Tüp Bebek transfer sonrası idrar testi

Ben panikleyince aslında bugün gitsem mi diye düşündüm ama eşim kızıyor ya negatif çıkarda bu sefer daha çok strese girersen diye doktor tarih vermiş o tarihte gidelim diyor. Olmadı yarın bir tane daha denerim elimde son bir test kaldı. Test yapınca görmüş gibi oluyorum sanki bebişi inşallah bir sorun çıkmaz. 🥹🧿❤️

Eşinizi dinleyin.
Şimdi yok düşük çıktı yok şöyle boş yere kendinizi üzeceksiniz.
Test gününüzde verin güzelce.

Kızlar sanırım 2-3 saatlik idrarla yaptığım için böyle çıktı az önce yaptım şimdiye kadar en koyu hali çıktı mutluluktan havalara uçtum teşekkür ederim desteğiniz için ❤️😍🧿

Eklentiler

• IMG_20240626_163330.jpg
    IMG_20240626_163330.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG-20240626-WA0008.jpeg
    IMG-20240626-WA0008.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 64
Evet 5 ci gun embryosu
Bence kanda değer çıkması için çok çok erken ilk 3 günde tutunup içeri doğru gomuluyormus öyle okumuştum yine de umudunuzu kaybetmeyip 12. Günde tekrarlayn belki de geç tutunma olur Allah bu yolda tedavi görüp gönülden isteyenlerin yardımcısı olsun inşallah ❤️ 🧿

Bence kanda değer çıkması için çok çok erken ilk 3 günde tutunup içeri doğru gomuluyormus öyle okumuştum yine de umudunuzu kaybetmeyip 12. Günde tekrarlayn belki de geç tutunma olur Allah bu yolda tedavi görüp gönülden isteyenlerin yardımcısı olsun inşallah ❤️ 🧿
Amin insallah tsk ederim🤲🏻😔❤️

X