Tüp Bebek transfer sonrası idrar testi

bubukz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
52
18
33
Kızlar 19 Haziran'da 1 dondurulmuş embriyo transferi oldum pcos olduğum için 1 ay sonrasında transfer yapıldı çatlatma iğnesi vs kullanmadım. Transfer gününü saymazsak 4. Gün idrar testi yapmaya başladım bugün 7. Gün ama sanki biraz çizgi siliklesti endişeleniyorum bir bakar mısınız testlerime 🥹🧿❤️

Eklentiler

• IMG_20240626_075010.jpg
    IMG_20240626_075010.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 153
Sadece son test biraz silik duruyo ama testle alakalıda bir problem olabilir hemen endişelenmeyin zaten çok erken daha🌸

Kızlar 19 Haziran'da 1 dondurulmuş embriyo transferi oldum pcos olduğum için 1 ay sonrasında transfer yapıldı çatlatma iğnesi vs kullanmadım. Transfer gününü saymazsak 4. Gün idrar testi yapmaya başladım bugün 7. Gün ama sanki biraz çizgi siliklesti endişeleniyorum bir bakar mısınız testlerime 🥹🧿❤️
Bence cuma tekrar deniyin

çok erken denemeye başlamışsınız neden kendi gününüzde kan testi vermediniz? var gibi duruyor hayırlı olsun bu arada

çok erken denemeye başlamışsınız neden kendi gününüzde kan testi vermediniz? var gibi duruyor hayırlı olsun bu arada
Meraktan öylesine yapmıştım 4. Gün çıksa da çıkmasa da nasılsa erken üzülmem diye. Çizgiyi görünce devam ettim bu sefer koyulasiyor mu diye bugün silik görünce üzüldüm biraz açıkçası

Testiniz pozitif duruyor bence çizginin renk olayına takılmayın testen teste farkeder

Silik derken? Hepsi gayet net çizgiler.

En son test usttekilere göre daha silik 🥹

Bence biraz pimpiriklisiniz🤣
Ben transfer günü dahil altıncı gün yapmıştım bundan daha silikti. Şükür 15 haftalık hamileyim.
Hepsini ilk idrarlamı yaptınız? Bazen gün içinde yapıncada silik olabiliyor. İlk idrar olması önemli.

Benim bugun 5 ci gunum embryo transferden ve sabah negatif cikti cok uzuluyorum tutmadi diye😢

sonucunuz pozitif oldu dimi :) hayırlı olsun ilk yaptığınız test predictör sanırım asla yanlış cevap vermez :)
Henüz kan testine gitmedim ayın 1 inde kan testim evet hepsi aynı marka ilk 3 testin tarihleri geçmişti garanti olsun diye yine ayni marka testten yaptım ama bu sefer testlerin şekli değişmiş sanırım aslında hepsi aynı kutu

Bence biraz pimpiriklisiniz🤣
Ben transfer günü dahil altıncı gün yapmıştım bundan daha silikti. Şükür 15 haftalık hamileyim.
Hepsini ilk idrarlamı yaptınız? Bazen gün içinde yapıncada silik olabiliyor. İlk idrar olması önemli.
Aslında saatleri değişik akşam 18:30 gibi var 2 tane. Sonuncuyu sabaha karşı 5:30 gibi yaptım çünkü gece maalesef çok sık tuvalete kalkıyorum normale daha doğru mu olmalıydı bilemedim ki inşallah benimde öyledir 🥹 🧿 ❤️

Henüz kan testine gitmedim ayın 1 inde kan testim evet hepsi aynı marka ilk 3 testin tarihleri geçmişti garanti olsun diye yine ayni marka testten yaptım ama bu sefer testlerin şekli değişmiş sanırım aslında hepsi aynı kutu
gecikmeye göre erken sonuç verdiği için ben bu testte hiç yanılmamıştım o yüzden bence içinizi ferah tutun hiçbirinde tek çizgi yok sürecinizi keyifle geçirin :) sanki ayın 1ini beklemeden kan testi yapsanız değeriniz güzel çıkar gibi Cuma günü kan verip deneyebilirsiniz sanki 9. gün oluyor çıkar bence kanda

Aslında saatleri değişik akşam 18:30 gibi var 2 tane. Sonuncuyu sabaha karşı 5:30 gibi yaptım çünkü gece maalesef çok sık tuvalete kalkıyorum normale daha doğru mu olmalıydı bilemedim ki inşallah benimde öyledir 🥹 🧿 ❤️

Hamileliğin ilk zamanlarında idrarda hcg oranı düşüktür. Bu yüzden sabah ilk idrarla yapılması önerilir. Ama gece bir kaç sefer idrar yaptıysanız silik çıkması normal.
Bukadar takmayın sakin olun.
Silik veya koyu çizgi var ve şimdilik herşey yolunda.
Benim idrar testlerim bundan çok daha silikti.
Test gününde kan verince en doğrusu çıkar.
İçinizi ferah tutun💜

gecikmeye göre erken sonuç verdiği için ben bu testte hiç yanılmamıştım o yüzden bence içinizi ferah tutun hiçbirinde tek çizgi yok sürecinizi keyifle geçirin :) sanki ayın 1ini beklemeden kan testi yapsanız değeriniz güzel çıkar gibi Cuma günü kan verip deneyebilirsiniz sanki 9. gün oluyor çıkar bence kanda
Ben panikleyince aslında bugün gitsem mi diye düşündüm ama eşim kızıyor ya negatif çıkarda bu sefer daha çok strese girersen diye doktor tarih vermiş o tarihte gidelim diyor. Olmadı yarın bir tane daha denerim elimde son bir test kaldı. Test yapınca görmüş gibi oluyorum sanki bebişi inşallah bir sorun çıkmaz. 🥹🧿❤️

Hamileliğin ilk zamanlarında idrarda hcg oranı düşüktür. Bu yüzden sabah ilk idrarla yapılması önerilir. Ama gece bir kaç sefer idrar yaptıysanız silik çıkması normal.
İçinizi ferah tutun💜
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız belki de sık tuvalete gittiğim içindir. 🥹❤️

İçinizi ferah tutun💜
Sizinde tüp bebek miydi acaba ?

X