tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

Begonyaa sabretmek cok zor yaa ben olmayacagini bile bile gittim kan testine belki bir umuttt dedim..ins arkadasimmm once rabbim sana nasip etsin...sonra bana.benim bebeklerim var...ins mujdeli haberini pazartesi okurumm..kiz cok sevinirim.uzun zamandir bu sitede mujdeli haber okumadm
Canim benim cok tesekkur ederim insallah Rabbim tüm isteyenlerin yüzünü guldursun. Bugun 4oldu bana daha var once sen vericeksin mujdeyi :) sali demistin galiba o gune kadar yukselecek insallah sen içini ferah tut stres yapma. Bu arada bebeklerim var demissin Allah bagislasin canim.

bugun bir cılgınlık yaptım gittim kan testi verdim.:)tabi sonuç pek iç açıcı değil 7 gün olmasına rağmen 1.6 çıktı. Salı günü test tarihim.üzüldümmü hiç üzülmedim. Rabbim nasip ederse olacak, sitede okumuştum 7 günü kanverip pozitif olanlar vardı. Hayirlisi kızlar...değeri bu kadar düşük olurda pozitif olan varmı arkadaşlar

Ayyyyy Insallah pozitif cikar Canim :KK66:
Bebislerine güven

Elini göbegine koy ve 3 Kere ihlas 3 Kere felak 3 Kere nas oku dua et ve hüfle.

Mausi senin gecmisteki tu yazilarini tüm yorumlarını okudum arkadaşım. Çok mukemmel bir insasn. Allah razi olsun. Bugun nednese sanki eski hayatma dondum olumsuz duş uyorum artık. Rabbim en güzelini bilir.allahm olmayanlar versin.banada hayirlisysa nasip etsin.amin

Allah razi olsun Canim .
Insallah Dua ediyorum sizin icin Bende 6 sene Az cekmedim biliyorum sizin durumunuzu. Cok istiyorum hepinizin olsun ..

Allahima emanetsiniz

Allah razi olsun Canim .
Insallah Dua ediyorum sizin icin Bende 6 sene Az cekmedim biliyorum sizin durumunuzu. Cok istiyorum hepinizin olsun ..

Allahima emanetsiniz
Canim cok tesekkur ederiz Allah razi olsun. Bizi bizden daha iyi anlayan inan yok. Sen de yavrunu saglikla kucagina alirsin insallah.

Transferde sonra kullandığımız ilaçlar adetimizi kesiyrmu acaba bilgisi olan varmı. ...

Amin insl bugün 7. Gunum cumartı test günüm perşembe adet günüm o yüzden sormak istedim çok teşekkür ederim hepimize rabbim hayırlısını versin insl.

merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. iki gün önce transferim yapıldı. sizce transfer sonrası istirahat ne kadar olmalı. iki gün yeterlimi. iki gün sonrası işe başlamak engel olurmu. nolur bu konuda tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

Merhaba canim ben agustosta
Yaz tatilimde tukiyede ivf yaptirdim..
yerlestirildikten sonra 3 gun ayaga bile kalkmadim hep sirt ustu yattim otumadim bile dogru duzgun..
cevremdekilerinde yasayanlarin verdigi bilgiye gore cok onemliymis ilk 3 gun
3 gun sonra araba yolculugu yaptim turkiyeden hollandaya 58 saat felan oturarak sallanarak zorluklarlaa gecti
ama cok sukur tuttu
hemde ilk denememizdi.. benim soylemek istedigim ilk 3 gunu cok onemli ona gore dikkatli gecirin canlarrr

merhaba bayanlar.. bende 2 seneik evliyim. evlendiğimden beri hiç korunmadım 1 sene sonra hamile kaldım kalbi durdu ondan 1 sene sonra gene hamile kaldım .bir yumurta sol tüpte bie yumurta da sağ tüpte tıkalı kaldı ve malesef tüplerim alındı. şimdi bütün tahlillerden rahim filmine kadar herşeyi yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı eşimde de yok şükür ki. tüp bebeğe başlayacağız ve bu sayfadaki herkes hamile kalmış çok mutlu oldum okudum tek tek.. bana önerileriniz olur mu tecrübeleriniz vardır diye düşünüyorum. 20 gün sonra adet olucam

merhaba bayanlar.. bende 2 seneik evliyim. evlendiğimden beri hiç korunmadım 1 sene sonra hamile kaldım kalbi durdu ondan 1 sene sonra gene hamile kaldım .bir yumurta sol tüpte bie yumurta da sağ tüpte tıkalı kaldı ve malesef tüplerim alındı. şimdi bütün tahlillerden rahim filmine kadar herşeyi yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı eşimde de yok şükür ki. tüp bebeğe başlayacağız ve bu sayfadaki herkes hamile kalmış çok mutlu oldum okudum tek tek.. bana önerileriniz olur mu tecrübeleriniz vardır diye düşünüyorum. 20 gün sonra adet olucam

Evet en önemlisiiii morel morel morellll
Positif dusunki positif olsun.. kendine güven hayirlisiyla olacaktir.. bebegin icin güclü ol

X