Tüp Bebek Sürecim

Merhaba bizde de benzer bir sorun var. Embriyolarımızı genetik teste yolladık malesef sonuçları kötü geldigi için transfer yaptıramadık. Sizin durumunuz nedir? Genetik yaptırdınız mı acaba?
Ben genetik yaptırmadım. Benim böyle bir durumdan haberim de yoktu açıkçası

Evet ne yazık ki tüp bebek maddi manevi zorlu bir süreç..
Öncelikle sonucunuz çok güzel olur inşallah. Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Tüp bebek tedavisi tam olarak ücret nedir bilgi verebilir misiniz

Öncelikle sonucunuz çok güzel olur inşallah. Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Tüp bebek tedavisi tam olarak ücret nedir bilgi verebilir misiniz
Amin inşallah teşekkür ederim Her merkezde değişiyor ücret, tam bir şey söylenemez. Şimdiye kadar takviye ilaçlar iğneler vs 7000 civarı oldu. Tüp bebek ücretleri de özelde ortalama 20-30bin arası

Amin inşallah teşekkür ederim Her merkezde değişiyor ücret, tam bir şey söylenemez. Şimdiye kadar takviye ilaçlar iğneler vs 7000 civarı oldu. Tüp bebek ücretleri de özelde ortalama 20-30bin arası
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Beta sonucunuzu da bizimle paylaşın lütfen. Hayırlı sağlıklı bir evladınız olsun inşallah

Merhaba öncelikle sürecinizi okudum hakkınızda hayırlısını diliyorum tane tane her şeyi anlatmışsınız
Sonucunuzu merak ediyorum sevgiler

Benimde aynı ilaçlar hastanede 6000 tutar dediler ama vücudun tepkisine göre ayarlandığı için dozaşlar şuan benim ilaçlar 10.500 tutmuş şuan daha devamı gelicek gibi

Benimde aynı ilaçlar hastanede 6000 tutar dediler ama vücudun tepkisine göre ayarlandığı için dozaşlar şuan benim ilaçlar 10.500 tutmuş şuan daha devamı gelicek gibi
Arkadaşlar hepinize sabırlar diliyorum ama inanın ilaçlar 10 bini geçiyor ben kliniğe 23.000 verdim ekstra ameliyatım çıktı polip ameliyatına 3,5 milyar verdim. Hani bir söz var ya semeri ile 80'e patladı sağlık olsun sonuç güzel olsun ama ciddi ticari olmuş bu olay Allah herkese güç versin ne diyeyim

Aynen arkadaşım artık bir yola girdik burdan dönüşü yok inşallah emeğimize değer

Merhaba arkadaşım sabah test vermiştim estradiol çok yüksek çıktı 2989 bu ne demek moralim çok bozuldu.Bilgin varsa anlatabilir misin
Östrojen hormonu yumurtalıkla alakalı, yüksek olunca gebeliğe engel oluyo diye biliyorum ama yanıltmak istemem mutlaka doktorla görüşün çok geçmiş olsun

Kızlar benim ilaçlar şimdiye kadar 7000 anca tuttu, transferden sonra da sadece fitil ve 1 tane hap verdi doktorum. Bakıyorum herkese 3 iğne 2-3 hap verilmiş bilmiyorum bana o kadar iğne ilaç vs vermedi doktorum

Her hikayenin rahmin tedavisi farklı . Benim ilk tedavimle ikincisi bambaşka hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…