Tüp bebek transfer sonrası

Canım inşAllah olumlu sonuç alırsınız.
Tüp bebeğe hazırlık süreciniz nasıl geçti? İğneler zorluyormu?
Şu an gebeyim 6.5 haftalık şükür olsun :) tüp bebeğe hazırlık sürecim iyiydi. Dondurulmuş 5. Gün blastokist embriyosu transfer edildi. İğneler zorlamıyor desem yalan olur. Özellikle kan sulandırıcı ilk vurulduğunda yakıyor biraz. Göbeğim mosmor diyebilirim. Hâlâ da kullanıyorum Ama bu yolda çekilen her şey mübahtır. Asla bir zorluk olarak görmedim. Her vurduğumda aksine şükür ettim ve teslim oldum Allah’a. Mutlu oluyordum hep.. acısı çok zorluğu çok ama inanın pozitif sonucu alınca değiyor her şeye.. Allah’ın izniyle inşallah her şey iyi olacak..

Yaptım valla bugün sabah, pozitif cıktı, pazartesi kan testi yaptıracam inşallah pozitif devam eder
Canim ne yaptin senin kacinci gün emriyosu hayirli haberlerini bekliyoruz bak bur hep birlikte ben bu sabah test yaptim bellii belirsiz çıktı ikinci çizgi bilmiyorum üzüldüm ettim sabahtir ama 2ci gum embriyosu oldugu için daha etken idrara cikmaz diye düşünüyorum.. bugün 9 cu gün .... normal 5 ci gün transferime göre daha 6.cı gündeyiz bugün .. geçen ocak ayında hamile kalmıştım yaptiklarimda böyle çıkmıştı hatta 7.8 ci 9. gunde yapmıştım testleri ... yarin doktorumun normal doktorumun test günüm

Kan tahlili yaptırdım bugün değer 760 cikti

Canım merhaba bende dört senelik evliyim. Yeni başladım tüp bebeğe . Süreç nasıl opu işlemi zor oluyor mu? Kaç yumurtan vardı ? İnşallah bu sefer pozitifi görürsün sağlıkla kucagıba alırsın

merhaba iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah hep beraber
açıkçası iğne yapmak ilaç içme bunu takip etme olayı beni hiç zorlamadı. opu işleminde anestezi aldığımız içni hiçbir şey hissetmiyoruz. sonrası birazcık zorluyor biraz adet olacakmış ağrısı oluyor ama çok kötü değil ve kişiden kişiye değişiyor. benim 10 yumurta toplandı, 8 i döllendi. 5.güne 5 adet ulaştı. 1 i transfer edildi 2si donduruldu, kalanlar ne oldu bilmiyorum her şey mükemmeldi ama negatif oldu, o yüzden süreç esnasında bi sorun çıksa bile hiç takılıp kalmamalıyız.. sonuçta biraz da nasip

Teşekkür ederim canım cevabın için. İnşallah bundan sonraki yumoşlar sıkıca tutunur. Birden başladık tedaviye çok ani oldu herşeyi araştırıyorum öğrenmeye çalışıyorum

Teşekkür ederim canım cevabın için. İnşallah bundan sonraki yumoşlar sıkıca tutunur. Birden başladık tedaviye çok ani oldu herşeyi araştırıyorum öğrenmeye çalışıyorum
ben de öyle, sudan çıkmış balık gibiydim işlemlerin neredeyse hepsini yaşarken öğrendim sakın endişelenmeyin, hele transfer çok tatlı bir süreç heyecanlı… gideceğiniz yer, çalışanlar, doktorunuz size rehber olacaktır

bugün çok yoruldum inşallah bir şey olmamıştır.. bir de çayı bırakamıyorum
ilk transferde yatmıştım her işimi eşim yapmıştı yemekleri anneler yapmıştı.negatif oldu.
bu sefer kimseye söylemedik ilk üç gün evde dikkat ettim hiç yatmadım 4. gün işe başladım. inşallah pozitifi göreceğim.

İnşallah cnaım dualarım seninle. Burdan bilgilendir durumunu

Herkese merhaba bugün 2 en iyi kalite embriyom transfer edildi. 1 tanesi donduruldu. 12 gün sonra kan testi istedi doktor. Dualarınızı bekliyorum. Bu yoldaki herkese de kolaylıklar dilerim.

Ben transferin 10.günü kan tahlili yaptırdım 760 ti değer, 12.günü tekrar tahlil verdim değer 2076 ya çıkmış, çok iyi dediler, 10 gün sonra dr kontrolüne gidebilirmişim. Rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Arkadaşlar tekrar merhaba transfer sonrası 4. günüm şuan inanılmaz gaz sancım oluyor. Karnım böyle şiş gibi sizlerde benzer durum yaşadınız mı? Bir tavsiyeniz var mı?

Arkadaşlar tekrar merhaba transfer sonrası 4. günüm şuan inanılmaz gaz sancım oluyor. Karnım böyle şiş gibi sizlerde benzer durum yaşadınız mı? Bir tavsiyeniz var mı?
ben de benzer durum yaşadım özellikle akşamları çok şiş yatıyordum sabah tuvalete çıkınca rahat ediyordum

ben de benzer durum yaşadım özellikle akşamları çok şiş yatıyordum sabah tuvalete çıkınca rahat ediyordum
Doktorla konuştum hormon iğnesinden kaynaklandığını söyledi. Dediğiniz gibi akşamları çok sıkıntı oluyor. Bir de bende ateş basması var. Çok sıcaklıyorum tabi bu da büyük ihtimal ilaçlardan.

açıkçası hiç ilaç kullanmadan aynı belirtileri yaşadım inşallah hamilelik belirtisidir sizin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…