Tüp bebek Transfere hazırlık

Ya evet sorma ben beşinci gün beklerken 12 yumurtamdan en az 4 tane kalır diye düşünürken 3. Günü transfere çagırıldım inşallah güzel haberler veririm sizede o değil benim rahim kalınlıgım falan hiç ölçülmedi
Neden ölçülmedi acaba cnm. Genelde ilk bakılan şey odur..acaba yumurtlama dönemi en kalın olduğu zaman mi rahmin

İnşallah cnm benim
Ben. Artık sana taze anne demek istiyorum
Günaydınnn🤭 nasılsın bugun beni sorarsan ben iyiyim ara ara kasıklarımda batma olması dışında hiç yatasım gelmiyor kemiklerim sızlıyo çok yatınca kalkkp yürüdüm biraz bugun 2. Gün mü olmuş oluyo 1. Gün mü

Hüç bilmiyorum ki bana bişey demediğine göre bi sorun yoktur heralde 😐
Bence de yoktur yoksa riske atmazlar bence.. ayrıca gerçekten taze anne oldun hem taze transfer hemde en yeni anne 🤓 sakın kalkma 3 gün yat daha sonra yavaş yavaş başlarsın eski hataina..sen niye erkenden kalktin bugün uyku tutmadı mi

Bence de yoktur yoksa riske atmazlar bence.. ayrıca gerçekten taze anne oldun hem taze transfer hemde en yeni anne 🤓 sakın kalkma 3 gün yat daha sonra yavaş yavaş başlarsın eski hataina..sen niye erkenden kalktin bugün uyku tutmadı mi
Ben zaten erken kalkmaya alışıgım çok uyku sevmiyorum bide çalışıyorum normalde doktorum rapor verdi hiç duramıyorum yerimde hani yavaş hareket ediyim sakin sakin kalkim diyorum unutuyorum eşim yataga bağlıcam seni az kaldı diyo o kemik agrısı beni mahvediyor sızlatıyor bütün eklem yerlerimi ondan sabit yatamıyorum

Ben zaten erken kalkmaya alışıgım çok uyku sevmiyorum bide çalışıyorum normalde doktorum rapor verdi hiç duramıyorum yerimde hani yavaş hareket ediyim sakin sakin kalkim diyorum unutuyorum eşim yataga bağlıcam seni az kaldı diyo o kemik agrısı beni mahvediyor sızlatıyor bütün eklem yerlerimi ondan sabit yatamıyorum
Alisiksan zor oluyor cnm ama.bebisin için sabret cnm.
Nasıl.hissediyorsun ağrın sızın varmi

" tüp bebek yönteminin genetik hastalıklara ve çocukluk çağı kanserlerine sebep olduğu bulunmuş. sperm hücreleri zorla yumurta ile döllendirildiği için yumurtanın seçme mekanizması işlemiyor. bu yüzden de hasta genlerden çocuk doğabiliyor. anne adayı için ise yumurtlama için verilen ilaçlardan dolayı yumurtalık kanseri riski 2.7 kat fazla. "

" abd'de pediatrics dergisinde (2004) yayınlanan bir araştırmada, tüp bebek yöntemiyle dünyaya gelen çocuklarda doğum kusuru riskinin genel nüfusa göre yüzde 40-100 daha fazla olduğu sonucuna varılmıştır. jeremy laurance "

Ayrıca Melahat hanıma kim ne dediyse soy suzdur, ne idüğü belirsizdir. Yuh olsun o aylesi dıllı dızlılara!

Bu da daha önceden. Yazıklar olsun bu siteye vay toğlutler

" kadınlar kulubü sitesi kadar fitneci, kavgacı ve terbiye yoksunu bir topluluk hayatımda görmedim. böyle bir oluşum kesinlikle ya içerideki ağababa gibi takılan tiplerden temizlenmeli ya da kapatılmalı. bir şey demeye gör, hemen bir hakaret, alaycılık... "

"merhaba, kadınlar kulübü'ne üyeyim. konularda fazla özel hayatımla alakalı bilgiler verdim. açtığım konuların silinmesini istiyorum. sürekli iletişim kurmama rağmen sadece hesabım kapatılmış. bu konuda talebimi lütfen yerine getirin. açtığım konuları silin, kullanıcı adım laleben. "

2. Adette olacak sanırım tammbilmiyorum kısmet artık. Geç olsun güç olmasın emeklerimiz boşa gitmesin inşallah rabbim açsın önümüzü
Canım öncelikle transferin hayırlı olsun benden 17 yumurta toplanmıştı geriye 2 embriyom kalmıştı ikisinide riske atmayıp 3. gün dondurdular.Çift embriyo transferi oldum ve transferden sonra hergün kabak çekirdeği yedim avakado haşlanmış yumurta bunları sürekli tükettim.Maydonoz yemem yasaktı.Onun haricinde yüksek yere uzanmam eğilmem kesinlikle yasaktı.
Doktorum bana sürekli yat demedi aksine evin içerisinde yarım saat aralıklarla 5-10 dk yürü yavaş yavaş dedi çünkü rahme kan akışının sağlanması bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor dediler ve dediklerini yaptım çok şükür benim bebeğim bana tutundu dilerim sizinkide sımsıkı tutunur🌸❤️

Canım öncelikle transferin hayırlı olsun benden 17 yumurta toplanmıştı geriye 2 embriyom kalmıştı ikisinide riske atmayıp 3. gün dondurdular.Çift embriyo transferi oldum ve transferden sonra hergün kabak çekirdeği yedim avakado haşlanmış yumurta bunları sürekli tükettim.Maydonoz yemem yasaktı.Onun haricinde yüksek yere uzanmam eğilmem kesinlikle yasaktı.
Doktorum bana sürekli yat demedi aksine evin içerisinde yarım saat aralıklarla 5-10 dk yürü yavaş yavaş dedi çünkü rahme kan akışının sağlanması bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor dediler ve dediklerini yaptım çok şükür benim bebeğim bana tutundu dilerim sizinkide sımsıkı tutunur🌸❤️
Ayy cnm benim hayırlısı olsun Allah kucağımızi boş bırakmasın tammanina erdirsin Yoksa tek tek mi tuttu inşallah ikizdir? Şuan kaçıncı haftada sin cinsiyet belli mi?? Ayy çok heyecanlı ya. 🌹

X