Tüp bebek Transfere hazırlık

Şimdiden sabırla okuyup vaktini ayıran herkese çok tesekür ederim biraz içimi dökücem😐Dün yumurtalarım toplandı dondurulmuş iki tüp spermimiz vardı onlar kullanılcaktı fakat yumurtalarım toplandıktan sonra dondurulmuşlar çözülürken yaklaşık 1 saat faln bekledik ama iki tüpte kullanılcak halde değildiler çok umutluydum aslında ama olmadı hızlıca eşimi mikro tese ameliyatına aldılar ve hareketli saglıklı sperrmler bulundu ama o sırada 5 saat falan yumoşlarım bekledi dedim yumurtalar çöp olcak heralde psikolojikmen çökmüştüm yani düşünün sabah 10 da yumurtalarım toplandı eşimi acil olmasına ragmen ameliyatı 3 4 saat falan sürdü bir bucukta ameliyata girdi 4 te çıktı çıkar çıkmaz embriyolgun yanına gittm ve sordum o kadar agrım sızım vardı hiç bişey umrumda değildi hem eşime refakatçi oldum o acıyla hem bi aşahı bi yukarı koşturdum😔neyseki 12 yumurtamdan 10 tanesi işlem görmüş ben biraz rahatladım hastaneden çıkarken ama hala yumurtaların o kadar beklemesinden bir sorun çıkacagını düşünmekten kafayı yicektim bugun aradılar 10 taneden 4 tanesi döllenmiş tabiki 5.güne 1 tane bile olsa yeter ama benim modum düştü tabi şuan 5. Güne taze transfer olcam öyle ayarladılar korkuyorum 5 güne de embriyo kalmazsa diye düşünüp duruyorum sizce sorun olur mu 4 tane döllenmiş olup 5 güne kadar gidip transfer olanlar var mı acaba biraz sohbet edersek rahatlarım bekli😞
Canım korkma rabbim ol derse olur
5 günü bekleme hücre sayısı iyi ise 3,gün yap
Ben 3gun taze transfer ile gebe kaldim

Ediyorum dua canım etmez miymiş artık Allah'a kaldı işimiz biz elimizden geleni yaptık bundan sonrası zaten Rabbimin işi Allah emeklerimizin karşılığını versin en kolaylıkla nasip etsin inşallah kucaklarımızı boş bırakmasın sana bol şans diliyorum Rabbim yanında olsun kalbim seninle
Evet bundan sonra rabbimin takdiri yasayacak vakti zamanı varsa tutunurlar bana saglıkla tutunsun inşallah bebeklerimiz ilk önce anneliği hiç tatmamış yoldaşlarıma rabbim tattırsın allahım dualarımızı kabul etsin inşallah ❤️

Evet bundan sonra rabbimin takdiri yasayacak vakti zamanı varsa tutunurlar bana saglıkla tutunsun inşallah bebeklerimiz ilk önce anneliği hiç tatmamış yoldaşlarıma rabbim tattırsın allahım dualarımızı kabul etsin inşallah ❤️
İnşallah canım benim İnşallah tutar dualarım seninle kaçta gireceksin transfere ya da girdin çıktın mı ne haldesin ne durumdasın şu an doktorlar ne diyor Ümit var mı 3 gün embriyosu ya ben yine de tedirgin oluyorum 3 gün emriyosu için

İnşallah canım benim İnşallah tutar dualarım seninle kaçta gireceksin transfere ya da girdin çıktın mı ne haldesin ne durumdasın şu an doktorlar ne diyor Ümit var mı 3 gün embriyosu ya ben yine de tedirgin oluyorum 3 gün emriyosu için
Doktoru bekliyoruz canım altıma kaçırcam şuan nerdeyse daha gelmedi baika bişey düşünemiyorum suan 😑

Haklsiin cnm o kısmı çok Zor 2 aşılama geçirmiş biri olarak anlıyorum seni. Allah yardımcın olsun cnm herşey çok güzel olacak 2 ay sonra da ben geleceğim arkandan kısmetse

Ayy cnm benim hayırlısı olsun canım inşallah.
Rabb'im mükafat landırsin seni hepimzii inşallah dua ediyorum sana ve herkese burdaki bütün arkadaşlara. Allah'ım kucagina almak nasip etsin
Amin hepimizin emeklerinin karşılıgını versin rabbim inşallah hamdolsun bakalım nasıl gecicek günler zaman geçmez artık

Senin birwz hızlı oldu cnm opunun şaşkınligini daha atamadan transfer oldun herşey oldu bittiye geldi. Belki de bebisinde hızlı gelir
Ya evet sorma ben beşinci gün beklerken 12 yumurtamdan en az 4 tane kalır diye düşünürken 3. Günü transfere çagırıldım inşallah güzel haberler veririm sizede o değil benim rahim kalınlıgım falan hiç ölçülmedi

Neler geçti cnm bunlar da geçecek biliyorum ama insan sabırsızlaniyor. Bugün ku sters i nasıl atlattım bilmiyorum
Dogru söylüyorsun gercekten neler yasadık şu yolda neleri atlatlattık rabbim mükafatını versin mücadele eden herkeze inşallah seninde transfer sürecini böyle konuşcaz merak etme rahmin güzelce toparlasın kendine gelsin ilaçlarla rahmin hamilelik hormonlarını alsın bebekleri koydukları an hiç yabancılık cekmesinler❤️

Canım korkma rabbim ol derse olur
5 günü bekleme hücre sayısı iyi ise 3,gün yap
Ben 3gun taze transfer ile gebe kaldim
Nasil gidiyor peki hamileliğin canım başka postta yorumunu gördüm temmuzda olmussun herqlde 2 embriyo 3. Gün inşallah bebeğin de sende iyisinizdir

Dogru söylüyorsun gercekten neler yasadık şu yolda neleri atlatlattık rabbim mükafatını versin mücadele eden herkeze inşallah seninde transfer sürecini böyle konuşcaz merak etme rahmin güzelce toparlasın kendine gelsin ilaçlarla rahmin hamilelik hormonlarını alsın bebekleri koydukları an hiç yabancılık cekmesinler❤️
İnşallah cnm benim
Ben. Artık sana taze anne demek istiyorum

X