Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Kıxlar nasılsınız? Sayfanın yerini kaybettim birdaha da bulamadım :) dün ikili testi yaptırdım cok sükür hersey yolunda ve cinsiyeti kesinleşti erkekmiş :) siz neler yaptınız?:)
Cok sevındım sızın adınıza. Tam olarak kacıncı haftanızda öğrendınız.
Doktorum bana 11+4 gunlukken randevu aldırdı. Ins bende öğrenırım. Önce detaylı ultrasona gırecegım sonra ıkılı test ..

Cok sevındım sızın adınıza. Tam olarak kacıncı haftanızda öğrendınız.
Doktorum bana 11+4 gunlukken randevu aldırdı. Ins bende öğrenırım. Önce detaylı ultrasona gırecegım sonra ıkılı test ..
Tesekkur ederim size de nasip olur inşallah :) aslında 9+2 iken gittiğimde doktorum bir cıkıntı gördüğünü erkeğe benzediğini ama cok erken oldugunu söyledi. Dün ise 11+6 idim 2li test icin prof dr recep has’a gitmiştim orada burun uzunlugu ense kalınlıgı vs ölcülürken cinsiyeti de söyledi :)

Kıxlar nasılsınız? Sayfanın yerini kaybettim birdaha da bulamadım :) dün ikili testi yaptırdım cok sükür hersey yolunda ve cinsiyeti kesinleşti erkekmiş :) siz neler yaptınız?:)
Masallah ne guzel gostermis kendini :) zaten erkek olunca daha cabuk belli oluyordu sanirim.. bende Pazartesi gidecegim cok heyecanliyim. Insallah cinsiyet ogrenebiliriz bizde:) mide yanmalarim henuz gecmedi benim bigun oluyo bi gun olmuyo

Masallah ne guzel gostermis kendini :) zaten erkek olunca daha cabuk belli oluyordu sanirim.. bende Pazartesi gidecegim cok heyecanliyim. Insallah cinsiyet ogrenebiliriz bizde:) mide yanmalarim henuz gecmedi benim bigun oluyo bi gun olmuyo
İnsallah hayırlı haberlerini alırız :) ben kız daha cok istiyordum duyunca biraz bozuldum ama sonra tövbe ettim ne cabalarla elde ettik Allah nankörlükten korusun

Tesekkur ederim size de nasip olur inşallah :) aslında 9+2 iken gittiğimde doktorum bir cıkıntı gördüğünü erkeğe benzediğini ama cok erken oldugunu söyledi. Dün ise 11+6 idim 2li test icin prof dr recep has’a gitmiştim orada burun uzunlugu ense kalınlıgı vs ölcülürken cinsiyeti de söyledi :)
Recep beyin ucretı nedir? Altan cebecıden randevu aldım ben

Recep beyin ucretı nedir? Altan cebecıden randevu aldım ben
Hersey dahil yani kan filan tahlili de dahil 750tl. Bende pıhtılaşma var oyüzden en iyisine gitmek istedim damarlarıma bakılması icin bebeğin beslenmesi konusunda sıkıntı olmasın diye

İnsallah hayırlı haberlerini alırız :) ben kız daha cok istiyordum duyunca biraz bozuldum ama sonra tövbe ettim ne cabalarla elde ettik Allah nankörlükten korusun
Hayirli evlatlar olsun insallah bende daha cok erkek hissediyorum ama kiz olursada ayni sevinirim bakalim gosterecek mi kendini merakla bekliyorum. Bende bugun ozellikle adet agrisi gibi agri oldu normal mi bilmiyorum ama bu arada bende de pihtilasma riski var hibor kan sulandirici igne kullaniyorum detayli kan testi yapilmadi ama hemogramda sinirda cikiyor

yazilariniz cok iyi oluyo arkadaslar yolun basinda olanlara..deneyimlerinizi paylastiginiz icin cok tesekkurler. benimde 2 minnos embriyo transferim oldu 4ekimde simdi 5.haftadayim . gogsumde ozellikle yatinca hafif agri oluyo ve kasik agrilarim var. 1kasim ilk ultrasnumuz. hem kalplerini duyar hemde kendilerini sag salimler mi gorurum ins. isteyen herkese rabbim bu duyguyu tattirsin ins. saglicakla kalin. :anneadayı:

Kızlar selam, tüp bebek doktorum 12. Haftaya kadar progesteron jel kullan demisti suan 12+2 yim. Acaba bırakmalı mıyım?

Bende bunu merak ediyorum. Babada doguma kadar crinone jel kullanacaksin dedi. Doguma kadr cok uzun bir sure degil mi ?

Doğum gercekten de cok uzun zaman. Hic kanama alanı filan görüldü mü sende?

Kızlar selam, tüp bebek doktorum 12. Haftaya kadar progesteron jel kullan demisti suan 12+2 yim. Acaba bırakmalı mıyım?
12. Hafta tamamladığında bırak demis artık bırakabilirsin.
Bende bunu merak ediyorum. Babada doguma kadar crinone jel kullanacaksin dedi. Doguma kadr cok uzun bir sure degil mi ?
Bach Doktorlar erken doğumu önlediğini düşünüyor ondan demiş olabilir ikiz olduğundan. Benim dr da vermedi, sadece kanama durumunda iğnesini kullanıyorum

12. Hafta tamamladığında bırak demis artık bırakabilirsin.

Bach Doktorlar erken doğumu önlediğini düşünüyor ondan demiş olabilir ikiz olduğundan. Benim dr da vermedi, sadece kanama durumunda iğnesini kullanıyorum
Halaa takip doktoruna baslamadım ikili teste girdim recep has hocada. Bana 2 3 hafta sonra takip doktoru bul başla dedi. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullanıyorum. Oyüzden pek bırakasım yok progestanı. Hic kanama olmadı ama ikili test yapılırken recep hoca bence kullanma iğneleri kanama yapabilir dedi. Kime inancagımı sasırdım

X