin ilk gununden itibaren hesaplaniyor

Ay maşallah teşekkür ederim bu arada transfer 20 eylülde oldu 29 eylülde hcg 73, 1 ekim de 152, 3 ekimde 351, 4 ekimde 621 çıktı ben garanti olsun diye sık sık yaptırdım da bugün transferin 14. Günü oluyor sanırım değerim 621 neye göre hafta mı hesaplanacağımı bilemedim son adet tarihim de 31 Ağustos

31 agiustostan itibaren hesaplican canim. Normal hamilelikle hic bir farki yok tup bebegin. Sizin de hayirli olsun. Pozitif cikinca doktorunuz zaten bi tarih vermis olmali

31 agiustostan itibaren hesaplican canim. Normal hamilelikle hic bir farki yok tup bebegin. Sizin de hayirli olsun. Pozitif cikinca doktorunuz zaten bi tarih vermis olmali
Bana sadece 3 hafta sonra kese ve kalp atışı için gidin dedi ama 3 hafta çok uzun değil mi ben internetten şöyle görmüştüm tüp bebekte transfer gününden itibaren başlanıyormuş galiba hafta hesaplamaya doğru değil mi Yani

Bi de şeyi sorucam ben benim 31 Ağustosta az böyle silince kırmızılar gelmişti ama 1 Eylül de tam anlamıyla başlamıştı Benim son adet tarihim 1 Eylül mü 31 Ağustos mu sizce

Degil canim doktorunda dicektir adetin ilk gununden hesaplanir. 3 hafta uzun degil cunki bebis anca gelisiyo bu surede erken gidersen hic bisey goremeyebilirsin

Degil canim doktorunda dicektir adetin ilk gununden hesaplanir. 3 hafta uzun degil cunki bebis anca gelisiyo bu surede erken gidersen hic bisey goremeyebilirsin
Ay ama ben meraktan çatlıyorum anlatamam zaman geçmiyo sanki bi de insanda endişe oluyo Allah korusun kötü bişey olacak diye

Selam kizlar bende tup bebekle hamile kalanlardanim allaha sukur benide doktorum pazartesi kese icin cagirdi ikinci kan degerim 791 cikti kac haftalik hocam dedigimde transfer edilen tarihi sordu ordan bi 14 gun ustune koydu kafasinda hesapladi bes besbucuk haftalik hamilesin dedi nasil oldugunu anlamadim bu pazartesi keseyi gorebilirmiyiz sizce

7 ekimde 337 di cikti 9 ekimde yani dun 791cikti doktora sordugumda da 5 haftalik falan dedi

Pazartesi değerlere göre gözükür bence benim de 20 Eylül de transfer olmuştu son adet tarihimde 1 Eylül ama kaç haftalık gamileyim bilmiyorum daha doktora gitmedim

Vala bende anlamadim pazartesi gidecem doktorum cagirdi bakalim allttan muayene etcek bi sakincasi varmi acaba arastirdigima gore bi sakincasi yok diyor uzmanlar

Yok diyo da ben izin vermiycem gerekirse 1-2 hafta daha beklerim ne olur ne olmaz o kadar sene emek verdim uzmanlar bilimsek olarak açıklıyo bi zararı yok diye tamam ama çoğu insanda da hep kanama oluyo ben o riski göze alamam

Yani tercih meselesi tabi ama ya bi terslik olursa sinucta 3 hafta beklemek benim icin bekleyemem yani

Kızlar benim kese karından 10 gün sonra göründü 3hafta kalp atışlarını duymak için sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…