Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Topigi bastan sona okudum. Derdimvarr sağ salim kucağına al inşallah. Ben de yarın ilk kez başlıyorum sürece. Beni nelerin bekledigini öğrenmek için okudum sağ olun hiç soru işareti bırakmadınız her şeyi öğrenmiş oldum. Amh 0.03. Doktor direkt tüp bebek yapalım zaman kaybetmek aleyhine olur dedi. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin isteyen herkese.

Şimdiden süreciniz hayırlı olsun sağlıkla sonuçlandırmak nasip olsun

28 yaşındayım ama benim durum biraz doktor hatası oldu. Reglin 4. Günü tedaviye başladı ve yumurtaların çoğu gelişmedi. 4 yumurta toplandı 2si dollendi onlarda biri 4. Gün biri 5. Gün öldü
Ah bu doktorlar kime güveneceğimizi şaşırıyoruz ama siz siz olun 2. Veya 3.günü kesin başlanmış oluyor 4.güne sarkmıyor süreç başlangıcı. Ben de ağustosta son bir toplama yaptıracağım bunda da olumsuz sonuç gelirse genetikten bilmiyorum ne yapacağım artık belki de normal yoldan devam ederim çok ciddi boşluktayım

Yücel bey ilk başta genetik testi almış mıydı sizden

Merhaba 29 yasimdayim süreci en başından sonuna kadar okudum. Bende haziran ayında başladım tedaviye Ankara Centrum tüp bebek merkezinde dr Recai pabuccu ile görüştüm. 12 yumurtam toplandı 10 tanesi döllenip donduruldu ikinci adetimden sonra transfer olacak banada dua edin lütfen

Çok sevindim sağlıkla mutlu haberi alırsınız inşallah

Akdeniz unide tüp bebeğe başlıyorum. Doktor reglin ikinci günü gel dedi. O da cumartesiye denk gelecek. Pazartesi gel dedi pazartesi de 4. Gün olacak. Bu durum beni tedirgin ediyor

Akdeniz unide tüp bebeğe başlıyorum. Doktor reglin ikinci günü gel dedi. O da cumartesiye denk gelecek. Pazartesi gel dedi pazartesi de 4. Gün olacak. Bu durum beni tedirgin ediyor
Genelde 4.gün başlatmazlar bence doktorunla görüş gerekirse Cuma günü git ilk gün oluyor zaten gecikme bazen soruna yol açabiliyor diye okumuştum tabi sen bilirsin en iyisini ama paylaşmak istedim.

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Selamlar, doktoruna danış bence canım normal de olabilir hiç endişelenmeden 2 gün daha geçir ve kan testi sonucuna bak bence en güzelini düşün bebişin seninledir inşallah

Selamlar, doktoruna danış bence canım normal de olabilir hiç endişelenmeden 2 gün daha geçir ve kan testi sonucuna bak bence en güzelini düşün bebişin seninledir inşallah
Amin teşekkür devlet olunca gitmediğin taktirde sekretere ulaşabiliyon anca benim normalde de adetimdede önce kahverengi akıntı olur sonra kanamaya döner adet günümede yakın olunca korkuyorum

Genelde 4.gün başlatmazlar bence doktorunla görüş gerekirse Cuma günü git ilk gün oluyor zaten gecikme bazen soruna yol açabiliyor diye okumuştum tabi sen bilirsin en iyisini ama paylaşmak istedim.
4. Gün başlanınca malesef yumurtalar tam gelişmiyor. Geriden gelen çok oluyor. İlk gün hafta içine denk gelirse hafta içi gideceğim olmazsa diğer ay başlayacağım

Ben de recai papuccuya gittim 1 tane transferim oldu. Sonucu beklıyorum. Sızın nasıl memnun kaldınız mı

Herşey gönlünüzce olsun

Transfer tuttu mu acaba bende recai hocaya gidiyorum tutmadı benim. Hiç memnun kalmadım. Siz kendısını gorebildiniz mi hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…