Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Avakadonun yumurta gelişimi için faydalı olduğunu biliyorum ama transferden sonra ki etkisini bilmiyorum. Sigara iciyosan kullanma o olumsuz etkiliyo . Gazlı içeceklerden uzak dur canım. Bide çok abur cubur yemek yerine sebze tarzi daha sağlıklı biseyler dene cnim. Ben bugün ıspanak almayı dusunuyorum.

Yaa neden senin 11 gün sonra da bana 14 gün verdiler off. Ignem bitiyo diye 13. Gün yapılacak bu arada hayırlı olsunnnn aklımdaydın senin için girip bakayım dedim buraya
Kuzummm teşekkür ederim senin de hayırlı olsun sağlıkla görelim hepimiz pozitifleri 🌸 14 gün biraz uzunmuş ama her hekim farklı düşünüyor demek ki. Amaaan ha bir gün önce ha bir gün sonra tutunsunlar da çok önemli değil. Aylardır bekliyoruz arkadaşım 🤷🏻‍♀️

Bu arada ben silip supurmuyorum ama dışarı çıkıyorum arabaya biniyorum. Kimisi evde dur yat dinlen diyor ama bilemiyorum of
Valla yalan söyleyemeyeceğim ben tuvalet ve yemek dışında pek kalkmıyorum çok yatmak da iyi değil dedi doktorum arada evde ufak turlar atıp geri uzanıyorum korkuyorum çünkü. Transfer gününü saymazsak bugün 3.gun benim. Senin kaç?

Valla yalan söyleyemeyeceğim ben tuvalet ve yemek dışında pek kalkmıyorum çok yatmak da iyi değil dedi doktorum arada evde ufak turlar atıp geri uzanıyorum korkuyorum çünkü. Transfer gününü saymazsak bugün 3.gun benim. Senin kaç?
Ya bende yemek yaptım bugün çamaşır asıyorum katliyorum . Makineden esim çıkartıyo . Çoğunlukta sagolsun o yapiyo ama ben bi kaç kez disari cijtim bazen pismanda oldum ama. Benm bugün 9. Günüm 4 gun sonra test zamani

Ya bende yemek yaptım bugün çamaşır asıyorum katliyorum . Makineden esim çıkartıyo . Çoğunlukta sagolsun o yapiyo ama ben bi kaç kez disari cijtim bazen pismanda oldum ama. Benm bugün 9. Günüm 4 gun sonra test zamani
Sen baya ilerdesin ben daha ilk günlerim diye titiz davranıyorum. Senin gibi 9. günde falan ayaklanmış, işimle ilgileniyor olurum zaten. İçin rahat olsun kendini yormadan rutin yaşamına dön. Hiç kaset test falan yaptın mı?

Merhaba! Ben 6. Haftadayım ve hergün lekelenmelerim oluyor geçen günde kanamam oldu. Böyle olup sağlıklı doğum yapan var mı 🥹

Merhaba! Ben 6. Haftadayım ve hergün lekelenmelerim oluyor geçen günde kanamam oldu. Böyle olup sağlıklı doğum yapan var mı 🥹
Maşallah canım sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah 🧿 doktorunla konuştun mu? Onun görüşünü alman daha doğru olur diye düşünüyorum. Lekeyi önemsiz görebiliriz belki ama kanama oldu ise mutlaka dokoruna danış 🌸

Maşallah canım sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah 🧿 doktorunla konuştun mu? Onun görüşünü alman daha doğru olur diye düşünüyorum. Lekeyi önemsiz görebiliriz belki ama kanama oldu ise mutlaka dokoruna danış 🌸
Danıştım canım tüp bebeklerde olabiliyor istirahat et dedi ama tine endişeliyim 🥹 amin canım sağol 🤲🏻

X