Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Ponçikoo sana çok dua ediyorum arkadaşım. Gümbür gümbür başla gelişmelerden habersiz bırakma bizi. Bol şans

Teşekkür ederim canım ben yeni evli değilim o yüzden femara ve Klomen hakkında çok tecrübe edindim diyebilirim bu 5 yıl içinde ve evet malesef ergenlikten beri pcos/pko var bende doktor o yüzden ohss ihtimalini de söyledi tabi ki her ilacın yan etkisi olduğu gibi sadece bilgilendirme amaçlı yani olmayadabilir oladabilir o şekilde ama bu yöntem ile yumurtaları büyütüp toplattıran var mı merak ettim doğrusu çünkü sonradan duyduğum birşey bu doktora o yüzden sorma şansım olmadı zaten bu yola da tam olarak girmedik bilen varsa sevinirim

Teşekkür ederim canım cuma toplama olucak insaAllah.3-4 yumurta buyudu sadece.onlarda ilk tedavideki gibi yavaş büyüdüler.17.gun toplama olacak..İnsaAllah güzel kaliteli embriyolar olarak yine bana gelirler

Teşekkür ederim canım cuma toplama olucak insaAllah.3-4 yumurta buyudu sadece.onlarda ilk tedavideki gibi yavaş büyüdüler.17.gun toplama olacak..İnsaAllah güzel kaliteli embriyolar olarak yine bana gelirler
İnşallah çok güzel olacak. Güzel düşün güzel olsun dualarım seninle

Merhaba kızlar hepimizin duaları kabul olsun inşallah sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz olsun ben evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım fakat boş gebelikmiş 9 ocak 2023 de kürtaj oldum bir daha hamile kalamadım eşimde ve bende bir sorun yok amh değerinde sperm testin de ve hsg de vs hamile kalmamam için bir sebep olmadığını söylediler ama kalamadım tüp bebek tedavisine başladık doktorun önerisiyle çünkü bu 2. Evliliğim ilk evliliğimden bu yana 8 yıl oldu ve ben 1 kez hamile kaldım sadece doktor kızlığın bozulalı yani kadın olalı 8 yıl olmuş ve hiç çocuğun olmamış biz 5 sene sonrasına tüp bebek öneririz dedi eşim de tır şöförü olduğu için her zaman yanımda olamıyor boşuna bekleme bence doğal yoldan olmasını dedi bu ay 19 şubatta tedaviye başladık iğnelerimi aldım 6 gün gonol f 225 doz yaptım pazar günü gonol f 225 ve oxotide 250 başladım yarım saat arayla yapıyorum dün kontrole gittim 15 16 tane yumurtan var gibi duruyo haftasonu yumurta toplamaya gideriz gibi dedi yarın tekrar kontrole gideceğim tarihi kesinleştircez bugün gonol f 200 e düşürdü ozotide 250 devam bakalım bizim sonucumuz be olacak kötü düşünmek istemiyorum umarım emeklerimizin karşılığını alırız

Selam kuşum tedavin hayırlı olsun. Hiç korkma gözünde büyütme, sonunda kavuşacağın mercimeği düşün Yumurta sayın çok yeterli inşallah 5. güne sağlıkla giderler. Bu süreci bir arkadaş şöyle tanımlamış çok hoşuma gitti "tamamlanması zahmetli bölümler gibi, her seferinde bir level atlıyor ve bir sonraki leveli geçebilmek için sabırla bekliyoruz, hep bekliyoruz bir şeyleri" ne kadar hoş değil mi? Her şey güzel olacak ve başaracaksın

İnşallah canım teşekkür ederim Allah emeklerimiz karşılığını almayı nasip etsin gerçekten zor ve yorucu bir süreç hakkımızda hayırlısı artık

Ponçikoo sana çok dua ediyorum arkadaşım. Gümbür gümbür başla gelişmelerden habersiz bırakma bizi. Bol şans
bugün randevum vardı sabah tahlil yaptılar bir hormon değerim yüksek çıktığı için tedaviye önümüzdeki ay başlayacağız şuanda hormon değerini düşürmek için bir ilaç verdi ayrıca 4-5 tane gelişecek yumurta görüyorum bunun sayısını arttırmaya yardımcı bir vitamin vereceğim dedi bakalım ilaçları kullanıp sonraki reglimde gideceğim, şuanda beklemedeyim anlayacağınız

Geç olsun güç olmasın canım. Her nasip vaktine esirdir Vitaminlerini düzenli kullan bir sonraki aya yumoşlar güçlensin

Benim sonucum tekrar negatif çıktı. Psikolojin iyi olunca gel dediler. 2. Adetimde giderim insallah
hiç olumsuzu düşünmr canım böyle olduysa vardır bir sebebi elbet daha iyisi olacağındandır gerçekten bak, ben neler yaşadım bir bilsen ama hala umudumu kaybetmedim sen de asla ama asla kaybetme çünkü herşey çok güzel olacak buna İNAN

Benim sonucum tekrar negatif çıktı. Psikolojin iyi olunca gel dediler. 2. Adetimde giderim insallah
Kuzum hepimiz bir umut ışığı arıyor ve bekliyoruz. İyiyi de duymak var kötüyü de. Hocamın cümlesini kulağıma küpe yaptım ''En kötüsünü bekle ama en iyisi için ümitlen'' iyi hissedecek ve yola devam edeceğiz. Dualarım seninle arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…