Tüp Bebek Sürecim

Eveeet herkese selam, bugün opu oldum. 4 yumurta toplanmış, ne yazık ki beklenenden de düşük oldu. İnşallah kalitelidir ve tutar Büyük ihtimalle salı transferim var, doktorum yumurta sayısı az olduğu için 5.güne ilerletip risk almayalım dedi ben de katılıyorum. Prednol, tetra ilaçları ve progestan fitil verildi. Prednol her akşam 1 tane, tetra 6 saatte 1 yani günde 4 tane içilecek, progestan ise yarın başlanacak ve günde 3 kez ikişer tane kullanılacak. (Araştırma yapanlara bilgi olsun bunlar)
Şans yanımda olsun

Bu sabah yani yumurta toplamadan (opu) 1 gün sonra aradılar ve 4 yumurtadan 2sinin döllendiğini takipte olduklarını söylediler. Yarın tekrar arayıp transfer gününü belirleyeceklerini söylediler. Muhtemelen salı yani 3.gün embriyosu transferi olacak. Rabbim yardımcım olsun inşallah güzel olacak

Ablacım ilaçlar muayene ücreti ne kadar tuttu acaba

Ablacım ilaçlar muayene ücreti ne kadar tuttu acaba
İlaçlar 6500 civarı tuttu, ilk muayeneye 900 verdim, eşimle birlikte bir tane tetkik istendi ona 900-1000 gibi bişey verdim. Daha sonraki kontroller vs tüp bebek ücretinin içinde olduğu için ek bir ücret vermedim canım

Teşekkür ederim
Rica ederim ben rapor çıkaramadım bu arada o yüzden ilaçlar bu kadar tuttu, rapor çıkarınca devlet bir kısmını karşılıyor ücretin yarısını belki daha azını ödüyorsun bilgine

Geçmiş öncelikle. Umarım tez zamanda evlatlarımızı kucaklarımıza alabiliriz. Genetik test yaptırdınız mı acaba?

Merhaba bizde de benzer bir sorun var. Embriyolarımızı genetik teste yolladık malesef sonuçları kötü geldigi için transfer yaptıramadık. Sizin durumunuz nedir? Genetik yaptırdınız mı acaba?

Geçmiş öncelikle. Umarım tez zamanda evlatlarımızı kucaklarımıza alabiliriz. Genetik test yaptırdınız mı acaba?
Teşekkürler, yok hayır yaptırmadık hangi aşamada yapılıyo onu da bilmiyorum. Şu an 2.günde embriyolar, doktorum ve embriyologlar da böyle bir şey söylenmedi

Rica ederim ben rapor çıkaramadım bu arada o yüzden ilaçlar bu kadar tuttu, rapor çıkarınca devlet bir kısmını karşılıyor ücretin yarısını belki daha azını ödüyorsun bilgine
Benim.yasim 21 olduğu için SGK'dan hiçbir şekilde yararlanamiyoruz

Teşekkürler, yok hayır yaptırmadık hangi aşamada yapılıyo onu da bilmiyorum. Şu an 2.günde embriyolar, doktorum ve embriyologlar da böyle bir şey söylenmedi
5. güne çıkan embriyolara yapılıyor. Sizin sadece yumurta rezervi azlıgı sorununuz oldugu için belki önermemiştir doktorlar. Umarım güzel haberler alırsınız. Nerede tedavi oluyorsunuz acaba?

5. güne çıkan embriyolara yapılıyor. Sizin sadece yumurta rezervi azlıgı sorununuz oldugu için belki önermemiştir doktorlar. Umarım güzel haberler alırsınız. Nerede tedavi oluyorsunuz acaba?
Olabilir bilemiyorum ben çok yeniyim bu süreçte, inşallah hepimiz güzel haberler alalım Ankara tüp bebek merkezi

Embriyonun 2.günü gelişmeleri: embriyoloğum aradı ve döllenen 2 embriyoloğun gelişimini takip ettiklerini ancak istedikleri gibi olmadığını söyledi. Birisi orta kalite, diğeri ondan daha düşük kalitedeymiş. Yarın sabah yeniden arayacaklar umarım bir sorun veya terslik olmaz. Olası transfer saatim 13.30 olarak belirlendi. Allah yardımcım olsun

Guzel haberlerini bekliyoruz

Devlete mi gidiodunuz acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…