Tüp bebekte kese ve kalp atışı ne zaman görülür

11.gün sonucum 338 di, 10 gün sonra gittiğimde keseyi gördük,aslında iki tane kese göründü😊bu Cumartesi yeniden gideceğim inşallah gelişmişlerdir😊beta kontrol günümde bakılmamıştı canım

11.gün sonucum 338 di, 10 gün sonra gittiğimde keseyi gördük,aslında iki tane kese göründü😊bu Cumartesi yeniden gideceğim inşallah gelişmişlerdir😊beta kontrol günümde bakılmamıştı canım
Ay maşallah😍 kalp atışlarını da duyarsınız inşallah🙏🏼 Ben en son 4 ekimde yaptırdım 621 di ben bekliyim en iyisi iki hafta daha

Brnimde 9. Gun ilk testim 337 11. Gun ikinci testim 791 acaba senin gibi iki se gorunme ihtimali olabilir mi 😀
Valla olur olur😊ben transfer sonrası 6.gün baktırdım değer 33 dü,7.gün baktırdım 64,9. Gün 178,11.gün 338 , bende sabırsızlardanım yani,bence sizin kese karından görünür,güzel haberlerinizi bekliyorum 🤲

Valla olur olur😊ben transfer sonrası 6.gün baktırdım değer 33 dü,7.gün baktırdım 64,9. Gün 178,11.gün 338 , bende sabırsızlardanım yani,bence sizin kese karından görünür,güzel haberlerinizi bekliyorum 🤲
İnsallah gorunur de doktorum alttan bakmakta israr ederse nasil hayir dicem onu bilmiyorum 😀 allah hepimizin kucagini bos cikarmisin insallah

6+4 haftalıkken hem keseleri görmüştük hem de kalp atışlarını duymuştuk 😊

X