Tüp Bebek Sürecim

Öncelikle hayırlısı olsun olmazsada vardır bir hayır her zaman üzülmek yok ama neden öyle düşündünüz kanama mı oldu?
Hayırlısı olsun tabi, başka doktor bile araştırıyorum olumsuz sonuca karşı. Yok ilaç kullandığım için regl olmadım zaten ama test yaptım negatif. İdrara geçerdi artık sanıyorum, hayırlısı olsun nasip ne zamansa o zaman olur

Öyle düşünme idrarda her zaman çıkacak diye bisey yok benim bi arkadaşım tüp bebek yaptırdı kan vermeden bir gün önce evde yaptı negatif çıktı ama kanda çıktı hatta değeri çok yüksek çıktı o da ikizmis ondan inşallah seninde kanda çıkar

Canım sonucunu yazar misin

Canım sonucun çıkmadı mi

Hakkınızda hayırlısını diliyorum Vardır bundada bir hayır canınızı asla sıkmayın Allah can sağlığı versin öncelikle .Benim ilk transferim 3.gün embriyosu ve orta kalite dendi tamamen doktor hatası.3.gün embriyosu genelde olgunlaşması tamamlanmamış embriyo ve doktorlar genelde koymuyorlar.zamana bırakın onun bir zamanı var elbet olacak benimde yumurta toplamam yakın 2.tedavim ama tamamen farklı bir protokol uygulandı.inşallah bu kdr zahmete sonucumuzda güzel olur ama olmazsada sağlık olsun dünyanın sonu değil

Hadi ya hayırlısı canım benimde salı günü opu olacak bende pek umutlu değilim
Eğer orta kalite vs derse transfer için tekrar düşünün benim başıma geleni yaşamayın.. hayırlısı olsun inşallah hakkınızda
Evet doktorun hatası diye düşünüyorum çünkü eşim sonucu almaya gittiğinde “zaten kötüydü embriyo tutmayacağını biliyoduk” demiş. Madem öyle neden transfer yaptınız? Bu ay yumurtalar istediğimiz gibi olmadı diğer ah devam edelim deseydi keşke. Maddi manevi fiziksel psikolojik her anlamda yıprandım. İşimden izin aldım vs. Her şeyimi buna göre ayarladım ama tutmayacağını düşündüğü embriyoyu transfer eden bir doktora güvenmişim. Buna daha çok kızdım negatif olmasından ziyade.
Yeni bir doktora gideceğim hayırlısı olsun.

Cnm bisi soracam sozlesme gibi birsey imzalatiyolar ya para odenirken transfer asamasina gelinmez ise sukadari iade edlir falan yaziyomu

Canım benim doktor dedi emriyolarin kalitesi düşük bile çıksa yapmıcam havuzlama yapacam dedi o topladığı yumurtaları bekletecek tekrar yumurtaları büyütecek tekrar toplancak iki kere toplama yapacak yani kaliteli olunca koycam dedi

Cnm bisi soracam sozlesme gibi birsey imzalatiyolar ya para odenirken transfer asamasina gelinmez ise sukadari iade edlir falan yaziyomu
2 parça olarak vermiştim ben, transfer günü bir kısmını vermiştim, transfer olmasaydı istenmezdi diye düşünüyorum. Bilemiyorum ama öyle bir şey okumadım, dikkatimi çekmemiş de olabilir

2 parça olarak vermiştim ben, transfer günü bir kısmını vermiştim, transfer olmasaydı istenmezdi diye düşünüyorum. Bilemiyorum ama öyle bir şey okumadım, dikkatimi çekmemiş de olabilir
Peki ne kadar ne kadar verdin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…