Tüp bebek tedavisinde transfer yapan arkadaşlarımıza allah rızası için 500 yasini şerif okuyalım

Arkadaşım inşallah hayirlisiyla pozitifi gorurusun benim de transferim Şubat sonu az kaldı.. ben de aranıza katılayim.. Yarın okuduğum yasin sayilarini yazarım.Allah yar ve yardımcın olsun

Arkadaşım inşallah hayirlisiyla pozitifi gorurusun benim de transferim Şubat sonu az kaldı.. ben de aranıza katılayim.. Yarın okuduğum yasin sayilarini yazarım.Allah yar ve yardımcın olsun
Hayırlısı olsun canim..

Canım ben komşulara söyledim onlarda geri çevirmediler sagolsunlar şimdilik 4 tane okundu ekleyebilirsiniz . Anladığım kadarıyla liste mi oluşturuluyor ben okurum ve okutmaya çalışırım elimden geldiğince kendimde bugün okuyacağım sayı bildiririm

Okuyan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun..
Ben kendime okutmayacagim sağ olsunlar benim çevrem çok okuyorlar bana amacım Burda birilerine faydamın dokunması ama ççok az kişi okuyor üzüldüm biraz:KK43:

Canım ben bı tane okudum 13 tane tanıdıklarım okudu yani toplam 14 tane ekler misiniz okunan sayıya? Reengarenk Reengarenk sen sayfanın linkini dua listelerinde paylaş istersen belki gelen olur

Aslinda guzel birsey ama biraz duzenleme gelse cok iyi olur . Haddim degil karismakda mesela 500 cok canim. Kalabalik olsak eyvallah hani okunur. 500olmasini hocalardan mi duydunuz acaba merak ettim.

Y
Aslinda guzel birsey ama biraz duzenleme gelse cok iyi olur . Haddim degil karismakda mesela 500 cok canim. Kalabalik olsak eyvallah hani okunur. 500olmasini hocalardan mi duydunuz acaba merak ettim.
Yok canım ben 500 kendime okuttum dua duadır 50 100 200 farketmez allah okuyanlardan razı olsun bizde okuyabildiğimizi okuruz..
Düzenleme için yardımcı olursan sevinirim benbbiraz acemiyim..

X