Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Bende 375 gonal f kullanıyorum amh düşük benimde yanında bide sabah akşam femara kullaniyorum
Benimde amh düşük canım nerede gedavi oluyorsun bende 2. Tüp bebegi yaza denicem 1. Denemede bende gonal f 300 sonra 375 kullandım 1 yumurtam toplandı lab.ilerlemedi
Ben tedavinin 4. Gunundeyim. Gonalf 375 kullanıyorum amh 0.78 benim. Pazartesi tekrar düzenleyecek doktor ilaçları
Nerede tedavi oluyorsun canım benimde amh düşük

Canım sen nerede tedavi görüyorsun çok iyiymiş ya ilkkez duyuyorum böyle yapan bir yeri

3-4 yumurta toplanacakti ultrasona göre ama 2 yumurta toplanabilmis tek duam insaAllah kaliteleri iyidir
İnşallah kuzum çok geçmiş olsun. Sıkma canını dediğin gibi kalite önemli. Bak benim 14 toplandı da ne oldu sadece 1 tanesi 5. güne gelebildi diğerleri işe yaramadı. 2 tanesi de görsün inşallah 5. günü. Dua ediyorum çok sana

Ne kadar sürede çıkıyor peki acilde? Sabah saatlerinde versem
canım özelde ver hemen 2 saate yakın zamanda çıkıyor netten bakarsın sonucuna da ben hep özelde baktırıyordum bizi de haberdar ett dualarım seninle güzel habere az kaldı evde test yapmayı düşünüyormusun şuan erken gebelik testinde çıkar bence predictör alabilirsin

Canımm yarın test günüm sabırla bekledim evde test olmasına rağmen asla yapmak istemedim negatif çıkma durumunda test gününü beklemek çile gibi olacaktı yoksa bana. Her şeyi göz önünde bulundurmak lazım. İçim içimi yerdi Yüzdüm kuyruğuna geldim yarın direk kanda öğrenmek istiyorum. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize. Özelde vermeye karar verdim e-nabıza sonuç hemen düşüyor mu?

ÖZELDE HEMEN SÖYLÜYORLAR CANIM 1 SAAT İÇİNDE ÇIKYOR. RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ. SONUCUNU BİZE DE HABER VERİRSİN.

ÖZELDE HEMEN SÖYLÜYORLAR CANIM 1 SAAT İÇİNDE ÇIKYOR. RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ. SONUCUNU BİZE DE HABER VERİRSİN.
Allah razı olsun arkadaşım güzel duaların ve temennilerin için teşekkür ederim cümlemizinkini inşallah mutlaka haber vereceğim yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…