Tüp bebek Transfere hazırlık

Evet öyle derler rabbim güzelleştiriyor biliyorum inancım tam. Hatta garip ama içim rahat neden bilmiyorum normal de çok takıntılı elhamli biriyim

Cnm ağrın sızın var mı peki hiç. benim alt karnım aciyor ya içine bıçak atmışlar gibi özellikle yürürken sallaniyo gibi sıkı sıkı tutarkeen buluyorum kendimi yürürken
Bende hiç agrı falan yok ilk yarım saat yattım sonra kalktım canım sadece tuvaletimi yaparken biraz agrım oluyo geçiyo sonra senin yumurtan çok toplandıysa agrın olır belki

Aynen cnm olabilir. Beni bir heyecan bastı yarın herşey belli olacak ya. Bugüne kadar çok yoktu ama sabah embriyolog un soylediginden sonra heyecan bastı sende de var mı

İnşallah cnm bakalım yarına kadar zamanı nasıl.gecirecegiz ya. Senin benimkinden daha kritik çünkü Taze transfer olacak. Allah yardımcınlmiz olsun

İnşallah cnm bakalım yarına kadar zamanı nasıl.gecirecegiz ya. Senin benimkinden daha kritik çünkü Taze transfer olacak. Allah yardımcınlmiz olsun
Amin inşallah ben taze istiyorum aslında zaten dondurulmuş bide orta kalite benimkiler çözüldükten sonra hiç kalmaz en iyisi yarın çagırsınlar transfer olsun inanıyorum annesini bırakmıcak ve annesinin rahminde daha saglıklı bölünüp tutunacak seninkiler iyiymiş dondurulmuşum tutma şansı daha yüksek aslında rahim dinlenmiş oluyor nasip artık hakkımızda

Amin inşallah ben taze istiyorum aslında zaten dondurulmuş bide orta kalite benimkiler çözüldükten sonra hiç kalmaz en iyisi yarın çagırsınlar transfer olsun inanıyorum annesini bırakmıcak ve annesinin rahminde daha saglıklı bölünüp tutunacak seninkiler iyiymiş dondurulmuşum tutma şansı daha yüksek aslında rahim dinlenmiş oluyor nasip artık hakkımızda
Taze dondurulmuş pek önemli değil aslında cnm bu saatten sonra kader kısmet devreye giriyor biz elimizden geleni yaptık ve yapacağız. Allah'ım tez zamanda en kolaylikla nasip etsin ele.bakitmsin gıpta ettirmesin bize de bu duyguyu tattirsin mevlam.
Benim korkum da embriyo kalmaması zaten 60 bin para ödedim hastaneye transfer hariç. 1 daha gücüm yeter mi bilmiyorum hem fizyolojik hem maddi manevî bitik durumdayim

Ayy cnm Benim ya Allah yardımcın olsun inşallah hayırlısı olsun demkki sana 3. Gün embriyosu koyulacak . önemli olan kalitesi günü önemli değil. Ben bekliyorum hala aramadilar stres oldum.iyice. çift Embriyo mu koyulacak cnm? Dualarım seninle

Ayy cnm Benim ya Allah yardımcın olsun inşallah hayırlısı olsun demkki sana 3. Gün embriyosu koyulacak . önemli olan kalitesi günü önemli değil. Ben bekliyorum hala aramadilar stres oldum.iyice. çift Embriyo mu koyulacak cnm? Dualarım seninle
Çift koyulcak balım gidiyorum şuan yoldayım senide merak ediyorum inşallah iyi durumdadırlar bebeklerin🤲🤲

Ayy cnm ya çok heyecanlı Allah yardımcın olsun. İnşallah en kolaylikla olur. İnşallah cnm bugün geç kaldılar aramak için iyice telaşlalandim stres oldum ya. Dün 10 da aramışlar. Şuan şu saat oldu ses seda yok bende anlamadım. Acaba bı terslik mi var

Ayy cnm ya çok heyecanlı Allah yardımcın olsun. İnşallah en kolaylikla olur. İnşallah cnm bugün geç kaldılar aramak için iyice telaşlalandim stres oldum ya. Dün 10 da aramışlar. Şuan şu saat oldu ses seda yok bende anlamadım. Acaba bı terslik mi var
Benide geç aradılar normalde 9 da arıyolardı 10 bucukta aradılar doktorumla görüşmüşler karar vermişler ondan uzun sürmüş seninde muhtemelen dondurucaklar karar veriyolar az embriyo olunca 3. Gün donduruluyormuş arastırdım biraz merak etme güzel sonuçlar alıcaz☺️

Benide geç aradılar normalde 9 da arıyolardı 10 bucukta aradılar doktorumla görüşmüşler karar vermişler ondan uzun sürmüş seninde muhtemelen dondurucaklar karar veriyolar az embriyo olunca 3. Gün donduruluyormuş arastırdım biraz merak etme güzel sonuçlar alıcaz☺️
İnşallah cnm ya dua etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor artık. Korkum hiç embriyo kalmamasi

Aradılar cnm 2 tane kalmış embriyo. Biri iyi kalitede 3.gun embriyoeu. Biri de 3. Gün orta kalite dedi .iyi olan 7 hücreliymis
5.gune giderdi belki ama arkada embri yok riskle atmak istemedik dediler. İyi mi sence

Gayet iyi canım çok şükür yine de riske atılmasın dondursunlar 2 ay sonra sende bebeklerine kavuşursun allahın izniyle bol bol dua edelim birbirimize

Ediyorum dua canım etmez miymiş artık Allah'a kaldı işimiz biz elimizden geleni yaptık bundan sonrası zaten Rabbimin işi Allah emeklerimizin karşılığını versin en kolaylıkla nasip etsin inşallah kucaklarımızı boş bırakmasın sana bol şans diliyorum Rabbim yanında olsun kalbim seninle

X