Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Bu ne demek? Herkese ne oldu?
Yani herkesin kendince sorunları var tüp Bebek olunca dertlenmeyi pek sevmiyoruz sanırım, Rabbim sağlık şifa versin hepimize ve bebeklerimize. Birkaç gündür kötü şeyler duyuyorum benimde tadım yok. Rabbimden her şey muhakkak ama insan ister istemez üzüluyor.

Arkadaşlar selam. Kaçıncı haftaya kadar crinone kullanıyoruz?
Canm biz senle ayni hafta dayiz hatta galiba transfer tarihimizde ayni ben crinone jeli 10 . Haftada birkmistim ama bir cok ilac verildigi icn hepsini harkli donemler de birktim susanda da sadece coraspin eutrox kullaniyrm bu hafta kontrole hidicktn gittin mi doktorn birkmani soledimi

Reactions: 9ay
Merhaba aranızda tup bebek ve ngs yaptırıp;
Ikılı test yaptıranlar varmı?
Embrıyoya genetık test yapıldıgından doktorum cok gereklı degıl dedı sizler neler yaptınız ?

Embrıyoya genetık test yapıldıgından doktorum cok gereklı degıl dedı sizler neler yaptınız ?
Tüp Bebek benimde pgt yapılmıştı ikiz zaten ve perinatolog ikili teste gerek yok dedi sadece ölçüm yaptı geçti. Eğer illa gerekiyorsa fetal dna hasar testi veya amniyosentez yapılabilir gibi bir şey dedi aldırmak gibi bir niyet olmadığından yaptırmadim.

Ultrason sonucunuz nasıl cıktı

Gittim canım bıraktırdı doktor. 13’de bırakmış oldum. Sanırım 12’de gitseydim o zaman da bıraktırırdı

Genetik testte de kromozomlara bakılıyor zaten o yüzden ikili test için kan verip olasılık hesaplamaya gerek YÖK. Detaylı ultrason muayenesi ense kalınlığı burun kemiği ve bütün organlara bakıyorlar.

Tamam canım sen öyle yazınca aklıma çok kötü şeyler geldi. Doğuma kadar buradayız diye açılan bir topiğin dertler yüzünden sessizliğe gömülmesi pek iyi bir şey olmazdı

Tamam canım sen öyle yazınca aklıma çok kötü şeyler geldi. Doğuma kadar buradayız diye açılan bir topiğin dertler yüzünden sessizliğe gömülmesi pek iyi bir şey olmazdı
Bir arkadaşımız bebeğini kaybetti açıkçası bizi de etkiledi. Buraya yazmadı sanırım. İçimize atıyoruz çünkü paylaşınca geçmiyor ne yazık ki. Rabbim korusun hepimizi

Bir arkadaşımız bebeğini kaybetti açıkçası bizi de etkiledi. Buraya yazmadı sanırım. İçimize atıyoruz çünkü paylaşınca geçmiyor ne yazık ki. Rabbim korusun hepimizi
Allah yardımcısı olsun. Ben de 20. haftada kaybetmiştim ilk bebeğimi. Bebek adasına defnedildi. Ama içime de atmamıştım. Çok şükür Allah atlatmamıza yardım etti. Ardından zaten çok güzel şeyler oldu. Bundan da ne hayırlar vardır bilemeyiz...

Amin. Rabbim acılarımızı dindirsin, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez vakitte hepimize inşallah.

Bebeği hala hissedemiyorum bu da beni endişelendiriyor...
Bebegin yerleştiği yere göre kişiye göre çok değişiyor sanırım.
Bende birini bariz hissediyorum 16. Hafta başında başladı, diğerini öyle net hissetmiyorum

Kizlar selam
Cinsiyetleri ögrenenler kacinci haftada ögrendiniz? Benim arkadasim 12.haftada ögrenmis tabi kesinligi yoktu ama tuttu bu ay dogum yapacak.

Kizlar selam
Cinsiyetleri ögrenenler kacinci haftada ögrendiniz? Benim arkadasim 12.haftada ögrenmis tabi kesinligi yoktu ama tuttu bu ay dogum yapacak.
Ben de 12 haftada öğrendim çikolata yiyip gittim hareketli olunca gördü doktor yüzde 99 dedi ama kontrolde tekrar soracam bi daha baksın

Ne guzel masallah hayirlisi olsun. Cikolata yemek hareketlendiriyor yani bende deneyeyim insallah gorebiliriz:)
Amin canım inşallah
Tabi . Hatta bi arkadaşın göstermemiş doktor git çikolata ye gel demiş bende denedim oldu :) inşallah darısı başına yarım saat öncesi ye üstüne su iç :)

Kıxlar nasılsınız? Sayfanın yerini kaybettim birdaha da bulamadım :) dün ikili testi yaptırdım cok sükür hersey yolunda ve cinsiyeti kesinleşti erkekmiş :) siz neler yaptınız?:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…