Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Danıştım canım tüp bebeklerde olabiliyor istirahat et dedi ama tine endişeliyim amin canım sağol
Benim kızım normal yoldan olmuştu ama 7 haftalık hamileyken çok yoğun bir kanamam oldu. Sokaktayım, paçamdan aktı o derece, sonra da ara ara kahverengi lekelerim oldu ama çok şükür kızım sagsalim doğdu. Şimdi 7 yaşında.

Maşallah Allah bağışlasın. Doktorunuz ne demişti peki durum için

Maşallah Allah bağışlasın. Doktorunuz ne demişti peki durum için
Rahim içinde bir alanda kanama vardı. Bebeğin kesesi etkilenmemisti. Neden olduğuna dair bir açıklama yapamamisti. Rapor verdi, dinlendim iğne ve hap kullanmıştım dusuge karşı. Doktorum sakindi, bu hamileliğin %90 devam edeceğini düşünüyorum demişti, dediği gibi de oldu.

İyi çok şükür içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba hiç tecrübem yok 2 farklı klinikte sadece tanışma ve ön konuşma yapılmıştı ben şuan yeni birşey öğrendim merak ettim burda yaptıran varmı diye mesela gonal f ve diğer ilaçlar kullanılmış iğne olarak sadece femara ve Klomen ile yumurtaları büyütüp toplattıran var mı böyle bir yöntem varmış tabi ki kişiye göre tedavi ama böyle yaptıran varsa yazabilir mi ohss olayından biraz korkuyorum risk gurubunda olduğum söylenmişti ..

Heyecanla bekliyoruz sonucunu benimde Perşembe yada cuma opu olacak. Yarınki kan sonucuma göre netleşecek. İlk tedavide 7 yumurtadan iki tane 5.gune gelen embriyom oldu.ilki taze transferdi negatif oldu ikinci dondurulmuş ise kimyasal oldu bakalım bunda sonuç ne olacak. Dualarınızı bekliyorum
Kızlarımmmm bugün transfer oldum hoca 11 gün sonra kan verelim dedi. Rabbim hepimizin yanında olsun

Merhaba, öncelikle Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Benim de sağ tüpüm kapalı çıktı çatlama ignesi yapılacak. Sol tüpte sorun yok. Tedavisiz bu şekilde de hamile kalan çokmuş. Hepsini okudum ama kaçırmış olabilirim. Siz de farklı bir durum da var mıydı?

Selam canım femara ve klomen ile ilgili bilgi sahibi değilim ama çoook fazla arkadaş var şimdi yetişirler sana. Ben ohss ile ilgili yazmak istedim. Ön görüşme yaptığında vajinal muayene oldun mu? Polikistik over olabileceğin söylendi de mi ohss korkun var? Ohss çok fazla yumurtanın olması durumunda fazla uyarılma ile gerçekleşen bir durum. Eğer pcos değilsen korkma diyecektim. Benim de yumurta sayım fazla idi hatta bir taraftan hiç yumurta toplayamadım dedi hocam. Ona rağmen çok rahattım sonrasında

Kuzum teşekkür ederim 6. günümdeyim nasip bakalım. Ben de tek embriyo ile yola çıktım o da Allah nasip ederse benimle şuan hiç sıkma canını Rabbim neylerse güzel eyler. Bir sürü sağlıklı yumoşun olsun haberlerini bekliyoruz

ben de yarın tedaviye başlayacağım dün regl oldum yarın sabaha randevu verdiler nasıl bir süreç olacak merak ve heyecan içindeyim dualarınızı bekliyorum umarım sizler de en kısa zamanda bize güzel haberlerinizi vereceksiniz

Merhaba kuzum güzel dileklerin seni de bulsun inşallah ben Hsg çektirdikten sonra devlet hastanesi bu şartlarda hamile kalabilirsin bir problem yok gebelik için tek tüpün açık olması da bizim için yeterli dediler. Üzerinden yaklaşık 2 sene geçmesine rağmen gebe kalamadim. Benim hiç gebelik öyküm olmadı. Amaaaa bu demek olmuyor ki sen kalamazsın dünya kadar örnek var tek tüple hamile kalan benim sorunum çözülemedi sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…