Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Kizlar bisey soracağım ben tüp bebekle hamile kaldım .Aile hekimim 12.haftada tetanoz aşısı vurdurmami söyledi ama kadin dogum doktorum tüp bebekle hamile kalanlarda tetanoz aşısı vurulmaz diyor kafam karisti sizde durumlar nasıl

Kizlar bisey soracağım ben tüp bebekle hamile kaldım .Aile hekimim 12.haftada tetanoz aşısı vurdurmami söyledi ama kadin dogum doktorum tüp bebekle hamile kalanlarda tetanoz aşısı vurulmaz diyor kafam karisti sizde durumlar nasıl
tetenozu 20 ile 24. haftada yapiyolar diye okumustum . baska bi kadin dogum uzmanina danisabilirsiniz bence . asinin bi zarari olacagini sanmiyorum ama tup bebekte farkli olabilir

Canim bende gorumcemde tup bebekle hamileyiz hem tup bebek doktorumuz hem normal.kadin dr muz aşı mecburi degil vurulmak.zorunda degilsiniz dedi o yuzden bende vurdurmayi dusunmuyorum

Kızlar bende aranıza katıldım 6+6 haftalığım bugün kalp atışları 144 dediler boyuda 6.6 mm olmuş normal mi sizce
Hayırlı olsun tatlım bence gayet normal ben 7+1 de gittim 148 atım, 11mm idi. Suara cok hızlı büyüyorlar hemen hemen benimkinin gününde seninki de böyle cıkacaktır

Hayırlı olsun tatlım bence gayet normal ben 7+1 de gittim 148 atım, 11mm idi. Suara cok hızlı büyüyorlar hemen hemen benimkinin gününde seninki de böyle cıkacaktır
Öyle mi diyosun sağol içime su serptin dün biraz kafama takılmıştı gerçi doktorda bisey demedi buna zaten de işte takılıyo insan☺️

Merhaba arkadaşlar, benimde transferimin 4.günü. Henüz hicbir belirtim yok, belirtiler ne zaman ortaya çikiyor? Neler yaşadiniz, yardmci olabilirmisiniz?

Merhaba arkadaşlar, benimde transferimin 4.günü. Henüz hicbir belirtim yok, belirtiler ne zaman ortaya çikiyor? Neler yaşadiniz, yardmci olabilirmisiniz?
Canım hayırlı olsun işallah pozitifi alırsın, çok belirti arama kişiden kişiye hatta her gebelikte bile değişebiliyor, benim ilk gebelikte transferden üç gn sonra belirtiler başlamıştı, ama erken kaybettik onu bu transferde hiç bişey hissetmedim hatt olmadı tutmadı die çok üzüldüm ama çok şükür yanılmışım, :)

Merhaba tecrübeli annelere sormak istiyorum ?12 haftalik hamileyim daha carsamba gunu doktora gittim.Hersey yolunda demisti ama bugun kahverengi akintim geldi cok korkuyorum.Tup bebekle hamile kalmıştım. Pazar günü olduğu için doktora da gidemiyorum sizce onemli midir nolur dua edin

Merhaba tecrübeli annelere sormak istiyorum ?12 haftalik hamileyim daha carsamba gunu doktora gittim.Hersey yolunda demisti ama bugun kahverengi akintim geldi cok korkuyorum.Tup bebekle hamile kalmıştım. Pazar günü olduğu için doktora da gidemiyorum sizce onemli midir nolur dua edin
Ayaklarını yükseğe koy dinlen ve mutlaka acile git düşük önleyici iğne vururlar

Kizlar 8+5 cikan 21 mm bebek aksamina 8+3 cikip 19 mm dusebilir mi ? Boyle birsey yasayan oldu mu ? Bebek anne karninda geriler mi yada kuculur mu ?

Yakininda kadin dogum hast varsa bir gorun istersen ? Acilleri acik oluyor. Benimde surekli kahve lekelenmem vae ama benim kanama alanimdan geliyor

X